Forum Forum inwestycyjneForex

Elka25 do ..............Joli

Elka25 do ..............Joli

elka25 / 2009-05-13 15:37
Jolu nie mogę nigdzie znaleźć po jakim kursie dzis kupiłaś $?
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-13 15:39
bo nie napisala dostala na poped i poszla kupowac ha ha ha
bax / 2009-05-13 15:42
dziewczyny ja kupuje tez teraz czesto po spredzie 1 pocent wiec mamy prawie rowne ceny zakupu czasem sie sugerujcie tym jak napisze np ze to dobry kurs do zarobku zakupu bo to ze kupisz pol grosza czy grosz drozej to i tak zarobisz to tyle
elka25 / 2009-05-13 15:45 / Bywalec forum
a nie wiesz po ile kupiła??? następnym razem daj mi też takiego kopa żebym kupiła jak nawet na krótko jeśli będziesz wiedział/przeczuwał żę to dobry moment, proszę
tara / 2009-05-13 16:00 / Tysiącznik na forum
Ela przepraszam ,ze nie odpisałam od razu musze sobie wziasc kupic /jak sie dorobie laptopa/tak przeskakuje strona na stronie przy powolnie działajacym internecie to koszmar Kupiłam po 3.221 sprzedałam po 3,2450 mogłam troche poczekac ale mam juz nauczke dwa grosze i wyskok tymbardziej ze mam jeszcze dolce na koncie.Narazie odrobiłam tylko mała czec tamtej straty.Marek mi dał motywacje on ma nosa i jest w czepku rodzony ale nie chciałam mu juz truc kiedy wyskakuje i sama zdecydowałam chociaz załuje mogłam pociadnac ha ha
bax / 2009-05-13 15:59
ja wam kopa dawalem tylko wy zajete bylyscie tymi kursami 3 zl dolara ??????????????????????????????????????/i usrednianiem i wogole gadkami bez sensu ---------------- pisalem i ja i green kilka razy ze nie wierzymy by zeszlo na 3,15 nawet a 3 zl to zapomnialyscie o jednym moze byc jeszcze ale np w czerwcu na poczatku mca wszystko swoj musi czas przyjsc
bax / 2009-05-13 16:02
jesli potoczy sie zgodnie z korekta to spadnie zloty gdzies do 3.3 no moze 3.32 i wrocic moze wtedy dopiero na 3.1 jak zdazy i dopiero wyskoczyc na 3.4 ale czy tak bedzie nie wiem bo at to at a rynek to tynek
elka25 / 2009-05-13 16:08 / Bywalec forum
nie zauważyłam tego posta ok w taki razie czekam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy