Forum Forum finansoweBanki

E-bankowość coraz bardziej popularna. Korzysta z niej ponad 27 mln osób w Polsce

E-bankowość coraz bardziej popularna. Korzysta z niej ponad 27 mln osób w Polsce

Wyświetlaj:
Marek ML / 83.8.118.* / 2015-09-25 21:00
W tej chwili tradycyjna e-bankowość znajduje się pod tak dużym ciśnieniem ze strony bitcoina, że najbliższe lata a nawet miesiące przyniosą jej rewolucyjne zmiany. Skoro mogę już teraz błyskawicznie przelać pieniądze z Polski do np. Malezji bez praktycznie żadnej prowizji i bez zostawiania śladu dla fiskusa - po co mi banki? Po co mi przelewy, jeśli bitcoinem zapłaciłem kilka dni temu rachunek i tylko odbiorca (a nie żaden bankster czy pośrednik) wiedział o tym i nikt nie miał dostępu do moich danych osobowych? Po co mi komplikacje i biurokratyczne ograniczenia, skoro dziś przesyłanie środków jest tak proste, jak napisanie maila?
Btc / 94.254.133.* / 2015-09-26 10:06
Dokladnie tak. Bitcoin jest jeszcze malo popularny, bi ludzie go nie rozumieja. Nieunikniona jest jego szeroja adopcja. Za kilka lat bedzie na porAdku dziennym
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
badyl916 / 91.239.205.* / 2015-09-24 17:39
Jak zabraknie prądu, to zostanie tylko zabawa z samym sobą. Umiłowani dobrodzieje zoperują głupków i leni bez przerywania snu.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: