e-pożyczki

25filip / 2013-04-12 09:59
czesc! czy korzystał ktos z was z pozyczek internetowych tzw e-pozyczek? Widzialem ostatnio takie strony ktore oferowaly male pozyczki wlasnie online bez wychodzenia z domu. NIe bardzo wiem na jakeij zasadzie takie pozyczki dzialaja. pomozecie?
Wyświetlaj:
brałam2013 / 178.36.93.* / 2013-07-04 07:22
Jeśli chodzi o provident to najbardziej opłaca się opcja przelew. Pożyczka z obsługą domową jest znacznie droższa (różnica kilku stówek ). A jeśli chodzi o chwilówki, to vivus i viasms mają pierwszą pożyczkę bez opłat - spłacasz ile dostałeś. Szybko i sprawnie - sama sprawdziłam. Rejestrujesz się i przesyłasz im 1 gr z konta, na które ma być przelana pożyczka. Z viasms dzwonili do mnie żeby potwierdzić dane identyfikacyjne. Vivus nie dzwonił. Pieniążki szybko dostałam. Spłacasz max po 30 dniach (możesz przedłużyć okres spłaty - za dodatkową opłatą, która w vivus.pl jest nieco mniejsza ).
prezydents / 2013-07-03 12:56
do providenta, no i nie wydaje wam sie to mega zlodzejstwem? pozyczac 1000 a odbierac 1900 ?? dla mnie to jest niefair, a niedosc ze ktos jeszcze spozni sie np. jeden dzien z wplata i juz kosmiczne i drakonske sumy wyliczacie straszac komornikiem i zajeciem rzeczy w domu. az sie dziwie ze nikt nie doczepil sie jeszcze do waszych metod funkcjonowania, ja wiem wiem ze ludzie sami do was przychodza ale korzystacie z ich naiwnosci i polozenia zyciowego
Bartholomew / 78.8.147.* / 2013-04-12 22:31
Taka pożyczka niczym nie różni się od każdej ionnej - bierzesz kasę a potem oddajesz z procentem. Tyle tylko, że formalności są prostsze i szybciej można wszytko załatwić. Ja przetestowałem na sobie tylko Profi Credit i byłem zaskoczony, że tak szybko można uzyskać pożyczkę bez BIK, i to w dodatku na niemałą kwotę. Zatem nie ma się czego bać.
mao900 / 31.174.39.* / 2013-04-12 22:09
Pozyczke bardziej oplaca sie w banku niz w parabanku.Bo wtedy jest nizsze oprocentowanie. Moge polecic pozyczke mini ratke w PKO. Wystarczy tylko pit.Dla wygody mozna wypelnic wniosek online
adias / 2013-04-12 10:58
moim zdaniem to wogole nie warto bawic sie w takie pozyczki bo maja lichwiarskie oprocentowania i bardzo duzo ukrytych kosztow wiec najlepej pozyczyc od rodziny albo znjomych a nie przzez takie szybkie pozyczki
uleneczka239 / 2013-04-12 10:41
nie polecam providenta, wiec nawet o tym nie mysl, to zlodzieje, maja wysokie oprocentowanie, poza tym co tydzien pieniadze w ratach trzeba im placic
Provident Polska / 77.252.86.* / 2013-04-15 14:32
Przekonaj się ile kosztuje pożyczka w Providencie. Na stronie www.provident.pl jest kalkulator pożyczkowy, w którym klient może sprawdzić koszty pożyczek na we wszystkich możliwych opcjach i ramach czasowych.

Dla pożyczek Providenta w opcji Przelew (spłata na konto), gdy klient otrzyma 1.000 zł na blisko rok (45 tygodni), będzie zobowiązany spłacić 1.349,22 zł (tygodniowa rata: 29,99 zł).

W przypadku pożyczki z Obsługą Domową, za 1000 zł na blisko rok (45 tygodni), klient spłaci w sumie 1.877,35 zł (tygodniowa rata: 41,72 zł ). Cena obsługi domowej wyniesie 491 zł.

Biuro Prasowe Provident Polska
falkonik / 2013-04-12 10:40 / Bywalec forum
ja korzystalam z uslug providenta, ale nie przez internet, a na telefon, jeszcze tego samego dnia zjawil sie u mnie przedstawiciel firmy:)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: