Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Elite Investment - Ekspert Emerytalny - Tacoma Polska

Elite Investment - Ekspert Emerytalny - Tacoma Polska

DooradcaFinaansowy / 109.243.174.* / 2011-03-17 21:04
Zanim podpiszesz z nimi umowe, lepiej weź ją i najpierw idź do prawnika, by powiedział ci co będzie na twoją niekożyść.

Pracowałem w wielu firmach finansowych i muszę przyznać, że jak zrywałem z nimi umowy, to tak czy inaczej, moje wynagrodzenie, na które uczciwie pracowałem, wpływało na czas, nikt nie robił takich kruczków, i problemów z wypłatą, jak Tacoma Polska

Powiem krótko, lepiej stracic pare zł na prawnika, niż później być rozczarowanym, ja niestety tego nie zrobiłem, pamiętam tylko moje własne inwestycje w paliwo, w telefony, w znaczki, koperty i poświęcony mój własny czas, nikt mi za to nie zwrócił ani grosza, i to ponoć zupełnie zgodnie z prawem, szkoda, bo wypłate z Tacoma powienienem miec już jakiś czas wstecz, niestety, jedyne co zyskałem to długi. Nic dziwnego,że na internecie, aż roi się od negatywnych opini pokrzywdzonych ludzi, TO TAKI GŁOS BEZRADNOŚCI, szkoda, ze pracowało się uczciwie, a dostało wielkie gó*no.
Wyświetlaj:
xyx / 87.205.72.* / 2011-08-23 23:58
Zlodzieje i oszusci..uwazajcie na nazwisko Kaczynscy,
Pracownik Tacomy / 178.36.105.* / 2011-04-07 14:25
Elite Investment - Ekspert Emerytalny - Tacoma Polska - wielcy oszuści, nie wypłacają pieniędzy uczciwie zarobionych. Jeżdżą na wycieczki, za nasze nie wypłacone nam pieniądze. Obecnie unikają kontaktu z ludźmi, którym zalegają wypłatę.Przyjmują do pracy, wyciskają jak cytrynę, później odwracają się plecami "Przykro mi, kiedyś się rozliczymy", nie proponuję pracy w tej firmie nikomu, pracowałem ponad rok, poznałem tych ludzi i wiem że nie można liczyć na żadną prawdę z ich strony, kłamią po to ich kieszenie były pełne, a nasze puste.

Najnowsze wpisy