Forum Spółki giełdowe Enea SA

Enea podsumowuje ubiegły rok. Oto wyniki energetycznej spółki

Enea podsumowuje ubiegły rok. Oto wyniki energetycznej spółki

skomentuj
Wyświetlaj:
węglarka / 89.69.127.* / 2016-03-21 14:02
trafiasz w sedno. Z mojego okna od lat oglądam opustoszałą bocznicę kolejową do rozładunku węgla, z której jeszcze na początku lat 90 ludzie mogli "z ulicy" przyjść/przyjechać i kupić sobie węgiel. Przyjeżdżał skład z węglarkami. Były one rozładowywane do specjalnych boksów i grała gitara. Komuś to przeszkadzało. Bocznica jest ruiną a ludzie płacą za węgiel jak za zboże.
klieci palacy weglem / 83.31.36.* / 2016-03-21 13:24

a słabe wyniki finansowe lubelskiego węgla odpowiada taniejący węgiel oraz spadek

ciekawe u prywaciarzy w składach wegiel jest po 800 zł za tone a kopalnie maja koszt wydobycia ok 300 zł i kto tutaj zarabia najwiecej--wiadomo pośrednicy -to zakała polskiej prywatyzacji a w koncu płaci klient nabity w butelke przez prywatnych possredników(transport samochodowy zamiast koleja).Niech kopalnie otworza własne składy wegla przy stacjach kolejowych jak było dawniej i wtedy kupimy wegiel za 500 złotych a prywaciarze zbankrutuja!!
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy