Forum Forum dla firmKsięgowość

Faktoring czy kredyt obrotowy?

Faktoring czy kredyt obrotowy?

Money.pl / 2007-08-09 21:20
Komentarze do wiadomości: Faktoring czy kredyt obrotowy?.
Wyświetlaj:
gulliver800 / 185.161.93.* / 2019-05-24 22:39
Ja nie zajmuje się rozliczeniami, wszystkie dokumenty przekazuję do biura rachunkowego Gama, które prowadzi mi księgowość. Pewne rzeczy lepiej zostawić specjalistom.
Hela / 91.150.163.* / 2012-06-22 08:48
ja korzystam z firmy faktoringowej http://www.bibbyfinancialservices.pl/ i jestem bardzo zadowolona
marta.factor / 83.3.6.* / 2009-05-22 10:46
Nie do końca rozumiem porównanie- kredyt obrotowy czy faktoring. Oczywiście oba produkty dostarczają środków na prowadzenie działalności, ale poza tym występuje szereg różnic, wspomnianych w artykule. Kredyt ciężko otrzymać i w dzisiejszych czasach mało kto ma na niego szansę, a nawet jeśli ktoś okaże się szczęśliwcem i go otrzyma, to dostaje tylko środki finansowe. Faktoring znacznie łatwiej jest pozyskać i przede wszystkim, oprócz finansowania otrzymuje się dodatkowe usługi. To faktor zajmuje się księgowością dłużników, kontroluje napływ wierzytelności.... Oczywistym jest, że z tego powodu będzie on usługą droższą, no ale nie ma nic za darmo ;-)
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się ze mną: marta.factor@wp.pl
debet / 194.105.133.* / 2007-08-09 21:20
Cas za coś - warto porozmawiać o kosztach bo faktoring i kredyt obrotowy nie kosztuja tyle samo dla firmy a więc decyzja musi być oparta o rachunek ekonomiczny co ten artykuł niestety nie porusza
ZYS / 83.3.63.* / 2007-08-09 21:45
tEORETYCZNIE JEST TO BARDZO PIĘKNE ZWLASZCZA W WYKONANIU BF.PRAKTYKA WSKAZUJE NA TYSIACE KOMPLIKACJI I RÓŻNYCH CHWYTÓW NA CO MYŚLACY DOBRZE PRZEDSIĘBIORCA NIE POWINIEN DAĆ SIĘ NABRAĆ CHCIAŻBY DLA TAKICH FIRM JAK BF. JEST TO DROGA IMPREZA I BARDZO W RZECZYWISTOŚCI SKOMPLIKOWANA. wŁAŚNIE NA STWORZENIU W UMOWACH PODSTĘPÓW RÓŻNEGO TYPU BF ZARABIA NIEBAGATELNE PIENIĄDZE. TO WSZYSTKO DZIEJE SIĘ NA POGRANICZU OSZUSTWA W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.
PROSTY UCZCIWY KREDYT TO NAJLEPSZE WYJŚCIE DLA OPERATYWNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW. BROŃ BOŻE ZADAWANIA SIĘ Z BF.
gilus / 83.11.161.* / 2007-08-09 23:31
Czy masz jakieś praktyczne doświadczenia z tą firmą? Czy możesz przytoczyć trochę konkretów? Mam ochotę skorzystać z usług tej firmy. Będę wdzięczny za wskazówki.

Najnowsze wpisy