Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

ECARD - CZY TO JUZ POZIOM DNA

ECARD - CZY TO JUZ POZIOM DNA

grens / 77.91.33.* / 2007-08-12 13:30
j.w - ciekawi mnie co maja do powiedzenia inni uzytkownicy - sądze, że patrząc na analize musi się kierunek zmienic.
Wyświetlaj:
wies / 94.254.238.* / 2017-10-05 18:03
Najpirw kupujeta i myslita ze zaraz bydzieta milionery, a tu kicha. Musita podejść zdroworozsądkowo, czyli kupujeta, bo chceta udzielić pozyczki kapitałowej długoterminowej z liczeniem się, ze bydzie kicha. Nie ze podata do komornika i ju. Tu jeszcze jest, ze chcą zrobić inne gracze, instytucjonalne, co siedzą na kompach i kombinują, jedne sprzedajom, inne kupują, a jak się nie wyrobita w ich pozycjach to kicha. Ajak bysta zarobily krocie to tez bysta utyskiwaly?
Myszkinis / 2007-08-12 15:51 / "Wykształciuch"
Jaką analize ? Techniczną ? Jeśli tak to po tym co wydarzyło się przez ostatnie kilka dni to całą AT można wyrzucić do kosza. Mam wrażenie, że może jeszcze spaść. Cena nominalna za akcje w subskrypcji publicznej wynosiła 1 zł. Emisyjna była wprawdzie po 2 zł , ale to już mamy za sobą. Obstawiam 1 zł jako dno. Obstawiam - tak jak w kasynie :> Kierunek pewnie przez długi czas będzie horyzontalny. Ja już się pogodziłem z tym, że ta spółka będzie mi się kisić w porfelu przez dłuuugi czas. Powiem nawet, że teraz to mi to już lotto. :) Pozdrawiam
ag100 / 83.30.64.* / 2007-08-22 19:27
Kolego kupujesz a potem tracisz wiarę , a więc więcej wiary , koncówka roku dla e carda bedzie ok
Myszkinis / 2007-08-23 15:22 / "Wykształciuch"
Moją całą wiarę przerzuciłem na zupełnie inną spółkę, natomiast ecard mam bo mam i jeśli będzie tak jak mówisz to ok, a jeśli będzie trzeba czekać dłużej to poczekam. Gdybym zupełnie miał gdzieś ecard to bym sprzedał ze stratą, ale tego nie zrobiłem więc.... :)
rob65 / 83.21.169.* / 2007-08-24 10:08
Myszkinis, wygląda na to że się miotasz. Chcesz zarabiać, a robisz wszystko, żeby ponosić straty. Musisz spróbować uporządkować postępowanie i motywacje. Okazje też muszą mieć solidne podstawy, a nie tylko własne czy cudze życzenia.
Zapraszam cię na gstsystem.pl
Myślę że korzystanie z dorobku systemu, który tam jest polecany może ci przynieść naprawdę dużo korzyści.
Powodzenia i pozdrowienia.
Myszkinis / 2007-08-24 12:16 / "Wykształciuch"
Hm, dzieki za dobre rady. Moze powinienes zmienić nicka na "marketoid" - wtedy przynajmniej nikt nie bedzie miał wątpliwości co do Twojej dyskretnej oferty. Dziekuje - nie skorzystam. Żegnam ozięble.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy