Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Fala strachu zalała rynek

Fala strachu zalała rynek

Money.pl / 2008-01-09 17:39
Komentarze do wiadomości: Fala strachu zalała rynek.
Wyświetlaj:
yuyuyuyuyui / 77.89.68.* / 2008-01-09 20:34
na niczym sie nie znacie ,nawet pisac nie umiecie
BigOptymista / 83.20.66.* / 2008-01-09 19:16
Panowie ktos kto jest panikarzem nie powinien inwestowac w akcje i zajmowac sie gielda. Radzilbym wiecej patrzec na gospodarke wlasnych krajow mniej amerykanska. W sumie jest to smieszne ze gieldy krajow UE ktora liczy ok. 500 mln ludzi ,sa tak podatna na kazde P********** za oceanem. Nic nie jest wieczne i gospodarcze znaczenie USA bedzie w miare uplywu lat bedzie malec na rzecz np. Chin, Indii moze UE. Mysle ze trzeba sie pozbyc tego zlego nawyku patrzenia na gieldy amerykanskie. Dlaczego nie doprowadzimy do takiego stanu ze to Dow Jones bedzie spadal gdy pogorszy sie koniunktora w Chinach, UE, Indiach ...
lemik / 81.219.30.* / 2008-01-09 21:04
mnie zaczyna to denerwować że jak tylko USA spadnie to u nas zaraz sprzedają wszyscy takie bez życia to co mnie jakieś USA obchodzi jak oni polecą to my będziemy górą i niech nas za sobą nie ciągną w dół
Spoko_Wodzu / 83.21.60.* / 2008-01-09 22:09
Mnie też to denerwuje, ale niestety, takie są prawa psychologii tłumu. Wszyscy jak dotąd kierują się tymi zasadami, bo wszyscy kierują się tymi zasadami (nie jąkam się, powtórka jest zamierzona :-) ). Nikt sie nie wychyli, bo z tłumem przyzwyczajonym od dziesięcioleci do takich, a nie innych mechanizmów reagowania na gospodarkę USA, nie wygra.
Aby zmienić mentalność, trzeba sporo poczekać. Może już nie dziesięciolecia, ale kilka lat na pewno.
Chociaż należy mieć nadzieję :-)
:-) :-) Chciałbym, aby tak reagowali na świecie na WGPW :-) :-). Wyobrażacie sobie panikę w Londynie na spadek WIG20 :-) :-) Oh, miło pomarzyć :-)
PAWEL9999 / 80.48.49.* / 2008-01-09 20:27
zgadza sie i zawsze mnie to smieszylo tym bardziej ze polska wogule nie korzysta z dobrodziejstw USA. Mamy badzo niska wymiane handlowa z nimi. Zrezta Polska ma ujemny bilnas handlowy (wiecej importujemy) tak wiec nie ma co sie podniecac. Chiny maja to gleboko w d**ie co sie dzieje w USA>
Estranged / 83.29.142.* / 2008-01-09 20:07
chłopie ja też od jakiegoś czasu gdy interesuję się giełdą wiecej - tzn trochę inwestuję, też tak myśle
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy