eKonto Ergo Hestia

[UU]Bartek / 83.7.169.* / 2009-07-17 11:16
Jeśli chcesz poznać nowe rozwiązanie Ergo Hestii do zarządzania swoimi polisami online oraz likwidowaniem szkód i monitoringiem przeprowadzanych czynności przez likwidatorów Hestii - przetestuj eKonto i poznaj je na własnej skórze. Możesz otrzymać dostęp do pełnej wersji eKonta. Napisz na kwatera@usta-usta.pl że masz ochotę przetestować eKonto i oceń jak rzeczywiście działają likwidatorzy Ergo Hestii.

Zgłoś szkodę poprzez eKonto i oceń jak szybko i efektywnie została ona zlikwidowana. Na Wasze opinie czekamy pod powyższym adresem mailowym.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Piotrek Strazynski / 83.7.137.* / 2009-07-22 08:22
Testowałem. Wpisałem z ciekawości sytuacje, która przydarzyła się mojemu przyjacielowi. Mianowicie, został potrącony przez kombajn (uwierzcie mi da się). Na odszkodowanie czekał ok 3 miesiące. Na eKoncie zadzwonili do mnie po 2 dniach i prosili o parę danych, których nie wpisałem. W tedy powiedziałem im, że to tylko test konta, jednak zapytałem w ile dni takie zgłoszenie standardowo jest rozpatrywane, to odpowiedzieli, że ta sytuacja byłaby zakończona do końca tygodnia (wow). Więc polecam
agata711 / 79.186.103.* / 2009-07-30 00:11
Taaaa, a na pieniądze byś czekał rok albo wogóle byś nie dostał . Jak okradl mi mieszkanie poznałam dopiero co to chamsto i obłuda w wykonaniu likwidaora Hestii.Po roku wypłacili odszkodowanie,ale tylko dzięki naszemu uporowi i znajomości prawa. Generalnie jak dojdzie do szkody trzeba być przygotowanym na chamstwo , obłudę , karmienie kłamstwami każdego dnia. Nigdy Hestii, nigdy!!!
Piotrek Str. / 83.7.137.* / 2009-07-22 08:21
Testowałem. Wpisałem z ciekawości sytuacje, która przydarzyła się mojemu przyjacielowi. Mianowicie, został potrącony przez kombajn (uwierzcie mi da się). Na odszkodowanie czekał ok 3 miesiące. Na eKoncie zadzwonili do mnie po 2 dniach i prosili o parę danych, których nie wpisałem. W tedy powiedziałem im, że to tylko test konta, jednak zapytałem w ile dni takie zgłoszenie standardowo jest rozpatrywane, to odpowiedzieli, że ta sytuacja byłaby zakończona do końca tygodnia (wow). Więc polecam

Najnowsze wpisy