EUROBANK

Opinotwórca / 84.10.73.* / 2010-08-21 07:25
Spotkałem na forum kilka negatywnych opinii odnośnie EURO BANKU… to co zauważyłem to przede wszystkim fakt, że są one wyrażane przez jednostki posiadające poważne problemy z regularnym zaspokajaniem wierzytelności bankowych – czyli osoby, które miały kontakt z Departamentem Windykacji EB. Oceniają bank przez pryzmat swoich osobistych problemów na różnych płaszczyznach życia, od finansowych po rodzinne. Taka negatywna opinia w mojej ocenie jest bezzasadna a przede wszystkim nieobiektywna… Warto zauważyć, że w Euro Banku pracują najczęściej młodzi ludzie – to znak, że widzą oni w tej Spółce możliwość rozwoju osobistego, jasnych kryteriów oceny swojej pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w realnym partycypowaniu na rynku finansowym. Wiem również z wielu opinii znajomych, kolegów i przyjaciół, że doceniają oni w tym banku: SZYBKOŚĆ, MIMIMUM FORMALNOŚCI I PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ. Tak jak w każdym banku, są pracownicy bardziej i mniej kompetentni – to naturalne, przecież to ogromna instytucja finansowa, nie mam możliwości przeprowadzenia bardzo wnikliwej selekcji – zawsze pojawi się osoba mniej zaangażowana w pracę, ale po to się kogoś zatrudnia, żeby dać mu szansę… jak nie spełnia odpowiednich standardów z pewnością jest eliminowany – jak w każdej pracy. Warto zauważyć, że Euro Bank umożliwił jako pierwszy w Polsce zaciągnięcie zobowiązania finansowego na dowód osobisty… później większość banków poszła w tą samą stronę – kredyt / pożyczka na dowód z oświadczeniem o zarobkach (bez formalnego zaświadczenia z zakładu pracy). W tej sytuacji widać, że jest to bank kreatywny i podejmujący odważne, ale przemyślane decyzje. Chciałbym nadmienić, że opinie negatywne będą się pojawiać wszędzie tam, gdzie jest człowiek… każdy jest inny i inaczej pojmuje ogólnie przyjęte normy… podejrzewam, że część ludzi uzyskała kredyt w Euro Banku – bo były niższe wymagania scoringowe w danym okresie czasu; inne banki rozpatrywały wnioski negatywnie kierując się skostniałym systemem oceny kredytobiorcy…. Euro Bank dał wielu ludziom szansę uzyskania większych środków finansowych… niestety część (ale mała część) z tych osób odwdzięcza się bankowi wypisując nieprawdziwe informacje… osoby te często nie mają specjalistycznej wiedzy z zakresy bankowości i finansów… albo po prostu nie czytały warunków umów i regulaminów…
Wyświetlaj:
monika689 / 83.22.142.* / 2013-05-31 11:41
Witam,
proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która ocenia jakość obsługi klienta w PLACÓWCE eurobanku. Będę wdzięczna za pomoc. Wyniki pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej na ten temat. Ankieta zajmie około 3-5 minut. Pozdrawiam Monika
http://moje-ankiety.pl/respond-47381.html
oszukani przez Eurobank / 87.206.22.* / 2013-01-15 19:32
Ostrzegamy przed mało kompetentnymi osobami pracującymi w Auchan na ul. Górczewskiej 124
Odradzam wizyty w tym Oddziale łącznie z Panem Menagerem który każe nazywać się Dyrektorem J.W.
yuna / 79.163.96.* / 2012-01-10 18:53
Powiem tak staram się u nich o kredyt chipoteczny od października 2011 . Nikt do tej pory się tym nie zainteresował nadmienię że kredyt załatwiałam najpierw w placówce dlaszej mi o 20 km. z powodu choroby pracownika. Cały czas coś wymyślają każda kolejna odpowiedź z ich trony trwa dwa tygodnie. Jak dla mnie brak szacunku dla kilijenta nadmienię że prowdzę działalność i musiałam im dostarczyć milion 200 formularzy i zaświadczeń które. z mojej strony zostały doręczone. Wszystkie dokumenty mieli pod nosem około miesiąca. Dzień przed wigilią podpisałam wreszcie wszystko miało być wysłane nie wspomnę o przedłużaniu o wizytę Pana który miał się rozejrzeć w temacie 2 tyg czekania i rzeczoznawcę którego ja załatwiłam i było to nie 800 ale 500 z mojej inicjatywy błyskawicznie. Czekam zwłaszcza że jest źima i chcę pokryć dach bo mi się woda na stropy leję maskara. Pokryłam z własnych środków kwota ok. 35 tyś w tym 10 dla ludzi pracujących nawet w sylwka żeby skonczyć które im jestem winna. Przyjeżdzam po nowym roku w czwartek okazuję się że jednak brakuję stron dla ludzi którzy to rozpatrują stron które wisiały mieśiąc w banku szok. Po awanturze wiadomo mają kamery nadmienię że nie było ani menadzera w placówce ani kierownika w poniedziałek zrobiło się porusznie i przeprosiny. To jest skandal jak traktuję się porządnych ludzi w tym banku nadmienię że mam pozytynwą opinię w getinie czekam cały czas na nich czas chu długi;). Nie polecam ale nie ma wyjścia to jak mnie psychicznie rozwalili woła o pomstę do nieba czekam na podpis pożyczki i się za nich wezmę . Jak ja to mawiam poruszę nawet wszystkich świętych ale nie daruję.....
Kasia865 / 77.112.173.* / 2017-05-31 13:07
Jest 2017 a ich podejscie sie nie zmienilo,ludziom pracujacym w centrali zycze wszystkiego co najgorsze a osobom chcacym zwiazac sie z tym bankiem z calego serca odradzam.
chomoik125 / 46.113.63.* / 2011-06-29 23:18
Witam! Ja mam od 6 lat kredyt w EB i nie miałam sytuacji by bank dzwonil do mnie!!!po prostu splacam pięknie kredyt,i Wam tez tak radzę,a bank nie bedzie siedział na karku.Dla mnie to proste i logiczne
Ludzie! Splacajcie kredyty.
euroDNO / 89.174.120.* / 2011-06-30 08:38
oczywiscie, ale eurobank wrzuca wszystkich do 1 wora. dlaczego dzwoni się z ryjem do osoby, która ma zaległość 1 dniowa? drzeć się można na osobę, która ma już 60 dni po racie i w zasadzie bank powinien jej wypowiedzieć umowę. a dlaczego tego nie robi?
ponieważ wraz z wypowiedzeniem umowy może naliczać tylko odsetki, bez telefonów i pism za 15 czy 18 złotych. banki to szuje i trzeba z nimi krotko!
a eurobank jest tego prawdziwym przykładem!
kredyty trzeba spłacać na czas, ale nie wszyscy kredyty wyłudzili, czasem coś się stanie - wypadek, śmierć, nagły wyjazd i reszta spraw schodzi na dalszy plan.
ale francuskie pieski tego nie kumają, stad taka windykacja w euro banku.
zdegustowana / 89.68.192.* / 2011-11-24 11:07
Nigdy ale to przenigdy nie zakładajcie konta w Euro Banku! To banda złodzieji! Założyłam sobie kilka dni temu konto. Ostatnio zmianiałam nazwisko i nie wszędzie jest podane nowe. Były do mnie wysłane z innych banków przelewy - było ich kilka na duze kwoty. Przelewy wychodziły od tych osób w poniedziałek rano lub z niedzieli na poniedziałek wieczorem - mam potwierdzenia. Po 4 dniach przelewy nadal nie były zaksięgowane! Okazało się, że je cofneli bo dane im sie nie zgadzały - ok jestem nawet w stanie to przemilczeć, chociaż miałam sporo kont i nawet jak przychodził przelew mojej kolezanki na moje konto to nigdy nie miałam z tym problemu! Ale ludzie kochani! Oni zamiast cofnąć przelew w poniedziałek - sory ale nie spotkałam się jeszcze z bankiem, który przelewu wysyłanego w nocy nie księguje popołudniu następnego dnia - to już w najgorszej wersji! obracali moją kasą!!!!! Umówiłam się u tych osób, ze jak zostanie im zwrócony przelew to odeślą mi go zaraz na inne konto, ale nie! ONI ODSYŁALI MÓJ PRZELEW PRZEZ TYDZIEŃ CZASU!!!! Ciekawe ile na nich zarobili! BANDA ZŁODZIEJI!!!! POWINNI MI TERAZ ODDAC ZYSKI!!!! Nie mam słów na ten bank! Nigdy nie zakładajcie tam konta! Bo wszyscy będą mieli wypłaty na swoich kontach a Wy będziecie na swoją czekali tydzień czasu!!!! JESTEM ZŁA BO JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ I PRZEZ ICH DEGRADACJE MOICH PIENIĘDZY OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE ZE MNĄ MUSZĄ CZEKAĆ A W BIZNESIE WAŻNY JEST OBIEG GOTÓWKI! NIE MOŻNA SIĘ WSTRZYMYWAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE JAKIŚ TAM BEZNADZIEJNY BANK ROBI SOBIE ZYSKI Z NIE SWOICH PIENIĘDZY!!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: