Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dzik: Rząd jest dobry tylko w teorii gier

Dzik: Rząd jest dobry tylko w teorii gier

Money.pl / 2009-10-28 06:57
Komentarze do wiadomości: Dzik: Rząd jest dobry tylko w teorii gier.
Wyświetlaj:
prawiezaratralalala / 77.254.151.* / 2009-10-28 21:37

Rząd mieniący się liberalnym, wypowiada wojnę automatom o niskich wygranych

cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,
Przepraszam, felieton jest O,K!
cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,
Tylko z tego pierwszego zdania się uśmiałem. Polegając na Pana inteligencji spodziewam się że trafił się lapsus. Miało być (?):

Rząd mieniący się liberalnym, polecił dziennikarzom najemnym sugerować, że wypowiada wojnę automatom o niskich wygranych
acomitam / 83.25.184.* / 2009-10-29 06:29
A nawet jak wypowiada, to tylko po to, aby ukryć to i owo, bowiem kilka wstydliwych spraw nieopatrznie wydostało się na powierzchnię i nawet ćwierć i półinteligencja, żelazny elektorat PO, o młodzieży skrzykującej się SMS-ami nie wspominając, musiała je zauważyć. Wiadomo - spoza drzew nie widać lasu. Towarzysze Szmaciaki z PO miotają się jak przysłowiowy bąk w majtkach, aby przypudrować wstyd i uratować resztki wiarygodności. Ale nadaremnie. Red. Michalkiewicz już z pół roku temu przewidział obserwowany rozwój wypadków. Wiadomo - gdy uaktywnia się Andrzej Olechowski znaczy agentura przygotowuje przetasowania na scenie politycznej. Reasumując - Tusk musi odejść, chyba że przestanie podskakiwać i zacznie głębiej lizać przedziałki tym, którzy decydują kto w Polsce zostanie wyposażony w znamiona władzy i stosowne przywileje z nich wynikające. Tuska zapomniał skąd wyrastają mu nogi i został upomniany.
issael / 188.33.30.* / 2009-10-28 15:18
Ładna wypowiedź pana Dzika.

Mam tylko jedna watpliwośc , czy aby takie wypowiedzi nie sa za mądre dla wiekszości populacji ?

Nie w sensie ze populacja tego nie zrozumie, az tak źle nie oceniam.

Mam na mysli poziom zideologizowania przejawiający sie poziomem stronniczości i zapieniaczenia.
Najzwyczajniej w świecie populacja w tym jej przedstawiciele usytuowani na stołkach róznej rangi i znaczenia, nie zechca tego ogarnąc ani zrozumiec.
pan władek / 89.231.102.* / 2009-10-28 14:59
czyli problem hazardu już rozwiązany. "Człowiek obdarzony geniuszem przez Boga" powiedział i stało się. Stało się tak jak poprzednio było z dziesiątkami innych rzeczy - kastracją pedofilów, wysokimi standardami itp
man13 / 2009-10-28 12:36 / Tysiącznik na forum
Kto przyjmuje zakłady czy Tuskowi się uda?
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-10-28 12:59
ale co ma się udać? sprecyzuj zakład
man13 / 2009-10-28 22:20 / Tysiącznik na forum
I tak nie zrozumiesz......
Pilsener / 2009-10-28 10:51 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Rząd mieniący się liberalnym" - jaki tam liberalny, taki z rudego liberał, jak z kangura kontener, przecież to stary PRL'owiec, komunistyczny beton którego nic nie skruszy, w starych komuchach z SLD-KGB jest więcej demokracji i kapitalizmu niż w rudym i konusie. Nie wierzę, aby jakikolwiek polski rząd zrobił coś dobrze lub porządnie, popatrzcie kto tam siedzi - sami PRL'owcy, którzy demokrację i wolny rynek znają tylko z odbiornika TV w hotelu sejmowym, dla nich to abstrakcja.
Floyd / 2009-10-28 13:07 / Tysiącznik na forum
No to pomału się wyjaśnia co sobą prezentują tzw. liberałowie ekonomiczni- żarliwi obrońcy prostytucji, hazardu, narkomanii, oczywiście w imię wolności.
Zawsze tak to czułem i dla tego nie po drodze mi z takimi.
KelThuz / 93.105.131.* / 2009-10-28 15:02
lepiej by była konkurencja między alfonsami, niż żeby rolę Wielkiego Alfonsa wykonywało państwo
cs1 / 193.111.166.* / 2009-10-28 09:58
Po to się ogranicza nowych i marginalizuje państwowy my mafia miała monopol.
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-10-28 09:17
szanowny autorze. przecież premierowi chodziło tylko i wyłącznie o pomachanie maczugą na konferencji, naprawdę mnie dziwi tak poważne traktowanie słow premiera wypowiadanych w czasie różnych konferencyj, ile to już przeróżnych szumnych zaPOwiedzi było? sam się dałem nabrac na chemicznę kastrację i się oburzałem rok temu, ale to było rok temu i mogę sobie wybaczyć tę naiwność. ale by teraz teraz poważnie potraktowac słowa premiera wypowiadane w czasie konferencji to trzeba byc bardzo naiwnym człowiekiem

nie należy się oburzac zaPOwiedziami,tylko Pozastanawiac co z tych zaPOwiedzi zastanie zrealizowane
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2009-10-28 09:07
Ta próba konstrukcji raju na ziemi skończy się tak, jak każda inna utopia.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-10-28 08:57
I tu mamy problem! Dwuręczni z ferajny Thyzka w morderczym uścisku z jednoręcznymi!!!
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-28 08:02
niech mi ktoś jeszcze powie że politcy są zdrowi psychicznie.
MN4 / 217.96.42.* / 2009-10-28 06:57
Dylemat więźnia, to również rozwiązanie problemu hazardu. Umiejętność zastosowania teorii gier, to więc raczej słaba strona rządu.

Najnowsze wpisy