Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dzik: Tarcza, eurowybory i profesor Moriarty

Dzik: Tarcza, eurowybory i profesor Moriarty

Money.pl / 2009-05-27 09:54
Komentarze do wiadomości: Dzik: Tarcza, eurowybory i profesor Moriarty.
Wyświetlaj:
xxons / 94.254.184.* / 2009-05-27 14:32
He,he! Aktorka dwa lata temu głosowała na PO, bo byli ładnie ubrani i przystojni. Ary miał rację, demokracja to rzeczywiście szajs.
hen / 194.213.1.* / 2009-05-27 12:53
REKLAMOWYM zmieniła preferencje wborcze,najwyraźniej do zmian preferancji przez samych jaśnie panów POLITYKÓW wszyscy krytykujący AKTORKĘ przywykli i nie krytykują ani POLITYKÓW którzy partię ostatno zmienili ani partii która ich przyjęła, no może nie przywykli a nie krytykują dlatego że POLITYCY zmienili poglądy na właściwe i partię na jeszcze bardziej właściwą niż poglądy, a aktorka zmieniła preferencję jakby tak trochę na niewłaściwe
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-05-27 09:54
No właśnie! Czego i kogo maja bronić wspomniane rakiety w Polsce. Wiemy, że stocznie, za psi grosz, kupili "byli" pracownicy Mossadu! Może tu jest odpowiedź, po części, na moje pytanie?
Co do aktorki Cugier to czy Bartłomiej wysmażyłby ten powyższy felietonik, gdyby Ania Curuś powiedziała, iż zawiodła się nie na PiS-ie a nie na PO? Bartłomieju, obiektywizm w pańskim zawodzie to cnota a bez niej, piszący staje się redaktorskim prostytutem!!!
Może za ostro ale wyczuwam w pańskim wpisie miłość do PO a to już jest zboczenie intelektualne a w najgorszym wypadku, partykularyzm!!!
issael / 94.254.187.* / 2009-05-27 15:57
Co takiego chłop jag napisał, ze wywołał takalergiczną reakcję mruk-a?
Moim zdaniem napisał rozsadnie, czego nie mozna powiedziec o reakcji na to co (chłop jag) napisał.

Rozumiejąc intencje pana B. Dzik-a, oraz przyjmujac jego neutralne intencje (przynajmniej ja tak to przyjmuję), rozumiem tez pytanie cłop jag, własnie w kwesti , tej neutralnosci. co takiego złego w tym że , chłop jag pyta Co do aktorki Cugier to czy Bartłomiej wysmażyłby ten powyższy felietonik, gdyby Ania Curuś powiedziała, iż zawiodła się nie na PiS-ie a nie na PO? ?
Pytanie naturalne i nie obraźliwe, ba nawet z pewna adnotacją Bartłomieju, obiektywizm w pańskim zawodzie to cnota a bez niej, piszący staje się redaktorskim prostytutem!!! , nigdzie tu nie ma, obrazania, ci którzy doszli do wniosku ze jest to nazwanie pana Dzik-a owym prostytutem, maja chyba problem ze zrozumieniem tego co czytają? To jest optymistyczna wersja, pesymistyczna jest taka ze, rozumiejac wypowiedz chłopa, celowo ja przeinaczają, to znaczyło by nie mniej, nie wiecej że, piszać do chłopa, tak naprawdę piasli do siebie (odpowiadali sobie).
Ostatni fragment wypowiedzi chłopa jest baardzo wyrażny Może za ostro ale wyczuwam w pańskim wpisie miłość do PO a to już jest zboczenie intelektualne a w najgorszym wypadku, partykularyzm!!! .
Co tu jest obraźliwego? Ja wprawdzie uwazam ze chłop jest przewrazliwiony , ale wypowiedział sie grzecznie.
A może tak bulwersuje pierwsza częśc wypowiedzi chłopa?
O mosadzie a raczej o byłych jego pracownoikach?
No cóz, to jest insynuacja, ale biorac pod rozwage anonse swiatowej i krajowej prasy, chłop jag mógł sie tym kierować, swiadczy to jedynie że przyganiał kocioł garnkowi, chłop upomina Dzika o to co sam czyni, czyli jest stronniczy.
Ale czy to jest powód aby miec pretensje do całego Jastrzebiu-Zdroju? :)
Aby uprzedzić ewentualne pretensje/aluzje/drwiny, nie jestem z Jastrzebi-Zdroju :).
Dobrego dnia.
MN4 / 217.96.42.* / 2009-05-27 14:48
Uważaj, uważaj, bo ta Cugier, to krewna Lucy Zuckier z Ziemi Obiecanej. Żydówka nasłana do PiS przez Mosad.
statarius / 145.100.104.* / 2009-05-27 12:51
Regulamin forum
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-05-27 13:23
Regulamin forum
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2009-05-27 13:47
Tak trzymaj Chłopie Jag, z nimi należy krótko.
pan władek / 89.231.106.* / 2009-05-27 11:12
doskonale ujęte, więcej tego artykułu nie warto komentować

Najnowsze wpisy