Forum Forum dla firmKsięgowość

E-faktury w firmie. Pięć powodów, dla których warto je stosować

E-faktury w firmie. Pięć powodów, dla których warto je stosować

Wyświetlaj:
plasf / 194.42.116.* / 2020-01-07 08:52
Do fakturowania w firmie warto wybrać odpowiednie oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz wystawiania faktur oferuje Firmao.pl/oferty program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Aktualnie dostępny jest 14 dniowy okres testowy.
dzierlatka / 83.26.4.* / 2013-10-20 00:59
Długo nie mogłam się przekonać do e-faktur. Jednak co na papierze, to na papierze, ale w końcu dałam się skusić [...]. Muszę przyznać, że takie wystawianie dokumentów rzeczywiście znacznie ułatwia i przyspiesza sprawę, a moje obawy, że takie faktury są zupełnie bez wartości - nieosadzone w żadnych realiach były chyba jednak mocno przesadzone. W programie mam od razu księgowość on-line. Jestem raczej solidnym przedsiębiorcą (że się nieskromnie pochwalę) i wszystko zawsze wpisuję na bieżąco więc każda e-faktura ma "podkładkę" w postaci wpisu w KPiR, przelewu bankowego i podpisanej z klientem umowy na usługi. To czego tu się bać?[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy