emakler czy alior

atomek79 / 78.88.221.* / 2009-02-01 20:30
Czesc,
chce zaczac kupowazc akcje i nie wiem gdzie najlepiej zalozyc konto- samo brokerskie. Czy wybrac Alior czy Emakler w mbanku?? Co polecacie?? I czy trzeba koniecznie zakladac rowniez u nich zwykle konto??
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Bonus Alior / 87.205.177.* / 2009-02-04 23:20
Witam,
Proponuję rekomendacje w "Konkursie rekomendacyjnym" Alior Banku - zakładając osobiście w oddziale konto z kuponem rekomendacyjnym otrzymasz od banku 50 zł!

KONTO ALIOR BANKU:
- prowadzenie konta za darmo
- WSZYSTKIE BANKOMATY W POLSCE I EUROPIE za darmo (opłata miesięczna za korzystanie z karty 3zł)
- przelewy krajowe przez Internet za darmo
- polecenie zapłaty (ustawienie, edytowanie, usunięcie, wykonanie) na dowolne konto krajowe za darmo
- zlecania stałe na dowolne konto krajowe - za darmo
- oprocentowanie rachunku 5,7 % w skali roku
- możliwość przeniesienia debetu z innego banku - za darmo

Po założeniu konta sam możesz je rekomendować znajomym - jeśli ktoś założy z twojej rekomendacji konto otrzymasz 50 zł.
Polecając Konto z lokatą nocną, Konto zakupowe, konto oszczędnościowe lub kartę kredytową w Alior Banku, możesz zdobyć nawet 750 zł.

Konto możesz zamknąć w każdej chwili bez opłat jeśli stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony (zachowasz 50 zł otrzymane od banku !!! )

Konkurs ten będzie trwał do 15 marca 2009, a polecone produkty można zakładać do 27 lutego 2009 - OSOBIŚCIE w oddziale banku!!

Uwaga !!! Tylko założenie konta osobiście w oddziale premiowane jest 50 zł - zakładając telefonicznie lub poprzez internet nie dostaniesz 50 zł.
Warunkiem odebrania nagrody jest aktywne korzystanie z produktu przez poleconą osobę, czyli dokonanie przez nią wpłat na sumę powyżej 1000 zł na konto lub wykonanie co najmniej 1 transakcji kartą kredytową.

Więcej na temat Konkursu dowiesz się z Regulaminie Konkursu Rekomendacyjnego Edycja II http://www.aliorbank.pl/resources/res/repozytorium_dokumentow/klienci_indywidualni/regulamin_konkursu_rekomendacyjnego_edycja_ii.pdf

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT
mail: sobala@op.pl
zonki / 83.18.62.* / 2009-02-11 21:52
bonus alior dobrze się czujesz ?

tak wciskaj wszedzie te rekomendacje...

Co do tematu to ja mam w Aliorze i nie narzekam, w mbanbku z emaklera chyba do 200k zł obrotu trzeba placic 69 zl...

System interntowy mBanku jest szybszy
fazik / 2009-02-12 18:07 / "Gpw-racer"
przeca to reklama jest
Prestige.PCCG / 83.16.152.* / 2009-02-03 03:08
Obojętnie gdzie-jak ktoś potrafi inwestować różnice finasnowe biorąc pod uwagę wysokość opłat nie mają znaczenia...GPW to nie targ ani Tesco !!
Wiesiek_PLN / 2009-02-02 21:22 / Bywalec forum
Zaczšłęm zabawę 2 miesišce temu, w mbanku. Zero opłat - jak na razie jestem zadowolony.
dario_inwest / 95.41.25.* / 2009-02-02 19:39
witam.
Ja osobiscie posiadam konto w mbanku z usł. emakler. Konto mbanku jest potrzebne do dokonywania transakcji kupna jak równiez otrzymywania srodkow ze sprzedanych akcji, jednak brak opłat powinno sklonic do wyboru mbanku. Ja zastanawiałem sie miedzy emaklerem a kontem maklerskim w BOS. Jednak to pierwsze jest tansze. Moge powiedziec ze jee polecam bo jestem zadowolony z tej usł. pozdrawiam.
fazik_nielogo / 62.89.78.* / 2009-02-02 16:00
Jeśli chcesz zacząć zabawę w inwestowanie długoterminowe to eMakrela wystarczy i w tym zakresie powinna być jedną z tańszych ofert.

Jeśli chcesz pospekulować akcjami - to polecam rok czytania i analizy + zabawa na rachunkach demo. Później sam zobaczysz które biuro co oferuje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy