Forum Polityka, aktualnościKraj

Dwóch nowych posłów w klubie Kluzik-Rostkowskiej

Dwóch nowych posłów w klubie Kluzik-Rostkowskiej

Wyświetlaj:
op / 193.239.145.* / 2010-12-04 16:35
dzieki panie sosnierz za dyskietki ,ktorych nie mozna odczytac w innej czesci kraju....W poniedzialek jade znow zalatwiac nowa bo komputer w przychodni nie potrafi odczytac,tesknie za legitymacja tak zwana papierowa ksiazeczka ktora zawsze moglam podbic na miejscu u pani kadrowej,,,a tu kolejny wydatek pa
op / 193.239.145.* / 2010-12-04 16:42
Zapomnialam dodac,,,PACJENT JEST NAJWAZNIEJSZY
turbodynamomen / 83.5.61.* / 2010-12-04 10:38
"Siedziałem na sośnie gwizdałem radośnie" - z tekstu ludowej przyśpiewki.Sośnierz to kanalia,drugiego nie znam...
konsekwentny / 217.77.35.* / 2010-12-03 13:45
Dla mnie to wyglada na ustawke zorganizowana przez J.Kaczynskiego ...
W innym przypadku nie rozumiem takiego zachowania uciekinierow z PISu... wszystko co osiagneli zawdzieczaja PISowi... , a jak nie dzieje sie zbyt dobrze to dezerterka.... Jesli czuja sie tacy mocni to niech wystapia z szeregow przed nowymi wyborami i kandyduja do parlamentu z wolnej stopy... Nie rozumiem ludzi glosujacych czy popierajacych takich dezrterow... Jesli pokazali juz teraz na co ich stac to az strach pomyslec jak szybko potrafiliby sie zwinac w przypadku zagrozenia dla Polski...Zdrajcow powinno sie wykluczac z parlamentu i nie mowic o nich w mediach dajac im darmowa reklame....Wg.mnie Ci co zostali wykluczeni owszem maja prawo przystapic do innej partii lub stworzyc wlasna, ale Ci co kozacza i uciekaja podczas trwajacej kadencji powinno sie naznaczac i wykluczac z parlamentu .... Zreszta wieksza czesc dezrterow to desperaci co nic nie potrafili osiagnac , a teraz maja nadzieje na jakies lepsze stolki przy pomocy nowego klubu... Nie dajcie sie ludzie mamic i zapamietajcie uciekinierow, zeby czasami ich nie wybrac w ponownych wyborach parlamentarnych....
kuba 24 / 194.63.133.* / 2010-12-04 18:28
Sosnierz to bardzo wielki oszust Utopil lub ukradla pieniadze nasze z NFZ.

Najnowsze wpisy