Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Elektrim złożył wniosek o upadłość z możliwością układu

Elektrim złożył wniosek o upadłość z możliwością układu

Wyświetlaj:
luccini / 89.229.0.* / 2007-08-10 20:46
Czy ktoś z więcej wiedzacych może powiedzieć co w takiej sytuacji z akcjami pracoewniczymi PAK? Wiele spraw jest ciągle w sądzie, czyli co, zgłosznie wierzytelnosci w układzie? Jedna akcja pracownicza kosztuje teraz z odsetkami jakieś 360-370 zł i co dalej?I to słodkie pieprzenie o płynności finansowej, a akcje miały być wykupione w 2002 r.
drghdrfg / 87.206.195.* / 2007-08-11 18:59
ja zaskarżyłem Elektrim do sądu i wygrałem - musieli mi zapłacić za te akcje PAKu. Bo sami mimo że zawarli umowę to nie chcieli się z niej wywiązać. Dobrze że już po sprawie bo teraz pewnie z kasy miałbym nici
do cholery / 83.6.172.* / 2007-08-11 01:04
dziwne, ale ekspertow od wszelkich tematow na forum jest zawsze full, natomiast na na trudne pytanie brak jakiegokolwiek komentarza - ale to bardziej skomplikowane niz teksty n/t akcji gieldowych gdziwe kazdy moze bezkarnie najwieksze glupoty wypowiadac.
zbig$ / 2007-08-11 21:36 / Uznany gracz - weteran 93/94
wszelkie rozdawane akcje pracownicze to bandytyzm i zlodziejstwo, potrzebne by pozatykac geby pracownikom, aby ci jako jedyna sila zdolna w tym zlodziejskim procederze powstrzymac wyprzedaz za grosze (poprzez strajk) siedzieli cicho i zarli te swoje ochlapy. firmy sa wlasnoscia narodowa/panstwową i to KAZDY obywatel pracujacy przed 89 r powinien dostac odpowiedni udzial stosownie do przepracowanych w prl-u lat. A dopiero jak ktos by chcial, to moze za godziwa cene te akcje od ludzi odkupic, jesliby ci zechcieli je sprzedac. wy ich posiadacze pamietajcie, ze przezeracie majatek wszystkich obywateli i wspieracie ten zlodziejski proceder zwany "prywatyzacja"...
sett / 62.87.218.* / 2007-08-11 11:31
nie będzie żadnej upadłosci, chodzi o odzyskanie swobody ruchu pod kontrola sądu/polskiego/ i zmuszenie strony przeciwnej do zachowań zgodnych z prawem.To dobry komunikat dla spółki i akcjonariuszy, kontrola nad pieniędzmi wróci do ELE/ to nie jest upadłość likwidacyjna/.Pieniadze z PAK tez pozostana w spółce.Wiele spólek bylo w podobnej sytuacji np.eCard,Optimus i podobno sam ELE też,Kurs spadał a potem odbijal.TO DOBRY KOMUNIKAT
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy