Forum Archiwum tematów giełdowych

dzisiejszy spadek biotonu

dzisiejszy spadek biotonu

rusol / 2005-11-22 17:57
mama nadzieje ze zrobilem dobrze nabylem bioton dzisiaj jak spadał za jakies 10.30
czy ktos wie czy jest szansa na jakies ladne odbicie
ponoć w styczniu na biotonie ma sie ostro ruszyc niepotwierdzone to informacje ale z dobrego żrodla jak ktos ma inne niech napisze a moze jeszcze jakies sugestie co warto kupic bo dopiero zaczynam w to sie bawic
pozdrawiam
Wyświetlaj:
krzysiek / 217.172.238.* / 2005-11-22 21:43
Bioton to typowa pompa. Dopóki nie będzie nowej emisji kurs będzie się bujał. trochę w góre trochę w dół. Po emisji Krauze zgarnie swoją kase...i jazda w dól. zasadniczo to spółka już "sfilcowana". radziłbym nie wchodzić teraz - trzeba było wchodzić kiedy kosztowała ok. 6 zł. a nie teraz. BACA zrobiła dobry interes. pozdro)
krzysiek / 217.172.238.* / 2005-11-22 21:43
Bioton to typowa pompa. Dopóki nie będzie nowej emisji kurs będzie się bujał. trochę w góre trochę w dół. Po emisji Krauze zgarnie swoją kase...i jazda w dól. zasadniczo to spółka już "sfilcowana". radziłbym nie wchodzić teraz - trzeba było wchodzić kiedy kosztowała ok. 6 zł. a nie teraz. BACA zrobiła dobry interes. pozdro)
Baron / 80.48.189.* / 2005-11-25 00:51
No nie do konca sie zgodze. fakt ze znalezli chetnych na 20 mln akcji po 9zl sztuka w kilka godzin o cyzms swiadczy. ponizej 9zl nie ma prawa poleciec. Z duzymi skokami bedzie ciezko bo nowi akcjonariusze maja duze dyskonto do kursu akcji i beda tlumic wielkie skoki ale mysle ze kto kupil za 10zl nie straci.
OSTRY-KIELCE / 88.110.145.* / 2005-11-22 18:32
a ja zaczalem sie w to bawic jakis miesiac temu, na poczatku troche pociemku, ale juz zaczynam kapowac reguly gry. Odkad zaczalem grac zaliczylem przody na Alchemii i na Echu, duze straty na Groclinie i troche spadku na Orlenie. Kupilem wczoraj Bioton za 11 i myslalem ze zrobilem dobry biznes, ale niestety dzisiajszy dzien zweryfikowal moje myslene. Powodzenia
Baron / 80.48.189.* / 2005-11-25 00:59
Troche bedziesz musial poczekac na powrot do 11zl aczkolwiek mysle ze kurs da rade. Ach groclin tez sie w to wpakowalem jak zaczynalem gre na gieldzie. Wtedy jescze po 140zl byl:) Rowniez zaplacilem frycowe. Ale teraz mysle ze spolka warta zainteresowania. Ja uwaznie obserwuje i wypatruje dolka. Robi sie na spolce mala przecena. A ze jest niska plynnosc to wyprzedaz leci dalej bo leszcze z niej wychodza. Niby kiepskie wyniki ale trzeba zwrocic uwage ze zysk w euro minimalnie wzrosl w porownaniu do do okresu rok temu tyle ze zmienil sie kurs eur/pln i spolka wykazala spadek zysku w pln. Jak dla mnie to leszcze wpadly w panike bo duzi nie wychodza ze spolki w ten spoosb.

Najnowsze wpisy