Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Elżbieta Szumska, właścicielka kopalni złota

Elżbieta Szumska, właścicielka kopalni złota

Wyświetlaj:
Paweł Telążka / 188.47.64.* / 2010-05-30 09:22
Muszę przyznać, iż niezmiernie mnie ucieszyła informacja o tak ciekawej, nowej atrakcji turystycznej w Polsce. Nie mam zbyt dużo czasu, ale staram się co roku odwiedzić jakieś nowe miejsce. Gratulacje dla Pani Elżbiety. Takich ludzi nam w kraju potrzeba. Z pewnością wybiorę się tam w tym roku ze znajomymi. Jestem z centralnej Polski. O kopalni usłyszałem przypadkiem w radiu. Sugeruję zintensyfikować reklamę na terenach nizinnych. Sam też będę propagował taki aktywny wypoczynek weekendowy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udnego sezonu.
Paweł T.
Jadwiga Czajkowska-Wróbel / 78.88.211.* / 2007-12-19 07:22
To bardzo imponujące i ciekawe, odważne posunięcie. Artykuł przeczytałam jak niemal baśniową przygodę. Małomiasteczkowe nawyki i zwyczaje oraz zwykła ludzka zawiść w zasadzie w każdym miasteczku zabijają wspaniałe inicjatywy. Bardzo serdecznie i ciepło odbieram wszelkie inicjatywy rozwoju ziemi kłodzkiej, bowiem tu spędzilam lata mojego dzieciństwa. Mieszkałam przy Al. Walecznych na początku lat 50-tych. Choć tu od dawna nie mieszkam i od lat jestem związana środowiskowo z ziemią wałbrzyską, to bardzo cieplo wspominam lata spędzone w Kłodzku i życzę pani Elżbiecie wspaniałych pomysłów i wielką moc pokonywania przeszkód w postaci podatków, przepisów nieżyciowych i niechęci urzędników. życzę wielu turystów, niech się sławi Pani kopalnia po całej Europie i jeszcze dalej w świecie.
Jadwiga Czajkowska-Wróbel z Wałbrzycha
Krzysiek I / 195.117.201.* / 2007-07-07 17:15
Siedze sobie przed komputerem i przegladam ciekawe strony,.W pewnym momęcie przypomniałem sobie o Kopalni i oczywiście o niezwykle przebojowej ELI.Pozdrawiam i życzę jeszcze większych sukcesów.Krzysiek ten od mrożonek.

Najnowsze wpisy