Forum Forum prawneKarne

Duży problem z osobą chorą psychicznie

Duży problem z osobą chorą psychicznie

boro110 / 2009-02-24 19:14
Problem zasadniczy mam z sąsiadką ,która jest chora psychicznie (jest chora na schizofrenie) posiada „żółte papiery”, nie jest ubezwłasnowolniona i się nie leczy. Stanowi ona zagrożenie jak dla mnie i dla mojej rodziny Np. rozcięła mojemu wujkowi głowę przy pomocy pękniętego słoika, moją mame uderzyła siekierą, rozwaliła głowę dwóm sąsiadką wszystko było zgłaszane na policję ale bez jakiś większych skutków sytuacja cały czas się powtarza jest ona w sposób agresywny nastawiona do ludzi potrafi cały dzień krzyczeć wykrzykiwać liczne przekleństwa jak na mnie i na moją rodzinę. Po jakiś sytuacja których wyrządziła komuś krzywdę była ona zabierana do zakładu psychiatrycznego na jakiś niedługi okres czasu ale po tym wszystkim wychodziła i się nie leczyła. Problem jest w tym że ona ma trzech synów i oni się nie chcą zgodzić żeby ją ubezwłasnowolnić ona nie zgadza się na leczenie nie wiem co mam robić proszę o jakąś poradę prawną co ja mogę w tej sytuacji zrobić do kogo się zgłosić żeby rozwiązać ten wielki i ciężki problem.
Wyświetlaj:
adwokat warszawa / 188.33.87.* / 2009-08-05 07:19
Witam, z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie może wystąpić prokurator, dlatego należy udać się do tej instytucji i przedstawić sprawę, również na piśmie.
sexx / 83.10.104.* / 2009-08-03 13:33
Słuchaj, p********* jej dobrze w pysk , niech sie w****** na glebe i butem w ryj, może się wtedy uspokoi.

Najnowsze wpisy