Forum Forum finansoweInne

Dwa pozwy z Brukseli za utrudnianie fuzji banków

Dwa pozwy z Brukseli za utrudnianie fuzji banków

Wyświetlaj:
Szczery / 85.198.235.* / 2006-02-25 14:44
Skoro UE działa w ten sposób proponuję udupiać wszelkie ich incjatywy. Nie może bowiem być tak, że to co wolno Niemcom, Żabojadom czy Brytyjczykom to już Polakom nie wolno. Balcerowicz w jednym z wywiadów dla bodaj FT stwierdził bardzo słusznie, że rozumie takie działanie bo w żaden inny duży kraj UE nie pozwolił sprzedać nawet 40% swoich firm z tego sektora. Dlaczego więc Polska by miała sprzedać wszystko.
odchudzony / 87.206.192.* / 2006-02-23 08:19
GW ma szczególne wejścia w KE, Pitera mówi że to z europarlamentu wychodzą różne wskazówki, np jak podzielić PO.A swoją drogą dlaczego nie oddać ostatnich polskich banków za dobre pieniądze, wpłynie to na zmniejszenie bezrobocia
goldfeld / 193.201.167.* / 2006-02-23 08:15
kiedyś Moskwa teraz Bruksela wpier... się w interesy Polski, czy jesteżmy Państwem niepodległym czy wasalem Europy. Mam nadzieję, że nie ulegniemy presji Brukseli inaczej oznacza to, że nasze racje są nieważne i już nie jesteśmy podmiotem, a przedmiotem polityki Unii wobec naszego kraju, czli mam zamiast IV RP, IV rozbiór RP.
dość rządowego ujadania w tej sprawie / 193.111.166.* / 2006-02-22 09:52
nie zapłacę za machinacje Szałamachy,Marcinkiewicza i Jasińskiego.
Niech wyborcy opcji rządzącej mnie wyręczą.
Mamy znacznie ważniejsze interesy w Uni do przeforsowania. Umowę prywatyzacyjną powinno sie aneksować,lub dochodzić roszczeń, a fuzja i tak nie może być powstrzymana.
Od dawna pracujemy na naszą wiarygodność w UE jako lidera Europy Środkowo-Wschodniej teraz zaprzepaścimy tą szansę budując obraz Państwa nierespektującego przepisów UE która wybralismy w referendum.
Lukas / 83.9.4.* / 2006-02-22 12:06
Rząd miał wcześniej czas na zastrzeganie problemu z tym fuzja, ale nic nie zrobił jak zapadały dedyzje w UE (tak jak sławny Jurgiel coza przygłup), a teraz boją się że Unicredito będzie bardziej konkurencyjny od PKO BP. A panowie z rządu nie płace z podatków jakby co odszkodowania.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: