Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dzień rekordów na GPW

Dzień rekordów na GPW

Money.pl / 2007-01-18 17:39
Komentarze do wiadomości: Dzień rekordów na GPW.
Wyświetlaj:
czater / 2007-01-18 20:50 / Tysiącznik na forum
A ja kupuje akcje "Włoszczowej" juz Przemcio buduje tam centrum technologiczne a w planach na ten rok ma metro
denaturat / 2007-01-18 20:35
Ja tak sobie myślę, że rynek to taki filtr PID, więc zagrałem pod odpowiedź kolejnej próbki czyli jutrzejszej sesji. Akcje WIG20 spuszczone w dobre ręce, jak się nimi poopiekują to odbiorę - używane tanieje :)
człowiek znikąd / 2007-01-18 19:43 / portfel / "Trillium"
Dokupiłem Toorę, ktoś wczoraj wypowiadał się, że będzie dobrze(nowa fabryka, nabór ludzi) oraz rzutem na taśmę w ostatnich sekundach(ostatnia transakcja) Budopolu - zobaczymy, skoro Dżeju piszę, że będzie OK(drugi Gant).
adam11 / 2007-01-18 19:39
nie tak źle szczególnie novita już miałem ją sprzedać ale dobrze że tego nie zrobiłem bo wiedziałem że się odbije dobrze gant ale może lepiej Remak super ale zawsze na koniec dnia zeg dobrze w sesji koniec do niczego ale czekam i jeszcze dokupię bo musi iść kopex musi być jakiś większy skok bo zaczynają na dalekim wschodzie, w informatykę sie nie pcham aż coś porządnie zagra ale nie u nas tylko w stanach
VOKK / 2007-01-18 18:19 / portfel / Bywalec forum
Dzisiejsza możliwość zarobku "przeminęłą z wiatrem"
slaw / 2007-01-18 18:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Sprawa wyglada tak - jeżeli trend ma trwać to zarobimy jeszcze wszyscy i na karkosikach i na krauzikach i na moskach wiaderkach i zientarach a jak ma sie zakończyć to już nie zarobimy. Ja dzis 0,6% portfela w góre beznadzieja aż mi wstyd
warren buffet / 2007-01-18 20:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
masz racje
szaja / 81.190.183.* / 2007-01-18 18:35
ja minus 1% hoc mam budopol
zieleniutka / 83.25.132.* / 2007-01-18 18:15
07 to teraz jak sie nazywa?
jurek777 / 83.29.143.* / 2007-01-18 19:07
Zarząd Spółki pod firmą: BBI Capital NFI S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Fundusz) informuje, iż w dniu 17 stycznia 2007 otrzymał Komunikat Zarządu Giełdy Papierów wartościowych, zgodnie z treścią Komunikatu Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 17 stycznia 2007 roku, w związku ze zmianą firmy spółki z Siódmy Narodowy Fundusz Inwestycyjny im. Kazimierza Wielkiego S.A. naBBI Capital Narodowy Fundusz Inwestycyjny SA, począwszy od dnia 18 stycznia 2007 roku akcje Funduszu będą notowane pod nazwą skróconą BBICAPNFI i oznaczeniem BBC.
Cansas_ / 2007-01-18 18:06 / Bywalec forum
Fajna sesja, szkoda ze stracilem dzis odrobine z zarobionych wczesniej pieniazkow. Wyplulem z obrzydzeniem resztke akcji (capital, masters, kupiony wczoraj tim, kupiony wczoraj drozapol, kupiony wczoraj atlantis). Nie mam juz akcji oprocz skromnego pakietu PP dudy. Za duzo i za szybko. Tym razem biore na powaznie na wstrzymanie i postoje sobie z boku do czasu wynikow kwartalnych. Nie wierze w zadne "uderzenie popytu zagranicy", bo za granica glupich nie sieja.
Zreszta nawet bez dzisiejszej sesji wczorajsze newsy o kaczogrodzkich przedstawicielach w paliwowkach oraz .mp3 z wypowiedziami skrzypka zniechecily mnie do inwestowania na dluzsza mete.
orzeł / 2007-01-18 17:56 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Niestety moja passa obiadkowa chyba się skończyła :)
dziś postawiłem na nasq -0,24 lub mniej
no cóż będzie 2:1 :)
dystans do wszystkiego kochani dystans luzik i spokój :)
CuoreRosso / 2007-01-18 18:13 / Bywalec forum
witam,
mam pytanie jak i gdzie można grać na kursach indeksów?
Big Lebowski / 2007-01-18 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moja ocena dzisiejszej sesji jest optymistyczna wysokie obroty duze wzrosty ale nalezy zapytac co tak wzrasta i na co jest popyt-i to mnie uspokaja bo fruwa jakosc co obserwuja inwestorzy z przerazeniem i to tez odbieram pozytywnie...
Abus / 2007-01-18 19:27 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli 7 bykow to jakosc, to nie mam slow
orzeł / 2007-01-18 17:54 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
witam
ciekawy dzionek :)
od wczoraj mam LZPS (oprócz LZPSA) i PUŁE taką wielkę pułę która będzie jeszcze większa:)
od dziś rańca samiutkiego mam równiż ŚRUBKI
sesja nie tak good jak dla ciężarowców ale nie najgorsza.
Słabo mi się robi jak patrzę na EMPIK (podobnie jak kiedyś o suwarach od roku o nim myślę i nic :) tak samo było z PUE tak więc postanowiłem, że przynajmniej z nim będzie inaczej :)(od wczoraj kiedy podjąłem decyzję o zakupie)
to tyle na gorąco........ może dziś będzie mi dane napisać coś na chłodno :) kronika IIa napisana więc jest chwilka wolna wieczorkiem
pozdrawiam i na koniec jedno
PAMIĘTAJCIE GIEŁDA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY :)
POWODZENIA
superman / 2007-01-18 17:48 / Tysiącznik na forum
gant znowu info:)
Zgodnie z art.70 pkt.3 Ustawy o ofercie publicznej, Zarząd Spółki GANT S.A. przekazuje wykaz akcjonariuszy, którzy wzięli udział w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 16.01.2007r. posiadający co najmniej 5% liczby głosów na tym Zgromadzeniu.

: pełnomocnik dla akcjonariuszy - Sławomir Skrzypek?
ciekawe,
krzys inwestor / 2007-01-18 17:48 / portfel / Bywalec forum
co powiecie o stalexporcie ??? dzis kupilem po 4,13
człowiek znikąd / 2007-01-18 17:42 / portfel / "Trillium"
Brydzia gdzie lecisz na wakacje?
CuoreRosso / 2007-01-18 18:14 / Bywalec forum
Chyba zabiorę się razem z nią (większość kapitału to ochrona i gotówka)
Eres / 2007-01-18 17:40 / portfel / Wieczny debiutant
Cóż to, panie Danielu - dech z wrażenia zaparło, czy też ma Pan dość głupich komentarzy ?
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do formy.
Taki jeden / 2007-01-18 18:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pan Daniel przewidział że WIG 20 może wzrosnąć jeszcze do 4000. Oczywiście lepiej nie pisać co byłoby potem. Post od giełdy na kilka lat. Albo lizanie ran od spadających noży.

Teraz jest super. Rynek uśpiony i można ładnie jutro upchnąć akcje na szczytach.

Potem parę dni w dół i znów do góry itd ...........
Daniel Gąsiorowski / 2007-01-18 17:43 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
Zaraz będzie właściwy od Marka Knittera
warren buffet / 2007-01-18 17:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sesja dla ludzi o mocnych nerwach... szczególnie mowie tutaj o konkraktowcach ( pozdro Gabrik ) stojących po stronie - lekko mowiąc - niestosownej :) Fakt, że 40% obrotu zrobiła tepsa, jednak ktos kupił- ktos sprzedał - czyli transakcja jest. Sesja ma bardzo dobry wydźwięk. Plebs pochwycił - arka przyciąga. Uwolnij swoje pieniądze - poprostu przyjdz i zarób. 173% w 3 lata. Yeaaaa. W dodatku to zrównoważony !! Yeaa

Portfel + - 0.... pare groszy w tył.... dzieki MSZ... sprzedałem. nie mam. akcje redukuje, bo i tak mam przebudować portfello. A czasy dla mnie tak niepewne - ze nawet gdybym miał obserwować takie sesje z boku - ja i tak wig20 nie mam.

W grudniu forumowicze w 80% mieli gotówke i biadolili.... To lubie. Ja tylko czekałem. Teraz widze jest proporcja odwrotna. Sprobuje magii tłumu. Powoli oddam moje akcje w dobre ręce. Na odwrót. Może sie sprawdzi. Ale powoli. Bez PKC. Z głową :) Obserwacja.

Przyda mi sie odpoczynku troszke, a jakby korekcina była - zakupie pare społek - ale na dłużej. Ojoj, ale u mnie wieje... skupić sie nie idzie :)

Do niczego nie naganiam, bo jestesmy tylko mrówką we wszechświecie systemów mrowisk. Natomiast radzę porządnie rynek obserwować. Takie mam wrażenie.

Co będzie - zobaczymy. Narazie jest git. Jak ja to śmie mowic.
pozdrawiam
szaja / 81.190.183.* / 2007-01-18 17:46
waren placze bo nie zalapales sie na wide szok niewiem co myslec
Eres / 2007-01-18 17:45 / portfel / Wieczny debiutant
Należy Ci się odpoczynek, bo Twoje dzisiejsze git to już nie jest takie gitowskie jak onegdaj.
Pozdrawiam.
slaw / 2007-01-18 17:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja nic tylko se w łeb p........... .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy