Forum Polityka, aktualnościKraj

Era może mieć wielkie kłopoty

Era może mieć wielkie kłopoty

Money.pl / 2007-02-26 15:00
Komentarze do wiadomości: Era może mieć wielkie kłopoty.
Wyświetlaj:
senser / 2009-08-14 15:46
Przypuszczam, że może być ciekawym sposobem na rozwiązanie tego i tym podobnych problemów instytucja „pozwu zbiorowego”.
Zauważyłem, że już w tym trybie zawiązują się pierwsze grupy, które chcą pozwać takie firmy jak: J.W Construction (deweloperzy, spółdzielnie), Erę, mBank, Cetelem i inne.
Można tam sobie założyć dowolną grupę i inicjatywa nie ogranicza się tylko do tych firm
Szerzej o tej inicjatywie poczytacie tu: www.pozywamy-zbiorowo.pl
Uwaga! Ten tryb nie jest kosztowny i można ubiegać się o nawet niskie kwoty!
Ważne aby grupy tworzone do pozwu były jednolite gatunkowo (dotyczyły jednego rodzaju sprawy i najlepiej podobnych kwot, odszkodowania są jednakowe dla każdego z grupy).
Grupa pozwu zbiorowego musi liczyć co najmniej 10 osób.
A niektóre firmy są mistrzami świata w przekręcaniu swoich klientów masowo na małe kwoty licząc na ich bezsilność i lenistwo.
Obliczyłem, że firma która tylko 2000 klientom (przy kilku mln to żaden problem) dołoży „extra” z różnych powodów 30,00 zł to da kwotę rocznie cirka 240 000,00 zł !!
A potrafią, oj potrafią (głośny przypadek Ery vide „podwójne faktury”)
Czasem może warto coś zrobić konkretnego a nie tylko narzekać??
Marek 1 / 80.54.201.* / 2007-04-07 15:25
Od 2.kwietnia 2007 przeszedłem z TP SA do ERy z zachowaniem numeru stacjonarnego. Dzisiaj jest 07.04 i nikt do mnie nie może się dodzwonić.- automat odpowiada że nie ma takiego numeru. reklamowałem przez 5 dni ten fakt. Konsultanci z ERY są bardzo mili tylko co z tego jak nikt do mnie nie może się dodzwonić. twierdzą że to wina TPSA lub wina zlej umowy, złej konfiguracji numeru. tylko co mnie to obchodzi. ja jestem klientem i nie muszę sie znać na zasadach przyłącza lini telefonicznej !!!! próbowałem zareklamować w ERA kilkanaście razy fakt niezadowolania z usługi ale oni nie widzą problemu. po prostu muszę czekać aż zostanie usunięta awaria. Tylko kiedy??? Tylko na reklamie w TV jest pokazane jaki komfort i prostota systemu lini bezprzewodowej ma zalety.. Tylko ,że ja biorąc numer stacjonarny w ERA do zakładu usługowego mam same straty z tytułu niedodzwaniajacych sie klientów. ciekawe jak ERA się zrewanżuje finansowo i kiedy wreszcie zadzwoni pierwszy klient.
SETI / 83.9.32.* / 2009-09-24 21:37
Pozdrowionka! Mam podobne problemy z erą,lada moment sprawa w sądzie, szukam dobrego prawnika i chętnych na pozew zbiorowy.
Testerek / 83.6.87.* / 2007-02-27 10:14
A ja czekam aż wejdzie 4 operator i sądze, że sie do niego zapisze. Na razie testuje i wszystko jest w kosmos super. Obytak dalej a nowy operator będzie najlepszy.
Szczery / 85.198.235.* / 2007-02-26 23:54
Nie ma dobrej sieci bo u nas nie ma rynku. Sieci się dogadały i ceny stoją od paru lat.
Pit Veget / 87.105.65.* / 2007-02-26 21:13
Jestem szczęśliwy , że PTC które w 2000 roku "dziwnie" rozliczyło moje roamingi , lewituje w okolicy problemów ! Od 2000 r. mam wszystkie 7 telefonów w Plusie i na prawdę jestem zadowolony , a reklamacje załatwiane są przez telefon - wzorcowo ( sam mam ponad 1200 klientów w usługach finansowych i mocno zwracam uwagę na podejście do Klienta ) !
Era nawet nie rozpatrzyła moich reklamacji ( skandal !) , a następnie straszyła mnie Krukiem więc wpłaciłem im kwotę o którą rościli i ich pożegnałem . Kwota o którą walczyłem to średni mój półroczny koszt telefonowania . Tak więc ostatnie ponad 6 lat kasę zarabia PLUS , a pazerna ERA nie zarobiła na mnie kilkanaście razy więcej prze te lata niż reklamowałem . Od tego czasu w moim gronie bliskich i przyjaciół ERA nie istnieje - cóż - brak zaufania !
ORANGE - myślę że jest coraz lepszy , a PLUS to jest właściwa sieć dla przedsiębiorców .
Pozdrawiam innych Klientów PLUS'a !!!
abonent do 2008r / 83.31.195.* / 2007-03-04 12:17
Ja jako zwykly szaraczek nieszczesliwy posiadacz dwóch abonamentów i dwóch era-mix-ów Oczywiscie bardzo sie ciesze ze te gnoje oszusci zlodzieje i pendraki mają problemy poprawilo mi to naprawde humor moze wreszcie spelnią sie moje oczekiwania i modlitwy i te k**** ch*** dostaną wreszcie po dupie tak mocno ze im pęknie.... he-he-he jak mi sie juz pokonczą abo na men ty to spadam do 4 alboo gdzie ale nigdy wiecej do tych patalachow
Richie / 88.156.63.* / 2007-02-27 17:24
Wypisałem sie z PLUS-a po 10 latach, bo zrobiło się dziadostwo do potęgi n-tej. Do operatora w ogole nie można sie było dodzwonić, moje wymówienie umowy zginęło, a w dodatku PLUS probował mnie skasowac za to, że nie wyłączył mi telefonu po rozwiązaniu umowy, pomimo że z niego nie korzystałem. To jeden wieeeeeeeeeelki minus, nie plus. Szkoda mi ERY, bo po przejściu do niej poziom obsługi mam nieporównywalny.
DGDG@WP.PL / 83.31.195.* / 2007-03-04 12:29
poczekaj pare miesiecy jak zaczna doliczac ci ,po pare groszy do rachunku, ja mam taką sytuacje ze mam u nich najdrozszy abonament za 300zl i generalnie mam tam tyle darmowych polaczen ze dwoch ludzi by nie wyrobilo zeby to wydzwonic i ja tez tego nie wydzwaniam i moja fakrura powinna wygladac tak ze jazeli nie wydzwonie tych darmówek to dostaje fakture na rowne nie wieksze, nie mniejsze 300zl ,dodam jeszcze ze jestem u nich abonentem 4 lata a ten anonament mam jakies 9 miesiecy i co miesiac nie wydzwaniam tych minut ale faktura jest na 301,50 302,89 zawsze k**** wieksza o te pare groszy jak do ni8ch zadzwonilem to mi powiedzieli ze pewnie rozliczyli zle popszednią fakture i teraz mi to doliczyli albo ze pewnie sie spoznilem z oplatą faktury i to sa jakies odsetki choj wie skad DLA TEGO MILY CZLOWIEKU NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁONCA.....
miniczka / 217.113.225.* / 2007-03-05 19:13
weź baranie zadzwon do biura obslugi abonenta i zapytaj o co chodzi a nie jakies polowieczne tu informacje zostawiasz... zobacz swoja fakturę i skumaj za co ci naliczyli.. placisz 300 zl i dajesz sie naciagnac na kolejne zlotowki? jestes chyba konkretnym balwanem!!!!
xxxxxxxyyz / 83.7.49.* / 2007-05-23 07:36
ty chuiu j***** zasranicu jolopie p*********
fakir / 2007-02-28 11:06 / Bywalec forum
miałem ten sam problem z plusem, w salonie złożyłem wypowiedzenie umowy, dostałem kopię, a telefonu nie wyłączyli, przysyłając dalsze faktury. Niby zgubili wypowiedzenie..;) przez ponad pół roku przysyłają mi jakieś dziwne korekty naciągając mnie na kasę, po czym gdy nie płacę za 2 miesiące wysyłają pismo ze nie musze płacić bo sie pomylili i już jest ok.. dziadostwo straszne
M777 / 80.54.27.* / 2007-02-27 09:08
Hahahahaha Plus, byłem raz w plusie swiadkiem identycznej sytuacji tylko że tu było na odwrót plus oszukiwał i klient zrobił jak ty zrezygnował z plusa i poszedł do innej sieci, a oszukali go na krajowych połączeniach.
Każda sieć ma swoje za i przeciw.
wk / 88.156.65.* / 2007-02-26 19:45
PLUS-zawsze był na plusie! :))))Dlatego jestem od lat w tej sieci.ORANGE to sieć dla dresów.Do ERY nigdy nie miałem przekonania.Dobrze jest,przechodźcie do PLUSA. ;)) )
ola199734 / 217.113.225.* / 2007-03-05 19:15
plus nigdy nie spelnial oczekiwan! zawsze byly problemy, nigdy nie potrafili niczego konkretnie wytlumaczyc.. zawsze jakies lewe interesy a my mamy za to placic.. istna tragedia! radzę uciekac!
5RTRTR / 83.31.195.* / 2007-03-04 12:31
NIE WIESZCIE MU, CZLOWIEK PLUSA, A TE DRESY TO CI PEWNIE NIE JEDEN W******* SPOSCILY HE-HE-HE...
8848 / 83.27.122.* / 2007-02-27 09:48
Dobrze im tak! Niech padna za robienie problemow z wysylaniem smsow z netu. Sie niech ucza od Plusa. I faktycznie co tu poczac ze wiekszosc posiadaczy Orange to dre... no dobra:)... studenci, dzieci itp.
M777 / 80.54.27.* / 2007-02-27 09:11
Chłopie ale masz inteligencje, polot i stwierdzienia dla kogo jaka sieć jest, rozumem to ty nie grzeszysz.
88448 / 83.27.112.* / 2007-02-26 15:00
bbbulllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Najnowsze wpisy