Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Euforia czy rozczarowanie? Jak zareaguje rynek na decyzję EBC?

Euforia czy rozczarowanie? Jak zareaguje rynek na decyzję EBC?

Wyświetlaj:
synonim / 2014-06-05 21:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Irlandzkie obligacje są już droższe niż obligacje USA - rentowność 10-latek irlandzkich 2,60%

A hiszpańskie obligacje 5-letnie spadły do najniższej w historii rentowności 1,48%

Ach ta bessa na obligacjach
marcelina / 95.49.78.* / 2014-06-05 21:51
a co mają wkładać kasę jak nie w obligacje
tyle taniej kasy na rynku trzeba w coś inwestować
synonim / 2014-06-05 20:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W czerwcu 1992 r. średni wskaźnik C/Z dla spółek giełdowych wynosił tylko 2,6. Obecnie przekracza 20

http://www.parkiet.com/artykul/1374811-Historia-gieldy--Akcje-na-warszawskim-parkiecie-nigdy--nie-byly-tak-tanie-jak-22-lata-temu.html

C/Z 20 to bardzo drogo, nic dziwnego, że już nie gonimy giełd zachodnich

A widzicie leszcze jak niewiele rozumiecie
Mogę Liczyć na Dobre Słowo? :) / 93.51.199.* / 2014-06-05 17:38
Bitcoin już 670 USD....A MNIE KTO TU DZIŚ ZWYZYWA?!!! BUAHAHAHAAAA:)))))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dociekliwy / 2014-06-05 18:22 / portfel / Tysiącznik na forum

Mogę Liczyć na Dobre Słowo?

a moze chcesz konto z milionem bitcoinow ;)
marcelina / 95.49.78.* / 2014-06-05 17:12
jutro biorę s po 2482pkt :)
marcelina / 95.49.78.* / 2014-06-05 21:20
mogą zrobić 2490 ale wątpię
gazmajster / 95.40.24.* / 2014-06-05 21:23
co z miedziakiem dzis sie troszku odbil od gory?
marcelina / 95.49.78.* / 2014-06-05 22:03
Miedziak zazwyczaj dochodzi do oporu i łapie korektę, wydaje mi się, że też jakaś korekta na nim będzie.
marcelina / 95.49.78.* / 2014-06-05 21:19
stop 15 pkt gra warta świeczki
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 20:14

Złoto znowu drożeje

No odkąd zwiększyłeś ekspozycję na złoto , to zdaje się że nie zdrożało.
synonim / 2014-06-05 20:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

odkąd zwiększyłeś ekspozycję na złoto ,

Gdzie pisałem, że zwiększam ekspozycję na złoto? Znów zmyślasz

Oczywiście jak będzie dalej drożeć to wtedy tradycyjnie zamilkniesz w tym temascie :)
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 16:56
Przy dzisiejszym SELL IN MAY synonim ze swoim klonem KRISPEKIEM tak wirują że chyba w ilości głupot nawet Kena , przebili.Zerknijcie na notowania przez chwilę , czy ktoś wierzy w te wasze BESSY, krachy , recesje itd...W USA też miała być recesja i to już w 2011r a tu proszę
Dow Jones Industrial 16744,31 +0,04%

po tylu latach jakoś tego nie zauważyli i rozpoczęli od wzrostów.Ja nie wiem czy ci dwaj przeniosą się na inne fora , może byliby bardziej słyszani.
synonim / 2014-06-05 17:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

W USA też miała być recesja i to już w 2011r

Pokaż kto tak z nas niby twierdził wtopiony fantasto
synonim / 2014-06-05 16:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Obligacje USA też już drożeją po tym jak rano wstępnie taniały

I oczywiście emeryt tradycyjnie zamilkł i już nie raportuje bo to już nie są "aktualne dane" he he he he he
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 17:18

Obligacje USA też już drożeją

A USD jak się zachowuje.Ty obligacje próbujesz polecić czy jednostki uczestnictwa bo to różnica.Chociaż nie dla ciebie.A mało kogo na tym forum obligacje interesują.
synonim / 2014-06-05 17:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A USD jak się zachowuje.


Boczniak od dawna


Ty obligacje próbujesz polecić czy jednostki uczestnictwa bo to różnica.



Jestem cierpliwym pedagogiem dla niepełnosprawnych intelektualnie więc zadam tobioe to pytanie po raz chyba setny: w co inwestuje fundusz obligacji?


A mało kogo na tym forum obligacje interesują


Kłamiesz, dużo osób tutaj posiada obligacje jako element składowy dywersyfikacji portfela
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 17:46

Boczniak od dawna

Na USD zapomniałeś że rok temu był po 3,3 .Trochę spadkowy ten twój buhahaha boczniak .
w co inwestuje fundusz obligacji?

Ja mam ci na to pytanie odpowiadać buhahahaha który z nas mądrzy się o obligacjach.Ciekawe że już nie pytasz na czym zarabia fundusz , jednak moja odpowiedż do ciebie dotarła.
dużo osób

Pocieszasz się , wyjątkowo mało jest takich osób.A jak taki mądry jesteś to popisz się jaki wpływ będzie miała dzisiejsza decyzja EBC na polecane od niedawna przez ciebie unijne obligacje.
synonim / 2014-06-05 18:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Na USD zapomniałeś że rok temu był po 3,3 .Trochę spadkowy ten twój buhahaha boczniak .


Co to jest 3,3 jak kiedyś bywał i po 2 i po 4 ale wtedy jeszcze na giełdzie nie byłeś, cienki w uszach bolku

Poza tym ja nigdy nie kupowałem tylko przy kursie 3,3 i nigdy nie zalecałem kupować tylko przy tym kursie ale przy różnych kursach, co jak zwykle tendencyjnie zakłamałeś


Ja mam ci na to pytanie odpowiadać buhahahaha


Czyli znowu wymiękłeś przed tym pytaniem i wszyscy to widzą i bardzo dobrze, bo to pytanie to jest gwóźdź do twojej trumny w tej dyskusji



Pocieszasz się , wyjątkowo mało jest takich osób.


No i znów kłamiesz bo poza mitomanem i tobą, czyli największymi ignorantami inwestycyjnymi na tym forum, niemal każdy ma tu trochę funduszu obligacji lub obligacji w portfelu. Poza mną, dociekliwym,Rick Deckerd, USA_manem i innymi nawet marcelinka się przyznała ostatnio, że ma fundy obligacji. Więc bredzisz jak zwykle


A jak taki mądry jesteś to popisz się jaki wpływ będzie miała dzisiejsza decyzja EBC na polecane od niedawna przez ciebie unijne obligacje.


Nie odwracaj kotka ogonkiem, ściemniaczu
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 20:04

nie byłeś,

Ty byłeś , tylko pod jakim loginem pisałeś .
przy kursie 3,3

Przy tym kursie zachwalałeś obligacje amerykańskie, także teraz miej odwagę się przyznać , zwyczajnie.
Czyli znowu wymiękłeś przed tym pytaniem i wszyscy to widzą

Ilu klepek ci brakuje.
dociekliwym,Rick Deckerd, USA_manem i innymi nawet marcelinka s

Nikt jak ty się nimi tak nie ekscytuje na forum giełdowym , bo zdaje sobie sprawę że to nie na miejscu.Do tego ty sam nie wiesz co masz , czy jednostki uczestnictwa , czy obligacje.
Obligacje USA

To może sugerować że chodzi ci o skarbowe , ale ty wrzucasz fundusz.
Nie odwracaj kotka ogonkiem,

Bredzisz , bo to istotne.Dla posiadających coś z obligacji.
synonim / 2014-06-05 20:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ty byłeś , tylko pod jakim loginem pisałeś .


Nie musiałem tu pisać żeby inwestować na giełdzie


Przy tym kursie zachwalałeś obligacje amerykańskie, także teraz miej odwagę się przyznać , zwyczajnie.


Zachwalałem przy RÓŻNYCH kursach, przy obecnym też, więc kłam dalej pinokio, nosek coraz dłuższy


Ilu klepek ci brakuje.


I to jest cała jego "merytoryka" :) Dobrze, niech każdy widzi jak wymięka


Nikt jak ty się nimi tak nie ekscytuje na forum giełdowym , bo zdaje sobie sprawę że to nie na miejscu.


Co nie zmienia faktu, że znów kłamałeś twierdząc, że nikt poza mną tu obligacji nie ma


Do tego ty sam nie wiesz co masz , czy jednostki uczestnictwa , czy obligacje.


Doskonale wiem co mam wbrew twojemu bredzeniu



To może sugerować że chodzi ci o skarbowe , ale ty wrzucasz fundusz.


Wracając do pytania przed którym wymiękłeś: w co inwestuje fundusz obligacji?


Bredzisz , bo to istotne.Dla posiadających coś z obligacji.


Odwracasz kota ogonem bo to zagadnienie odrębne od meritum tej dyskusji
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 20:59

Nie musiałem tu pisać żeby inwestować na giełdzie

Buhaha co za bełkot , nie na temat.
więc kłam dalej pinokio, nosek coraz dłuższy


No facet to ma j... , ty nie.
Dobrze, niech każdy widzi jak

Te pigułki to czas żebyś już brał.Człowieku co ty za brednie piszesz, coś na temat napisz.
Doskonale wiem


Obligacje USA

No to wklej fundusz. Co on ma wspólnego z obligacjami USA, człowieku niewiele , sobie zadaj to swoje chore pytanie
w co inwestuje fundusz obligacji?


Odwracasz kota ogonem bo to zagadnienie odrębne od meritum tej dyskusji

Istotne dla obligacji , może nie amerykańskich ale unijnych do których ostatnio zachęcałeś.Nie chcę mi się już pisać bo jesteś chory , ta dyskusja do niczego nie prowadzi.Tylko tasiemiec powstaje, a ty i tak brednie piszesz.
synonim / 2014-06-05 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Buhaha co za bełkot , nie na temat.


Odpowiadam na twoje głupie pytanie więc jak "nie na temat"? Wypisujesz już takie bzdury, że aż szok


No facet to ma j... , ty nie.


Czy ktoś rozumie ten bełkot?


Te pigułki to czas żebyś już brał.Człowieku co ty za brednie piszesz, coś na temat napisz.


Czy ktoś rozumie ten bełkot?


No to wklej fundusz. Co on ma wspólnego z obligacjami USA, człowieku niewiele , sobie zadaj to swoje chore pytanie


No to wklejmy ten fundusz i zobaczmy co ma wspólnego z obligacjami USA

Z prospektu emisyjnego funduszu o tym w co on inwestuje:

"dłużne papiery wartościowe,
denominowane w USD, emitowane w (...) oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej"

Szach mat w dyskusji z kabotynem po raz kolejny


Istotne dla obligacji , może nie amerykańskich ale unijnych do których ostatnio zachęcałeś.Nie chcę mi się już pisać bo jesteś chory , ta dyskusja do niczego nie prowadzi.Tylko tasiemiec powstaje, a ty i tak brednie piszesz


To nie jest istotne dla meritum tej dyskusji pomimo twojego bełkotu odwracającego co chwila kota ogonem od zagadnień

Ale chyba dla każdego jest oczywiste, że jak ECB wpycha kasę na rynek to część pójdzie w obligacje
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 16:35
a na EUR ?USD jedna figura w dół a potem 1 figura w górę i wszystkie leszcze bez pozycji wymiecione równo
dociekliwy / 2014-06-05 16:39 / portfel / Tysiącznik na forum

i wszystkie leszcze bez pozycji

ale mam nadzieje ze Ciebie nie wymiotlo
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 16:29
FDAX jak dotknął 10010 to od razu zameldował się 100 pkt niżej
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 15:56
WIG 20 1,2 % a PKO BP na minusie ,


coraz większe jaja , prawie jak KONTO JUNIOR
krispek / 2014-06-05 15:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Kriska BOSSA.pl ten chociaż się przyznał na Facebooku że ma wirtualne konto


Ten gość powinien dostać nobla za wytrwałość :) a jak mu wstawiłem opcje z realnego konta to sie schował do nory i po jakims czasie wylazł i też bredził, że demo :)

A to nie wolno już analiz robić na demo i się pobawić 1mln jak Dociekliwy? myślałem, że żyjemy w wolnym kraju :)

http://www.bankfotek.pl/view/1736771
synonim / 2014-06-05 16:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a jak mu wstawiłem opcje z realnego konta to sie schował do nory i po jakims czasie wylazł i też bredził, że demo :)


A najlepsze było to, że przecież to ona pierwsza w grudniu wymyśliła, że wstawi skan z rachunku maklerskiego i kazała to samo zrobić mi. Odgrażała się nawet, że wstawi też konto oszczędnościowe z BGŻ i też to zrobiła

Myślała, że wymięknę, ale ja w przeciwieństwie do niej wstawiłem skany swoich rachunków bankowych (ona na pewno nie wstawiła swoich rachunków bo Jakub P to mężczyzna podczas gdy każdy wie, że ona jest babą) i w dodatku okazało się, że z większym saldem niż u niej bo ona miała tylko 8 tysi

Teraz mi pisze, że nie mogę mieć tyle rachunków i rachunki nie są niby autentyczne (choć jej oczywiście są autentyczne ha ha ha ha) podczas gdy każdy wie, że w Polsce nie jest sztuką mieć kilka rachunków bankowych. Każdy może mieć

A najlepszy jest wytrzepany na 50 koła golas od Arki akcji, który nie wierzył w autentyczność moich skanów rachunków dopóki wczoraj nie wstawiłem skanu konwersji funduszu na 19 000, w który to skan nagle teraz cudownie uwierzył bo mu przypasowało akurat to, że zapłaciłem niski podatek przy konwersji. Więc skany moich rachunków bankowych, które były wcześniej dla niego nieautentyczne, teraz nagle stały się dla niego autentyczne

Ach ta "konsekwencja" golasów
dociekliwy / 2014-06-05 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum

myślałem, że żyjemy w wolnym kraju :)

mysle ze niektorzy tu wieksze glupoty wklejaja :)
a u mnie to przynajmniej bylo widac ze to jaja :))
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 15:52
Aniu szczyt nadbity na mniejszym RSI , dywergencja już jest


czekamy na wejscie pod 2475 teraz
synonim / 2014-06-05 17:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

czekamy


Ile lat tak już czekasz bez żadnej pozycji, speniana kuro?
synonim / 2014-06-05 15:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jaruś, a pamiętasz jak kwiczałeś jak cię wygolili z 50 koła na Arce akcji BEZ MYDŁA? Pamiętasz jak tu kwiliłeś? Jaki skowyt się tu roznosił?

Na etacik trzeba było potem wrócić bo z marzeń o milionach na giełdzie nici

ha ha ha ha ha
przypadek ? / 78.8.237.* / 2014-06-05 15:48
ale muszę przyznać że dzisiaj DOciekliwy to mnie bardziej rozwalił wklejeniem konta JUNIOR z 1 mln niż JANLEW z rachunkiem w każdym banku ,

skąd oni się tutaj biorą ,
jaja jak BALONY / 78.8.237.* / 2014-06-05 15:34
Dociekliwy jak chcesz to ja też mogę wkleić konto , bez nazwy , tylko muszę się spotkac z rodziną

ale jaja po JANLEWIE , KRISKU teraz mamy kolejnego asiora DOCIEKLIWEGO co nam tutaj konto JUNIOR dla dziecka wkleja z 1 mln zł i myśli że tutaj wszyscy to łykną , nawet bym o tym nie pisał bo to dla mnie kolejny osioł ale jak napisał że jak zobaczyłem jego konto dla dziecka to jestem jego kumplem


jaja JAK BALONY
krispek / 2014-06-05 15:39 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dociekliwy, współczucia :P

Gość znalazł sobie kolejną ofiarę. Przygotuj się, że niedługo ja, Ty, Synonim i Janlew będziemy jedną osobą.

Taka choroba, nic nie zrobisz :)
synonim / 2014-06-05 16:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Gość znalazł sobie kolejną ofiarę


A nie mówiłem :-)

synonim / 2014-06-05 14:29 /

dociekliwy musiał Ci to wyjaśnić

Na razie się go słucha, tak jak kiedyś Borawskiego, ale to tylko kwestia czasu jak zacznie się do niego przywalać
dociekliwy / 2014-06-05 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum

Gość znalazł sobie kolejną ofiarę

myslisz ze cos mi grozi :(
krispek / 2014-06-05 15:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie, ale Twój nick będzie rozpowszechniony za darmo :)
dociekliwy / 2014-06-05 16:03 / portfel / Tysiącznik na forum

rozpowszechniony za darmo

no to bede celebryta :)))
dociekliwy / 2014-06-05 15:39 / portfel / Tysiącznik na forum

jak napisał że jak zobaczyłem jego konto dla dziecka to jestem jego kumplem

a gdzie ja tak napisalem ?

że tutaj wszyscy to łykną

mam nadzieje ze nie :)))

konto JUNIOR

a to zeby byly wieksze jaja

ale co certyfikat jest
kasa tez to o co chodzi ? :)))
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy