Forum Forum inwestycyjneSpółki

FAM, BIOTON, ECARD, IGROUP, KOPEX - pytanie do Prokuratora

FAM, BIOTON, ECARD, IGROUP, KOPEX - pytanie do Prokuratora

trodatf / 2007-08-13 17:54
Witam,
jakie rekomendacje dalbys dla tych 5 spolek?

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Prokurator / 2007-08-16 15:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,trodatf".
Kazda swoją rekomendację zamieszczam w dziale ,,REKOMENDACJE".
Notowań spółek ,,FAM" , ,,IGROUP" i ,,KOPEX" nie analizuję.
Prokurator.
Prokurator / 2007-08-14 14:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Dla spółek ,,BIOTON" i ,,ECARD" rekomendowałem już kiedyś kupno (niedawno) i ciągle podtrzymuję,choć nie wykluczam pojawienia się kolejnych sygnałów kupna dla tych spółek. Notowań spółek ,,FAM", ,,IGROUP" , ,,KOPEX" nie analizuję.
Prokurator.
trodatf / 2007-08-14 14:57
a co sadzisz o dzisiejszym spadku Biotonu?
IMHO to krotkotrwala zamieszanie, po zmianie prognoz i super okazja do zakupu
Prokurator / 2007-08-14 15:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,trodatf".
Uważam ,że na dzisiejszą sesję ,,drobniaki" złożyły zlecenia sprzedaży ,,PO KAŻDEJ CENIE", uważając jak zwykle, że ,,jeszcze spadnie" . Rekiny natomiast zlecenia kupna z bardzo nisko określonymi limitami ceny. Efekty takiej sytuacji wszyscy widzimy. Dzień dzisiejszy tez uważam za okazję do zakupu. Z tym że, na najbliższych sesjach dzisiejsi ,,jelenie" już nie będą mieli akcji ,,BIOTON"-u ,bo sprzedali je w dniu dzisiejszym.
Obecni na giełdzie będą tylko ludzie logicznie myślący, którzy dziś kupili akcje ,,BIOTON"-u.
Prokurator.
Kuki1979 / 83.14.64.* / 2007-08-16 08:23
Prokurator to jaka jest twoja najbliższa prognoza na wzrost akcji biotonu? Tez jestem w posiadaniu akcji tej spolki i i codziennie rozwazam sprzedaz potrzac jak akcje spadaja? Uważasz ze w najbliższym czasie trzymanie akcji bedzie wynagrodzone znaczącym wzrostem?
Prokurator / 2007-08-16 15:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Kuki1979".
Ja przeciwnie. Ostatnio rekomendowałem zakup akcji spółki ,, BIOTON" z ceną 1,53 zł. i spodziewam się kolejnego sygnału kupna. Przy następnym sygnale kupna dokupie jeszcze kilka tysiecy sztuk. Nie mam zwyczaju sprzedawania po cenie niższej niż moja cena zakupu.
Prokurator.
~inw / 81.219.25.* / 2007-08-13 20:32
kopex i fam ok , nad resztą bym sie zastanawiał
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy