Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Europejczycy przeciw muzułmańskim chustom w szkołach

Europejczycy przeciw muzułmańskim chustom w szkołach

skomentuj
Wyświetlaj:
xx / 109.207.49.* / 2011-06-03 13:10
http://www.arabia.alleluja.pl/tekst.php?numer=29713
Wklejam link, proszę zerknij tam , a zobaczysz co szykują nam muzułmanie. Dziwię się ludziom , którzy się tym nie interesują, bo wkrótce będzie za póżno. Jeżeli nie chcesz , aby Twoja matka, żona, siostra, każda kobieta była upodlana, bita , ukamienowana , a ty sam niewiele jako katolik/ Polak / niemuzułmanin znaczył- to zainteresuj sie co szykuje Islam.Zacznijmy działać w naszej obronie. poogladaj też w internecie filmiki z oblanymi kwasem kobietami Islamu - niektóre są jeszcze dziećmi, a już żonami mają 7 - 10 lat.
sc / 173.32.52.* / 2010-04-28 19:25
Najniższy sprzeciw jest w Polsce zupełnie z innego powodu oraz ponieważ Polacy nie zdają sobie jeszcze sprawy jak groźny jest Islam. Odziaływanie Islamu na społeczeństwo podlega bardzo wyraźnie prawom fizyki. W krajach gdzie Muzułmanie stanowią znikomą mniejszość, mniej niz 1% populacji, nic się nie dzieje. Wydaje się , że ta religia jest bardzo pokojową i nie koliduje z innymi obyczajami i prawami w danym kraju. W momencie gdy procent liczby Muzułmanów w ogólnej populacji jest już wyraźnie duży tzn powyżej 5%, zaczyna się uwidaczniać całe zło. Podobnie jak cząsteczki rozrzedzonego gazu w fazie dekompresji mają niską temperaturę a podczas zagęszczania, czyli sprężania, temperatura gazu gwałtownie rośnie. Tak jest właśnie z Muzułmanami. Gdy liczba ich staje się odpowiednio duża, zaczynają się problemy. Wtedy od razu zaczynają się żądania wprowadzenia prawa Sharia jako jedynego prawa Muzułmanów, a które jest zawsze w kolizji z prawem w każdym kraju demokratycznym. Gdy koncentracja Muzułmanów w danym kraju staje się jeszcze większa (może już nawet od 6 do 8%) zaczynają się wyłaniać z tej grupy elementy ekstremistyczne, agresywni fanatycy skłonni do popełnienia każdej zbrodni wobec swoich przeciwników. A czy ktoś z Polaków wie na co na prawdę zezwala Sharia i na co patrzy łagodnie? W ich prawie rodzinnym kobieta musi poddać się totalnie mężczyźnie bo jest uważana za istotę stworzoną przez Boga jako niższego rodzaju wyłącznie do służenia mężczyźnie. Prawo rodzinne Muzułmanów patrzy łagodnie a nawet zaleca regularne bicie jako narzędzie uczenia respektu dla żony (lub żon) a także dzieci. W krajach czysto muzułmańskich prawo Sharia jest przestrzegane bardzo rygorystycznie. Kobiety są lane regularnie, ich prawa w porównaniu z prawami mężczyzn są znikome. Najważniejsze jest to, że ich tolerancja do innych religii a zwłaszcza do naszej chrześcijańskiej jest zerowa. Liczba Muzułmanów powiększa się 6 razy szybciej od reszty społeczeństwa w krajach zachodnich a nawet podwaja się raz na 10 lat. Powstanie duży konflikt społeczny, który przyniesie olbrzymi rozlew krwi. Zakazy chust czy burki są krokiem w dobrym kierunku ale nie jest to wystarczające. Muzułmanie w porównaniu z naszą religią tkwią w głębokim średniowieczu i z tym trzeba niestety walczyć. Krzyże w salach lekcyjnych w Europie Zachodniej to sprzeciw przeciwko naciskowi Muzułmanów, których nikt tam nie chce. W Polsce natomiast to sprzeciw przeciwko swobodzie, którą Kosciół chce ograniczać. Niestety autor tego artykułu tego nie wyniuchał.
zmiana / 85.222.94.* / 2010-04-28 22:42
A może trzeba się cieszyć że nadchodzą. Może dzięki grożbie zewnętrznej odrodzi się prawdziwe duchowe chrześcijaństwo. Na razie to "tylko" krzyze w szkołach ale mam nadzieje ze to jaskólka prawdziwego odrodzenia wiary. Na razie muzułmanie nie maja z kim walczyc bo zrytualizowane chrzescijaństwo jest trochę jak wydrązony pień a zlaicyzowane spolecznosci obezwladnione relatywizmem moralnym. Jeśli jednak sprawią ze w wyniku "wojny" odrodzimy się na tyle by odwrócić ujemny przyrost naturalny i przetrwać jako rasa i cywilizacja to będziemy musieli im podziękowac.
k aczordonald / 62.6.135.* / 2010-04-28 22:35
niestety racja, nie tylko zyja w sredniowieczu, ale co najgorsze sa zupelnie niereformowalni.
W samym Londynie kazdego roku mordowanych jest od kilku do kilkunastu muzulmanskich kobiet, najczesciej przez wlasnych ojcow i braci.Przewaznie chodzi o to ze byly nieposluszne, lub chcialy miec jakikolwiek wybor w kierowaniu wlasnym zyciem,
Podczas gdy tych mordercow tropi policja, sa oni wspierani przez roznych takich patriarchow muzulmanskich, i czesto udaje sie im zbiec do krajow swojego pochodzenia.
Tam natomiast sa juz okrzyknieci bohaterami ratujacymi honor rodziny.
Po wielu juz latach za granica moge stwierdzis z cala stanowczoscia ze jest to religia nietolerancyjna, jak rowniez sa to ludzie nieasymilowalni.
Nie chca pracowac, rozmnazaja sie w zastraszajacym tempie, i zaczynaja tworzyc islamski swiat kiedy stana sie juz odpowiednio liczebni.
Ich zacofanie, traktowanie kobiet, nieustanna wojna, bieda i syf w krajach ich pochodzenia, dobitnie swiadczy o tym ze wyznawcy Sharii pomylili Boga z diablem.
Krzychu wawa / 109.243.207.* / 2010-04-29 15:35
Są niereformowalni, bo nikt nie zmieni przykładu, jaki dał swoim życiem Mahomet - człowiek, który szedł po trupach.
skomentuj

Najnowsze wpisy