Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dzik: Wycofywanie aut Toyoty to rodzaj psychozy

Dzik: Wycofywanie aut Toyoty to rodzaj psychozy

Wyświetlaj:
Andrzej z mazur / 87.206.24.* / 2010-03-04 01:09
Polska do dziki kraj!
m-53 / 83.24.4.* / 2010-03-03 23:40

pięciogwiazdkowe auto miejskie nie ma szans w zderzeniu z czterogwiazdkowym SUVem.


To odkryłem dość dawno - przeżyłem czołowe zderzenia maluchem. I w związku z tym jeżdżę antyczną pięciometrową limuzyną i ponad dwutonowym pickupem.
A jak patrzę na Smarta lub pięćsetkę to mnie śmiech ogarnia.
jak wielką zbrodnią jest produkcja aut o małych gabarytach czy tylko z jedną poduszką powietrzną.
Brookie / 77.115.190.* / 2010-03-03 14:57
Psychoza z dowolnie wybranego powodu pojawia się do czasu do czasu jako swego rodzaju wentyl. Na moje oko - ludzie w większości nie rozumieją świata, w którym żyją i czują się z tego powodu zagrożeni - a to powoduje agresję... wystarczy kamyczek i lawina leci. Pojawiają się głosy, że obecny kryzys gospodarczy także nie musiał być aż tak głęboki, gdyy nie skłonność ludzi do panki
http://www.obserwatorfinansowy.pl/2010/03/02/jedna-trzecia-polakow-jest-podatna-na-panike/?k=nbp-wydarzenia
prawiezaratralala / 77.254.159.* / 2010-03-03 07:33

Myliłby się jednak ten, kto uznałby obecną sytuację za przełom w dziedzinie budowania standardów bezpieczeństwa. Defekt układu kierowniczego, który jest przyczyną akcji GM, zaowocował jak dotąd kilkunastoma incydentami, tylko w jednym przypadku ktoś został ranny.
Zatem prawdopodobieństwo, że niedoskonały układ kierowniczy doprowadzi do niegroźnego wypadku jest jak jeden do stu tysięcy. Dla porównania, dla przeciętnego polskiego kierowcy, prawdopodobieństwo, że zginie on w tym roku na drodze, to jeden do kilku tysięcy.

Jest Pan tu najlepszy!
Przez chwilę byłem pod wrażeniem Pańskiej rozległej wiedzy. Ale to raczej tylko zwyczajna mądrość. Mądrość sprawdzi się w każdej dziedzinie.

Ucz się manie 13-ty. Na początek wyeliminuj 10 słów spośród Twojego słownika liczącego ich z górą trzydzieści. Sam zgadnij które.
ggaga / 217.153.191.* / 2010-03-03 11:33
Zgadza się, felietony Dzika są dla mnie najciekawsze ze wszystkich w money.pl.
cóżmożnadodać / 87.205.155.* / 2010-03-03 17:27
owszem, a na dotatek przystojny ten gagatek nie?

Najnowsze wpisy