Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

działka rekreacyjno-budowlana-czym sie różni?

działka rekreacyjno-budowlana-czym sie różni?

betina2878 / 188.33.75.* / 2010-01-10 19:37
witam serdecznie. mam pytanie bo od nikogo nie moge sie dowiedziec prawdy. kogo nie pytam kazdy mówi inaczej i juz nie wiem gdzie mam szukac pocieszenia. kilka dni temu byłam ogladac działkę za naprawde małe pieniadze 2.000 m 2 za 55tys. jest to działka rekreacyjno-budowlana wiec co jest z nia nie tak? czy na takiej działce nie mozna czegos robic -stawiac,murowac nie wiem o co chodzi. jest taka tania bo rekreacyjno-budowlana a czym sie rózni od budowlanej? działka sprawdzona i jest z nia wszystko ok.widnieje faktycznie jako rek.-bud. nie ma zadnych haczyków. bardzo prosze o pomoc!!! Beata
Wyświetlaj:
14marekk / 2010-01-10 22:04
Może wielkoscią podatku od nieruchomosci i niemożliwością budowy domu całorocznego. Może nawet zameldowania się , nie mówiąc o odliczeniu ulgi na budowę domu. Cos tam jest w przepisach niekorzystnego . Jest to tzw drugi dom.
pzdr
betina2878 / 188.33.75.* / 2010-01-10 22:48
dzikeuje za odpowiedz jednak własciciel nas zapewnia ze dom mozna stawiac całoroczny do 35 procent metrazu działki a ta ma 2tys. zameldowanie tez moze byc normalnie. gdzies na forum wyczytałam ze zaden bank nie da mi kredytu na taka działke rekr. budow. tym bardziej na sama działke rekreacyjna. sama nie wiem co robic i gdzie uderzyc. moze ktos inny jeszcze cos wie moze ma taka działke?
14marekk / 2010-01-11 07:46
Zapytaj sie w gminie , w tej sprawie. Z działkami rekreacyjnymi jest jakiś problem prawny i to bardzo uciążliwy.Ja bym raczej ominął ten temat. Dlatego te działki sa tańsze na rynku

Najnowsze wpisy