Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Droższy prąd i gaz od 1 stycznia

Droższy prąd i gaz od 1 stycznia

broton / .* / 2004-12-17 19:31
Komentarze do wiadomości: Droższy prąd i gaz od 1 stycznia.
Wyświetlaj:
XXXXXX / .* / 2004-12-20 19:54
To przecież prosto można przeliczyć pracownikom ZE-narodziły się pocieszki a wyprawki -mieszkanka w becik konto-przyszłość -to wszystko kosztuje -a kto-ma na to płacić -no Ty odbiorco siedzący po ciemku biedny po pegerowski pracusiu-i tu końca nie będzie -WESOŁYCH ŚWIĄT-
xyz / .* / 2004-12-23 12:46
Chłopie przespałeś chyba kilka lat. Co ma piernik do wiatraka ? Ale cóż jak lubisz sobie pospać to śpij dalej i nie zajmuj głosu.
czarownik26 / .* / 2004-12-19 15:40
Witam wszystkich! Skala podwyżki o 2-4 procent raczej nikogo do bankructwa nie doprowadzi! Poza tym trzeba się uczyć oszczędzać i gospodarować tym co się ma! Taki wzrost cen jest zgodny z inflacją a nawet niższy. Poza tym należy oszczędzać na emeryture i wogóle na starość gdy się jest młodym i zdrowym, a nie "balować" i żyć dniem dzisiejszym, a potem płakać i narzekać, jaki to "mój cos jest ciężki" i mieć pretensje do wszystkich naokoło! Trzeba umieć się dostosować do panującym warunków i być kreatywnym! Poza tym należy pracować, wtedy na wszystko wystarczy! Ja pracuję okresowo nawet po 16 godzin dziennie, by potem móc sobie pozwolić na wakacje np. w Egipcie ostatnio, poza tym odkładam sobie na swój własny fundusz emerytalny, oraz inwestuję w rozwój swój i firmy!Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i zachęcam do pracy, a nie narzekania!czarownik26
bb / .* / 2004-12-19 17:02
takis mundry to wyczaruj pracę dla wszystkich którzy chcą pracować i pomimo kreatywności ledwo wiążą koniec z końcem
Kobieta Pracująca / .* / 2004-12-20 11:21
Ciekawe podejście. Ja też pracuję okresowo po 16 godzin, i to jest moja inwestycja w firmę, ale płacę mam stałą. I nie pozwala mi ona na wakacje nawet nad morzem. Ale ją mam, tak jak i pracę, co w Łodzi nie jest powszechnym zjawiskiem. I nie pomagają tu ani studia, ani układy, ani dobre pomysły, bo z pustego i Salomon nie naleje. Winszuję Panu dochodów, ale nie zgadzam się na to dorobkiewiczowskie poczucie wyższości wobec osób, które czasu i kreatywności używają, by przetrwać. Więcej szacunku wobec innych ludzi i wyobraźni - nie wiadomo wszak, kiedy i jak znajdzie się Pan pod wozem. Pozdrawiam wszystkichKobieta Pracująca
MANIAK / .* / 2004-12-19 08:32
Wiecie co trzeba zrobić skasować URE a konkurencja sama ustali ceny wszystkich regulowanych odgórnie mediów. Może skonczy sie w koncu era komunizmu i odgórnie ustalanych cen i łapówkarstwa.
stan / .* / 2004-12-18 22:24
MF to największy generator inflacji (podwyżki cen energii od 01.01.2005)
Łowca / .* / 2004-12-18 18:41
o już kraść!!!Najlepiej dokopać bidakom, oni przecież na to mają.Najlepiej wymordujcie rencistów,emerytów i będzie spokój,kraj będzie tylko dla bogatych!!!Wszyscy tak tęsknili za kapitalizmem gdzie te 10 milionów co tak zawzięcie strajkowało za kapitalizmem.W wyborach tego nie widać.Obiecali,że będzie tak dobrze z Wałęsą na czele i co?Tęsknili za wolnością, a tu się okazało,że wolność można mieć tylko wtedy kiedy jest się bogatym!!!Za PRL-u też Ci co mieli kase byli wolni,a jeszcze dodatkowo robotnik mógł sobie pozwolić na taką wolność.Ja osobiście taką wolność jak jest teraz mam w głębokim poważaniu.Mając kasę wolność można sobie zawsze kupić,a biedak nigdy nie będzie wolny,zawsze jest od kogoś uzależniony!!!
Andre / .* / 2004-12-18 15:47
pretensje o ceny to do Gazpromu i Opec prosze
mirek / .* / 2004-12-20 10:39
zawsze mozesz np.wyemigrowac tylko 250 km na wschod.. lub odrobine dalej do Korei Pn. by odetchnac pełna piersia atmosfera prawdziwej komuny, zachecam..
Pimpul / .* / 2004-12-18 20:55
Sz.P.Andre=Baraneee!
tadeusz 2004 / .* / 2004-12-18 01:57
a nie lepiej dać 10 zł/m3 teraz i dać sobie z podwyżkami choć na 5 lat . Przecież tak szybko rosną emerytury i renty że nie wiadomo komu co i ile dac ? Czy naprwdę Polakowi trzeba dokopywać co chwilę i tak już leżymy !!!!!!!!!! Zresztą szkoda pisania , wszyscy to mają gdzieś NAJGORSZY PAZERNY KAPITALIZM !!!!!!pozdrowienia dla wszystkich i byłbym zapomniał ALKOHAL - proponuje 100 zł /0,5 l, PAPIEROSY 100 zł/paczkę , PRĄD 10 zł/ 1 kWH, może wtedy się wzbogacicie !!!!!!!! dlaczego niemrawo i powoli to robicie. Róbcie jak lekarze gdy jest wrzód PRZECIĄĆ GO ,gdy za dużo emerytów - zlikwidować lub obniżyć o50 % dodatacje.
broton / .* / 2004-12-17 19:31
... od pierwszego stycznia 2005 ?... to dlaczego odbiorca jeszcze o tym nie wie , dlaczego nie opublikowano nowej taryfy ...
czarownik26 / .* / 2004-12-19 15:45
A co zmieniłbyś dostawcę prądu?

Najnowsze wpisy