Forum Forum finansoweInne

EURO-FINANZ-SERVICE Sp. z o.o.

EURO-FINANZ-SERVICE Sp. z o.o.

yarek22 / 95.49.221.* / 2010-12-11 10:11
Witam,

mam możliwość skorzystania z usług firmy wymienionej w temacie. Chodzi o firmę z adresem Plac Lelewela 2, Warszawa (współpraca z Nordea bank). Piszę tę informację dlatego że są firmy z bardzo podobnymi nazwami, a w internecie jest dużo komentarzy negatywnych ale w sumie to nie wiadomo o którą firmę dokładnie chodzi (EURO-FINANZ-SERVICE, EURO-FINANZ, czy EURO-FINANS). Ale do rzeczy: (będę uogólniał ponieważ nie znam się za bardzo na tym) mam możliwość założenia poprzez doradcę finansowego "ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym i gwarantowanym planem wypłat kapitałowych - Nordea nawigator finansowy EFS" Czy ktoś posiada, posiadał bądź zamierza podpisać taką umowę? Mam wątpliwości po przeczytaniu komentarzy w internecie.
Chodzi o to, że w tym programie są trzy konta, z pierwszego i drugiego nie mogę wypłacić kapitału a z trzeciego kiedy chcę. Pierwsze i drugie konto "generuje zyski" z lokat i innych inwestycji, trzecie konto jest powiązane z tymi pierwszymi dwoma, tylko że mam do niego dostęp i mogę wypłacić pieniądze kiedy mam "chudszy miesiąc".

Koszt działalności ubezpieczeniowej to 2,90 miesięcznie + 1,8% stawka roczna opłaty z ubezpieczeniowego funduszu kapitałowego. Miało być wypłacanie bez opłat jednak w karcie parametrów widnieje opłata manipulacyjna za realizację wykupu częściowego z rachunku dodatkowego która wynosi 2,5%.

Korzyści dodatkowe:
-bez podatku od zysku co rok (19%)
-bez zajęć egzekucyjnych
-bez postępowania spadkowego.

a na końcu drobnym drukiem:
"UWAGA: Obliczenia przedstawione w niniejszym prospekcie służą wyłącznie jako przykład i nie są wiążące. Stosowana tutaj stopa procentowa bazuje na niewiążącym założeniu. Zmiana stopy procentowej zależna jest od rynku. Za wahania i zmiany stopy procentowej nie ponosimy odpowiedzialności. W szczególności odsyłamy do przekazanych państwu odnośnie każdego produktu prospektu naszych partnerów produktowych, za których treść odpowiedzialność ponoszą nasi partnerzy. Kalkulacja przy założeniu 6% oprocentowania".

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o tej firmie, a najlepiej o tym programie? Bo mamy z moją partnerką prawie 12'000 zł kapitału i nie chcielibyśmy go stracić.

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
czarna732 / 84.38.17.* / 2011-01-11 19:58
Od 6 lat posiadam produkt nawigator posiada on 2 konta pierwsze do wplat regularnych drugie dodatkowych oba konta daja zysk i bezpieczenstwo wszystko przez dlugoterminowosc inwestycji oparty jest o fundusze inwestycyjne o ich wyborze mozesz zadecydowac sam albo poprosic doradce to nie jest produkt EFS tylko Nordea a zyski sa zalezne od stop zwrotu z fi jakie wybrales program jest dlugoterminowy wiec polecam fundusze akcji !
Klapaucjusz / 89.229.234.* / 2012-02-29 16:04
Długoterminowość inwestycji nie gwarantuje żadnych zysków. Aby efektywnie zarabiać trzeba od czasu do czasu transferować pieniądze od funduszu akcyjnego (dobrego w czasie hossy) do bezpiecznego (na czas bessy). efekty aktywnego zarządzania możesz obejrzeć na stronie www.turboinvest.pl - korzystam z niej i mam spokój bo nie muszę obserwować notowań - serwis wysyła maile gdy trzeba dokonać transferu

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: