Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Duda: Premier chce ukryć odwołanych ministrów

Duda: Premier chce ukryć odwołanych ministrów

Wyświetlaj:
XZC C / 83.29.119.* / 2009-10-15 00:16
DLA RÓWNOWAGI OCZEKUJEMY PODSŁUCHÓW POLITYKÓW PIS - KACZYŃSKI (ZNISZCZYŁ KONKURENTÓW Z RZĄDU
PRZEJMUJĄC ICH WYBORCÓW) , PIECHA (IVABRADYNA) , LIPIEC (ŁAPÓWKI , NARKOTYKI) , KARSKI (WÓZKI
GOLFOWE NA BANI) , DRABA (HANDLARZ BRONI do Gruzji) , LECH KACZYŃSKI (SPOTKANIA Z KRAUZE) , ZIOBRO
(LEKARZE I BLIDA)
man13 / 2009-10-14 11:14 / Tysiącznik na forum
Ministrowie Tuska odwołani, kolej na afery z kolegami Kaczyńskich.
lezdrub / 79.185.96.* / 2009-10-14 16:29
Man 13.Chciałeś POwiedzieć. że kolesie przkrętasy z rządu Tuska zostali przez CBA odstawieni od koryta.
aea / 81.210.115.* / 2009-10-14 14:27

kolej na afery z kolegami Kaczyńskich.


Kaczyńscy nie maja kolegów.
cośwtymjest / 77.254.56.* / 2009-10-14 18:11
tu wiesz zdania są podzielone, np moczarowcy są innego zdania reprezentowanego przez ludzi człowieka honoru. Rozumiesz inna optyka oglądu rzeczywistości.
man13 / 2009-10-14 21:45 / Tysiącznik na forum
Nie "moczarowcy" tylko "milczanowcy" i nie honoru a humoru.
Nie musisz pisać od razu o braciach z kościoła.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-10-14 11:22
man13 Jak jesteś zorientowany napisz gdzie kolegów zatrudnił Donald Tusk. Czy złamał zasadę "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ". Może poszli robić audyt do CBA.
man13 / 2009-10-14 11:35 / Tysiącznik na forum
Kamińskiego w kancelarii prezydenta na stanowisku doradcy d/s wirtualnych. To samo stanowisko które miał doradca od spraw kontaktów z prezydentem Gruzji i dyktatorem Pinochetem. A jak dobrze pójdzie i sprawa przeciwko Kamińskiemy się przeciągnie do następnych wyborów do Parlamentu Europejskiego to pójdzie z nadania partyjnego do Brukseli i będzie cisza.
achwzruszyłemsię / 77.254.251.* / 2009-10-14 18:48
pamiętasz maniuś Pinocheta?, jak miło. Widzisz, młodzież już nie wie kto to był. Kumple z NKWD powiadali, że mieli wyjątkowo pojętnego ucznia w tym Aliende i nieźle się obłowili, przy okazji montowania tej, he, he, rewolucji w Chile. Dobre czasy i młodym się wściekle było maniuś, nie?
man13 / 2009-10-14 21:47 / Tysiącznik na forum
No. widzisz, a tera to otoczenie prezydenta szkoliło się u Pinocheta. Jak to koło zatacza przez ten NKWD, no nie?
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-10-14 11:22
"Prokuratura Okręgowa w Warszawie sprawdza działania osób przygotowujących prywatyzację Giełdy Papierów Wartościowych. Z wnioskiem o podjęcie śledztwa zwróciło się Centralne Biuro Antykorupcyjne, informuje "Nasz Dziennik"." ale cytat z onetu : )

Postępowanie toczy się w sprawie działania na szkodę GPW. Dotyczy możliwości niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych.

Chodzi o osoby odpowiedzialne za prywatyzację GPW, poinformował rzecznik prokuratury Mateusz Martyniuk.

Istotą przestępstwa, wyjaśnił prok. Martyniuk, jest "zaniechanie działań dotyczących bezpieczeństwa obrotu papierami wartościowymi". Decyzja o wszczęciu śledztwa nosi datę 28 września br. "
anka 29 / 82.139.179.* / 2009-10-14 10:56
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
vetoslawklamczynski / 2009-10-14 13:21 / Bywalec forum
Na miano prostaka i chama to ja zasługuję nazywając jedną kobietę "małpą w czerwonym" a drugiej mówiąc, że ją wykończę.

Ale ze względu na to, że we mnie tak bezgranicznie głupio wierzysz, na małpki Cię zapraszam,
VK
achoj / 77.254.56.* / 2009-10-14 17:49
jak miło towarzyszu czytać w/w oświadczenie. Musisz przyznać, że jednak coś w agenturze jest takiego, że lubi się obnażać, nawet pod tzw. przykrywką. Trzeba też przyznać, że figurant jest wyjątkowo wku..... Kilka lat prezydentury i włącznie wpomniana jedna i druga małpa, spieprzaj dziad oraz imputowane przez Palikmiota małpeczki. POstęp w tzw. mniejszym złu, zwanym PełO, w tym zakresie jest znaczący i przerasta wszelkie dotychczasowe w tym względzie doświadczenia.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-10-14 09:53
Upublicznienie afer obnażyło prawdziwe oblicze Donalda Tuska, który zastrzegł sobie by wszelkie informacje na temat afer w pierwszej kolejności przekazywano jemu, oczywiście bez żadnej dokumentacji ze spotkań(przykład Kamiński CBA). Pozyskane informacje mógł bez żadnych skutków wykorzystywać dowolnie - sytuacja idealna do nadużyć. Jest również niekorzystna z punktu widzenia działań operacyjnych - nikt w ich trakcie nie ujawnia stronie informacji tym bardziej że jej dotyczy (tu ministrowie rządu Donalda Tuska). Jak bardzo emocjonalnie i jak bliskich relacjach jest Donald Tusk ze swoimy chłopakami, potwierdza fakt upychania medialnych przedstawicieli afer w strukturach Platformy Obywatelskiej. Realizuje hasło "BY ŻYŁO SIĘ LEPIJ" - oczywiście nam.
MN4 / 217.96.42.* / 2009-10-14 07:14
Jak oni się nazywali? Kilku się przy Kaczyńskim kręciło. Takie grubasy i Ziobro. Poukrywali się.
lezdrub / 79.185.96.* / 2009-10-14 16:41
A gdzie gamoniu ziobro sie ukrywał??
Mam ci przyPOmnieć,że sam zżekl sie imonitetu???
Co wykryła komisja d/s nacisku. Tyle samo albo mniej niż Julia Pitera. Powiedz, co ta kobieta robi w rządzie Tuska???/ Za co pobiera pęsję???

Ziobro w cuglach wygrał mandat do Brukseli.
On się nie ukrywa, tylko godnie Reprezentuje interesy Polaków. Godnych Polaków.
Nie takich,co sprzedali PZU i obecnie ugoda kosztuje 5 mld. zł

Wystarczy ci już POpaprańcu, czy mam pisać dalej fakty.
Brandnew / 89.229.92.* / 2009-10-14 12:45
No i o co Ci chodzi ...? Wiesz chociaż tyle? Cos komus ukradli albo krecili lody? Bo lista z ławki PO jest baaaardzo długa.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-10-14 07:01
...i powoływany lepper? Późną nocą, tak aby nikt tego nie uwiecznił.
A jeżeli odwoływani ministrowie nie chcą się spotkać z konusem II to ja im się osobiście nie dziwię.
Poza tym panie duda, skoro tusk odwołał bezprawnie szefa cba to proponuję tuska postawić przed trybunałem stanu. Ale obawiam się, że jednak tego nie uczynicie. Po takim kroki sami mielibyście pełno w gaciach, gdyż mogłoby to się odbić na was rykoszetem za dotychczasową działalność.

------------------------------------------
"ciemny lud to kupi" powiedział kurski o wyborcach pisu i się nie pomylił.
taktrzymać towarzyszu / 77.254.56.* / 2009-10-14 17:37
no widzisz nauka jednak nie idzie w las. Podkreślenie "to ja im się osobiście nie dziwię" jest dobre, bowiem wyklucza wątpliowści, których okazywanie agentura powinna się wystrzegać, jak ognia. Merytorycznie oczywiście problem nie istnieje, ponieważ kto to analizuje, czy szemrańcy od kręcenia lodów kogoś chcą lub nie chcą widzieć. Ale jeżeli już tylko tyle mogą, to oczywiście warto to podkreślać. Przecież wiadomym jest wszem i wobec, że złodziej ma jakieś prawa. Co do przywoływania, w uzasadnieniu słowa "gacie", to z punktu widzenia estetyki gry operacyjnej należy stwierdzić, że może posłużyć do identyfikacji agenta, jako postpańszczyźnianego lumpenfornala. To już w chwili obecnej nie jest mile widziane, zatem musisz popracować nad własnym życiorysem, trochę go podrasować.
Pozdro dla oficera prowadzącego.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-10-14 20:12
Dość dużo wiesz na temat tajnych służb itd. Ja niestety nie mogę ocenić jednak czy ta wiedza jest prawidłowa czy też nie ale chciałem zapytać, czy prezentujesz w ten sposób własne doświadczenia zawodowe?

------------------------------------------
"ciemny lud to kupi" powiedział kurski o wyborcach pisu i się nie pomylił.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-10-14 10:05
Teraz to pełne gacie i szambo ma panująca formacja, szef może ogłosić zanurzenie - przygotuj się. Jeśli się sprzeciwisz zostaniesz wyrzucony na bruk.
Bankier_7 / 2009-10-14 16:46 / portfel / Punktator
Witamy ponownie, dawno Cię tu nie słyszano... he,he...
Pozdrawiam!
kostkabrykietowa / 77.254.56.* / 2009-10-14 18:14
nie słyszano bowiem był zajęty grą odnoszącą się do problemu znikających odcisków na pewnym pistolecie. Wiesz afera niezwykła i poruszająca serca starych towarzyszy w tym i samego szefa, zwanego Sam Miał.

Najnowsze wpisy