Dziennik inwestora

Żartowniś / 2011-12-21 14:28
Chcę zacząć prawdziwą przygodę z inwestowaniem . Przeczytałem że najlepiej w tym celu stworzyć swój dziennik inwestora. W jaki sposób go stworzyć ? i co powinno być w nim zawarte?
Wyświetlaj:
hols_patryk / 2018-05-17 15:13
zapisuj w nim wszelkie niezbędne informacje, które przydadzą Ci się w trakcie inwestowania :), jeśli takowych szukasz to tutaj znajdziesz sporo artykułów na temat iwnestycji, proste, jasne i klarowne :) - https://swiatinwestycji.pl/
hombre961 / 5.2.67.* / 2018-05-11 11:04
Zainteresujcie się tym - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/ Przede wszystkim chodzi o to zabezpieczenie. Model inwestycyjny aż zaskakujący, ktoś wymyślił mega temat, tym bardziej, że te nieruchomości są dostęp dla nielicznych. Ale że dają zabezpieczenie warte trzy więcej niż obligacja? Dziwne. Na logikę - nawet bardziej opłaca się, gdyby coś tutaj nie wyszło...
robertkajzer / 2012-01-18 15:03 / Bywalec forum
Dziennik transakcji powinien zawierac nastepujace informacje:

Data i cena kupna.
Data i cena sprzedaży.
Przesłanki, pod wpływem których kupiłeś / sprzedałeś.
Jakie emocje czułeś przy kupnie i sprzedaży?
Wnioski z popełnionych błędów i odniesionych sukcesów.

Oczywiscie to tylko przyklad. Kazdy iwnestor pod siebie samego musi dostosowac dziennik transakcji, poniewaz kazdy iwnestor potrzebuje innego zakresu informacji, aby uczyc sie na swoich bledach.

---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy