Elite Investment

craigzero / 2011-01-22 12:09
Czy ktos pracował, wie coś na temat tej firmy?
Wyświetlaj:
zwq / 83.31.247.* / 2015-11-04 00:31
najgorsza firma w jakiej mozna pracowac. pracowalem w radomiu jakis czas. nie pracuje prawie rok i do tej pory nie odrzuca na sama mysl. male biuro, smieszne wynagrodzenie, i wielkie wymaganie ''szefowej''. smiech na sali !
kasia857 / 95.160.158.* / 2016-07-18 19:50
chyba wiem o kogo chodzi Panie Ł.O, ja pracuję tam i zarabiam wystarczająco, ale nie spędzam czasu na Facebooku tak jak Pan
TheNiiikka / 78.159.91.* / 2011-06-24 12:55
ja, proszę państwa, mam wyrok sądu na zapłatę pieniędzy od firmy Tacoma (pracowałam właśnie dla G.Kaczyńskiego) z września zeszłego roku i do dziś mi wiszą 600 zł plus odsetki a Kaczyński mówi, że nigdy w firmie nie było opóźnień z wypłatami a w następnym mailu pisze, że choć opóźnienia z wypłatami są, on wynalazł wspaniały sposób na przeczekanie trudnej sytuacji w firmie która jest niemal od początku istnienia tej "firmy"...jaki to sposób? udzieli mi wysoko oprocentowanej pożyczki z własnej kieszeni?? manager haha robi wodę z mózgu ludziom którzy uczciwie pracują i również oczekują uczciwej zapłaty.
xxll / 46.204.81.* / 2012-04-23 22:09
Nie cierpię Kaczyńskiego. Tylko w tym jednym niestety Kaczyński ma rację. On naprawdę płacił z własnej kieszeni wynagrodzenia, bo zależało mu na grupie. Przez własną naiwność tak się zapętlił, że w końcu został na lodzie. Nie zrozumiesz tego ,,mały ludziku". Oczywiści masz rację, nie dostałeś wypłaty i jesteś zły. Twój szef chciał wybrnąć z tej trudnej sytuacji i pożyczał kasę na wypłaty swoich ludzi. Niestety nikt mu później nie oddał. Jak już masz pretensję to zastanów się w kogo uderzasz. Twój Szef był ofiarą manipulacji dwóch manipulantów: M. Podhajskiego i K. Lewandowskiego. Wiem to z całą pewnością. Bo mnie też oszukali i moich ludzi.
xxxx3 / 89.230.130.* / 2011-01-30 18:40
nie radzę zatrudniać się do tej firmy to nic innego jak Tacoma która swego czasu stała sie slawna ze wzglegu na swoja niepochlebna opinie to co mowia na pierwszych spotkaniach mija sie z prawda w Inowrocławiu tez maja niby swoja siedzibe najpierw nazywali sie Ekspert Emerytalny i ze niby doradzasz ludziom co do ich emerytur a to nic innego jak naciąganie ludzi na podpisanie umowy dla Nordei,bo tylko z nimi wspolpracuja jak im nie wypalil Ekspert to zmienili nazwe na Elite Investment lepiej znalezc normalna prace bo stalej pensji tez sie nie ma zalezy od ilosci umow
piotr mackowiak / 84.10.45.* / 2011-03-11 19:21
Zgadzam się z ta opinią! Oszuści kłamcy, tylko ładnie czarują zwłaszcza Ewelina Kałużna! Masakra nie dajcie się nabrać na te prowizje zarobki kolosalne- pic na wodę!!!!
adreb23455dd / 79.190.64.* / 2011-02-14 16:51
Dzięki za informacje, miałem już do czynienia z Tacoma Polska i nie chce już więcej miec z tą firmą nic wspólnego
sssss45hhhh / 77.253.202.* / 2011-02-10 16:03
Jak najbardziej tacoma polska to ekspert emerytalny, a tera elite investment, co pól roku zmieniają nazwe, pracowałem pod tacoma polska i nie wypłacili mi wszystkich pieniedzy, bardzo świetnie zachęcają do zarabiania w systemie poleceń, ze niby polecisz firme jakimś znajomym i będziesz mieć z tego prowizje, no ale oczywiście, jak normalnie w kraju bezrobocia jakim jest polska, ludzie nie chcą tam pracować, to żerują na zaufaniu, przyznam, że sam odbijałem swojego czasu wszelkie negatyne opinie na forach skierowane przeciw Tacoma Polska, lecz i mi nie wypłacili pieniędzy za poświęcony czas, więc nie będę bronił, SZCZEGÓLNIE ŻE TAK PIĘKNIE ZACHĘCAJĄ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ, A PÓŹNIEJ PRZYCHODZI ZNIESMACZENIE, "pozdrawiam" pana Grzegorza Kaczyńskiego prezesa Elite Investment

Ludzie, z innymi firmami kończy się wspólprace i nie wypisuje się na forach przeciwko nim, bo komu by się chciało na to marnować czas, ale jak są świnie, to ludzie się buntują, bo zostali pokrzywdzeni - proste
grzegorz111x1 / 79.190.64.* / 2011-01-22 12:21
to chyba firma powiązana z ekspert emerytalny i Tacoma Polska

sporo o tym na forach w internecie

Najnowsze wpisy