Forum Forum inwestycyjneFundusze

Dzisiaj 2-0 dla byków!!!

Dzisiaj 2-0 dla byków!!!

J.S. / 2007-08-24 16:33
Zachowanie GPW jest nieobliczalne, od skrajności do skrajności. Nie sądzicie?no cóż - na dane z usa dotyczące sprzedazy mieszkan najmocniej zareagowali .... Polacy ... nie jacyś
niemcy, francuzi czy węgrzy
Wyświetlaj:
Burn x / 213.199.198.* / 2007-08-26 11:08
Gdzie mozą sprawdzić sprzedaż domów na rynku wtórnym w poniedziałek w chwili ogłoszenia ?
Zapewne artykuł na money.pl pojawi sie z drobnym opóźnieniem.
krzysiek29 / 2007-08-26 12:36 / Uznany Gracz Giełdowy
http://stooq.sk/ to masz wszystko na zywo
TaS / 2007-08-24 17:00 / Tysiącznik na forum
hmm ale i polacy najwiecej ostatnio spadki (choc w tej kwesti moge sie mylic - nie ogladalem wykresow porownawczych)...

sesja byla fajna - strzyzenie na dzien dobry i jazda potem :)
krzysiek29 / 2007-08-25 10:30 / Uznany Gracz Giełdowy
po wczorajszej sesji w usa to poniedzialek i chyba nastepne sesje do gory jesli dane makro nie rozcczaruja a jest ich troche w tym tyg ale po wczorajszym to wig 20 poleci ostro w gore i zanim pozostale miski
TaS / 2007-08-26 22:43 / Tysiącznik na forum

wig 20 poleci
ostro w gore i zanim pozostale miski

yyyy.... słowem "pozostałe" sugerujesz,ze wig 20 ma cos wspolnego z miskami?

trzymajcie mnie...
krzysiek29 / 2007-08-26 22:48 / Uznany Gracz Giełdowy
nic takiego nie powiedzialem ze miski to samo co wig 20 i nie uwazaj sie za medrca swiata
TaS / 2007-08-26 22:52 / Tysiącznik na forum
to co rozumiesz przez to (powtarzam cytat TWOJEGO POSTA):


wig 20 poleci
ostro w gore i zanim pozostale miski


POZOSTAŁE MISKI...

a ja mysle,ze probujesz napisac cos madrego, a przeciez naprojsciej uzyc slangu "dla wtajemnyczonych"...

przyznaj albo sie machnales najzwyklej w swiecie albo jest jak napisalem wyzej... :)

nie uwazam sie za żadnego mędrca.
Egzorcysta / 2007-08-26 03:50 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Ja przed wplata nastepnej czesci czekam na dane z USA: Sprzedaż domów na rynku wtórnym (prog. -1%) - o 16 beda podane w poniedzialek. Jak bedzie pozytywny polecimy w gore dluzej.
krzysiek29 / 2007-08-26 08:31 / Uznany Gracz Giełdowy
ja tez jestem tego zdania jak dane z usa beda dobre to polecimy i to niezle ale tak juz odrobilismy juz polowe spadkow czyli juz malo nam zostalo do szczytow przy takich wzrostach co mamy. szybko rosniemy ale tez szybko spadamy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy