Forum Spółki giełdowe Tauron PE SA

Emisja akcji Tauronu. Decyzja odłożona w czasie

Emisja akcji Tauronu. Decyzja odłożona w czasie

Wyświetlaj:
daro13167 / 83.10.75.* / 2015-11-24 18:02
To logo kojarzy mi się tylko z nieuczciwością . Totalne dno
Praktyk 62 / 109.233.93.* / 2015-11-24 15:17
Spokojnie zaraz będzie "dobra zmiana" Dlaczego „praworządny i sprawiedliwy” PIS robi to samo co krytykował przez lata jako patologię. Zacznijmy od Prezesa kuzyn Kaczyńskiego Konrad Tomaszewski został dyrektorem Lasów Państwowych inny kuzyn niejaki Jan Maria Tomaszewskie już przejmuje obowiązki w TVP . Miernota i lizus typu Kurski zostaje wiceministrem kultury, Patryk Jaki z Solidarnej Polski podnóżek Ziobro wiceministrem sprawiedliwości. Macierewicz za doradcę w MON bierze 20 letniego chłopca który mi wiernie służył w kampanii parlamentarnej. I niech trolle w PIS-u nie wyjeżdżają z krytyką ponieważ to co robi PIS który miał być „ dobrą zmianą” jest gorszym nepotyzmem niż był przez lata.
emeryt 75 lat / 83.27.58.* / 2015-11-24 09:20
TAURON właśnie realizując politykę nowego rządu przyśpieszył odbiorcom terminy płatności na 3 danego miesiąc, czyli o około 2 tygodnie. To nic, że termin płatności emerytury jest 5. Tauron ma emerytów po prostu w czterech literach. Dwa tygodnie wcześniej to są dziesiątki milionów złotych i to nieoprocentowanych. A co z tego, że emeryt jeszcze nie otrzymał pieniędzy. Nie będzie jadł przez 2 tygodnie to zaoszczędzi i wpłaci Tauronowi. Dlatego też Tauronowi nie są potrzebne żadne emisje nowych akcji. Mam nadzieję, że kilku drani straci w Tauronie swe stanowiska.
dymm / 193.203.56.* / 2015-11-23 22:07
co skonczyla sie kasa zlodziejom teraz beda prac pieniadze koniec tauronu ae mi przykro bylo praccownik tej zl...... firmy i zycze aby was wyj,,, tak jak nas czyli restrukturyzacja po polsku ch,,,, zl....
Nogiełda / 77.89.74.* / 2015-11-23 21:33
I jak jescze można dowalić Kowalskiemu który kupował te papiery ?
wungiel / 31.11.157.* / 2015-11-23 20:04
Niech skarb państwa kupi akcje od obecnych akcjonariuszy po 5-ce i niech w cholerę weżmie całą dywidendę
rycho / 31.11.157.* / 2015-11-23 19:55
to jak to jest z tymi akcjami?????.skarb państwa kupi te akcje uprzywilejowane " w zamian za to dywidendy będą dwukrotnie wyższe. Akcje ma nabyć Skarb Państwa."
A q.....a co z akcjami zwykłego Kowalskiego ????????.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy