Euforia trwa

Money.pl / 2009-08-24 11:55
Komentarze do wiadomości: Euforia trwa.
Wyświetlaj:
GREG1234 / 83.142.152.* / 2009-08-24 12:06
Panie Krzysztofie my tu wszyscy w dobrych humorach a Pan jak zwykle swoje?!!: ostrzeżenia, problemy na przyszłóść i widzenie wiedzm - SPOKO. Nawet Pana polubiłem za tooooooooo.
Dla mnie jest rzeczą oczywistą, że do pełnego uspokojenia potrzeba jeszcze conajmniej około 3 lat - najprawdopodobniej znacznie dłużej. Wynika to według mnie z rotacji która nas czeka. Nie będe wyjasniał co mam na myśli
Najważniejsze jednak jest to, że światowa gospodarka PORUSZYŁA SIĘ - i to do tego w dobrym kierunku!!!!!.
Problemy zawsze są i będą, ale w obecnym okresie nie powinny one zasłaniać pozytywnego stanu NAS WSZYSTKICH.
Pilsener / 2009-08-24 11:55 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Po 200% rosną spółki przynoszące straty zadając cios analizie nie tylko technicznej, ale i fundamentalnej - trzeba tu speców od psychologii tłumu, zaklinaczy trendu, szeptuchy (co szepce do ucha inwestorom) czy szamanów a nie analityków, inwestorzy lecą z trendem nie oglądając się na dane.

Dla tych co patrzą na dane liczy się tylko odbicie od dna, jak długo będziemy jechać na przekonaniu, że koniec recesji to początek ożywienia? A stagnacja gdzie?
kurka_wolna / 83.6.239.* / 2009-08-26 01:42
te s-ki które przynoszą zyski rosna niemrawo. Im mniej rentowna sp-ka tymlepiej . Ignorancja, taktyka, zbiorowa hipnoza?...bo napewno nie fundamenty
Miom zdaniem inwestowac może tylko ten kto ma zdrowe, silne nerwy i szybki refleks. poprawka...bardzio szybki refleks inwestycyjny
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy