Dzisiejsza sesja

lch / 87.116.214.* / 2007-08-24 20:32
Co myslicie o dzisiejszej, a w sumie moze ogolnie, sesji z tego tygodnia. Jakies zalozenia co do przyszlego tygodnia?

Mimo dzisiejszych ogolnych wzrostow kilka funduszy jest na minusie, np UniFundusze, albo Skarbiec Ochrony kapitalu.. spodziewalem sie ze beda zwyzkowac.. Nie naleza jeszcze do mojego potrtwela, ale conieco je obseruje..
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-08-25 10:21 / Uznany Gracz Giełdowy
co do sesji to pokazala ze sytuacja w usa na rynku nieruchomosci sie poprawia z tego co widac to przyszly tydzien powinne byc wzrosty jezeli nie powroca obawy o rynek kredytow hipoteczynych i oczywiscie w przyszlym tyg bedzie masa informacji makro jesli one beda dobre to znow bedziemy sie piac w gore ale to sie okarze co pokarze nam usa.jak narazie to co widac to powinne byc wzrosty..a co do funduszy unifundusze i spadkach wczoraj to chyba wiekszosc inwestorow liczyla na zle informacje a tu niespodzianka i sie przeliczyla dlatego mamy spadki na funduszach ale tym nie ma co sie przejmowac sa to male spadki.a ogolnie do funduszy uniona kazdy mowi ze sa to dobre fundusze ale ja mam wlasne zdanie i postawilbym je do sredniakow
TaS / 2007-08-26 23:01 / Tysiącznik na forum
mala korekta:

fundusze sa na minusach ze wzgledu na moment wyceny.
dokonywana jest ona w uni okolo 12-14 (dokladnie nie wiem) i stad wazne sa wachania miedzy tymi pułapami, a nie zamknieciem sesji :)

po prostu zbiegła się górka (czwartek) z dołkiem (piatek) i tyle :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy