Firma internetowa

Master_ / 77.254.162.* / 2009-02-22 22:24
Witam,
chciałbym się dowiedzieć jakie są koszty założenia i prowadzenia firmy, która zajmowałaby się tworzeniem stron internetowych itp.
Firma składałaby się z dwóch osób - pracującej i bezrobotnej. Słyszałem, że osoba pracująca prowadząca dodatkowo własną firmę płaci jakieś mniejsze składki albo coś w tym stylu.

Teraz mam do Was prośbę jak najkorzystniej założyć taką firmę i jakie będą koszty. Lokal itp nas raczej nie dotyczy, ponieważ pracujemy w domu na własnych komputerach.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jakie będą koszty prowadzenia tej firmy zakładając, że stworzymy dwie strony w miesiącu po 500zł. Jakie są koszta miesięczne oraz roczne?

Jeśli coś jest nie jasne proszę pisać postaram się wszystko jak najdokładniej wytłumaczyć.
Pozdrawiam,
Master
Wyświetlaj:
furcio / 193.58.232.* / 2009-03-08 21:04
Założenie samej firmy 270 zł. ZUS od osoby pracującej nie musi być odprowadzany to juz pracodawca to robi tylko składka zdrowotna ok. 100 zł. osoby bezrobotnej ZUS+składka zdrowotna ok. 900 zł. księgowa min. 250 zł oczywiście są to kwoty miesięcznie.
osobiście bym radził poszukać dotacji na założenie firmy dla osób bezrobotnych ok. 18 tyś. zł bezzwrotna. i tworzyć poważniejsze strony php, java, flash może skrypty sklepów internetowych to jest może bardziej czasochłonne i skąplikowane ale i bardziej dochodowe, jeżeli znacie się na grafice może logotypy itp. w obecnych czasach bez reklamy ani rusz wiec sugeruje min 300 zł miesięcznie na reklamę. strona firmowa powinna być na naprawdę wysokim poziomie ewentualny klient nie zleci niczego jeżeli nie ma się fajnej ,, wizytówki WWW” bo jeżeli nie potraficie zrobić ,,dobrej’’ swojej strony to i jego strona będzie kiepska (tak pomyśli) wiec nad nią też radze popracować i dobrze pozycjonować. w razie pytan
Master_ / 77.254.167.* / 2009-02-25 15:30
Pomoże ktoś?
Moniaa82 / 2009-03-13 21:51
Hej Master_ mogę poprowadzic ksiegowosc Twojej firmy i napewno nie będzie to kosztowało tyle co wspomina osoba wyżej :) Pozdrawiam

Najnowsze wpisy