Forum Forum inwestycyjneForex

ecb bedzie skupowac obligacje w walucie tego kraju ktory emituje

ecb bedzie skupowac obligacje w walucie tego kraju ktory emituje

leszcz1978 / 85.112.210.* / 2009-05-05 20:04
j.w z tym ze po takim wyniku posiedzenia waluty ida na dol podala dzisiaj agencja routers wiadomo o co chodzi prosze o komentarze
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-05 22:28 / Tysiącznik na forum
cos mocnego musza zrobic.bo niedługo Niemcy dogonią USA w deficytach buahhahahahhahahaah..............................i to nie żarty.....obawialismy sie krachu na nadbałtyckich a tu Niemcy nas pociagna w czarna dziure
bidnymaniek / 2009-05-05 22:14 / Tysiącznik na forum
EBC będzie akceptować np. polskie papiery dłużne jako zastaw pod pożyczki walutowe...........ale to tylko plota narazie ..........w kazdym razie nic mi o tym nie wiadomo.........ale spodziewamy sie niestandartowych działań
Maks_ / 2009-05-05 22:31 / Tysiącznik na forum
aha kumam - to są te "niestandardowe" instrumenty, o których wspominał Trichet... chyba żart. Ale dzisiaj Vincent wspominał o pożyczce z puli 50 mld Euro dla krajów spoza strefy Euro... jak obligacje nie schodzą na rynku, to zaczną je pchać za pożyczki, tylko, jaki komercyjny bank się na nie nabierze... :-)

Pozdrawiam
bax / 2009-05-05 22:21
spodziewaja sie dodruku eur lub cos w tym stylu tyle mi wiadomo a czy tak bedzie pozyjemy zobaczymy
Maks_ / 2009-05-05 21:58 / Tysiącznik na forum
Szczerze mówiąc nie zrozumiałem co piszesz...
Jak rozumieć stwierdzenie, że ECB będzie skupywać obligacje w walucie tego kraju, który emituje? Niby po co mieliby to robić?

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy