Forum Forum inwestycyjneFundusze

dziś spadki ale poleci

dziś spadki ale poleci

zyczliwy / 80.48.133.* / 2008-01-22 09:38
co zrobią psełdomaklerzy funduszy?proste pytanie,prosta odpowiedż(okra... naiwnych)
zobaczymy wieczorem (państwo z Union inwestment) co z was za fachowcy
Wyświetlaj:
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-01-25 12:07
No cóż. Panie życzliwy nigdy nie zarobisz pieniędzy na giełdzie ani w funduszach jeżeli będziesz miał pretensje do innych a nie do siebie . To TY zainwestowałeś tam pieniądze i to TY ponosisz za tą decyzję pełną odpowiedzialność. A na przyszłość zanim coś zrobisz ze swoją kasą to najpierw poczytaj mądre książki , zrób sobie plan inwestycyjny , określ jakie ryzyko jesteś w stanie zaakceptować. Ale zresztą szkoda klawiszy i tak przy następnej fali hossy wszystkie owieczki pobiegną do banków i będą kupować na samej górce a potem płakać i mieć pretensje do całego świata Pzdr
weisse111 / 2008-01-25 11:42 / Bywalec forum
Państwo z Union Investment (bo tak to się powinno pisać:))....No cóż nie wiem czy trafne jest oczernianie akurat tego jednego fundusz-ostatnie miesiące przyniosły spadki we wszyskich funduszach. Wieć nalażałoby mieć pretensje do ogółu.
A dlaczego mają okraść naiwnych-giełda to nie zabawa dla osób którzy chcą grać, jest ona dla tych którzy chcą zainwestować i w dłuższym okresie zarobić.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych i nie życzliwych:)
Gorgia / 2008-01-22 19:33
panie życzliwy trend spadkowy dotyczy nie tylko jednego TFI, sama zainwestowałam w uniona co prawda wybrałam zrównoważone fundy i nie zamierzam się ekscytować tym co przynoszą nam wydarzenia ze stanów czy z azji. Wiadomo jednak , że każdy fundusz posiada cechy , które w zależności od rozwoju sytuacji na rynku finansowym mogą mieć odmienny wpływ na wynik zarządzania środkami finansowymi. inwestując długoterminowo nie pozostaje mi jednak nic innego jak być wierną wyborowi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy