Forum Polityka, aktualnościGospodarka

działalność gospodarcza jest nielegalna w tym kraju

działalność gospodarcza jest nielegalna w tym kraju

takiowakisnaki / 83.24.123.* / 2009-11-24 17:26
zakladasz firme, musisz miec siedzibe dla niej. mi akurat siedziba nie byla potrzebna bo swiadczylem uslugi informatyczne; wynajmowalem tylko mieszkanie; wlasciciel nie chcial by byla tam firma; ksiegowa ktora wynajalem nie chciala na podstawie takiej umowy najmu zalozyc firmy - powinny byc tam zapisy ze 1/3 jest na firme, itp. podrobilem umowe najmu, przez co cala moja dzialalnosc byla nielegalna; czy to nie smieszne? musze falszowac zebym mogl placic podatki dla tego glupiego systemu; na szczescie to juz koniec, w styczniu emigruję; sami rzadzacy i urzednicy beda utrzymywac swoj system - ja bede utrzymywal jakis inny, normalny system; w tym kraju przedsiebiorca to przestepca, w innym to ktos mile widziany
Wyświetlaj:
takiowakisnaki / 83.24.123.* / 2009-11-24 17:30
pozniej mialem jeszcze bardziej smiesznie; mieszkalem w innym miejscu, zameldowany bylem w inny, a dzialalnosc byla jeszcze w innym zalozona; na szczescie w urzedzie skarbowym na ursynowie lubili dostawac moje pieniadze, to im nie przeszkadzalo, ze caly ten uklad jest dziwny i ze powinienem jesli juz to placic dla innej dzielnicy, a tak naprawde ta dzialalnosc byla nielegalna
takiowakisnaki / 83.24.123.* / 2009-11-24 17:34
w powyzszym mialem na mysli ze w urzedzie miasta dzielnicy ursynow im to nie przeszkadzalo

Najnowsze wpisy