Firma sprzątająca

eryk.eryk / 79.191.241.* / 2009-09-07 14:59
Czy da się zarobić na sprzątaniu? Temat ten jest coraz częściej poruszany na forach dyskusyjnych. Kiedy ja zaczynałem szukałem informacji na ten temat, ale nie mogłem nic konkretnego znaleźć. Rozwijałem więc firmę metodą prób i błędów i udało się

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Wyświetlaj:
radret / 85.222.69.* / 2018-03-22 10:33
https://www.money.pl/forum/firma-sprzatajaca-t1843689.html#F1843689
darecki545 / 89.64.29.* / 2018-02-18 17:55
Bardzo dobra firma sprzątająca to gdańska Mag-Pol http://mag-pol.net.pl/ Sprzątają mieszkania i biura. Co do ceny to zupełnie są w porządku, najważniejsze że solidnie wykonują swoją pracę.
w010101 / 37.47.39.* / 2017-12-12 13:22
jeśli chodzi o porządną firmę, która zajmuje się sprzątaniem w Łodzi i okolicach to polecam www.damart-pranie.pl
kokospoko123 / 89.74.138.* / 2012-12-04 08:46
ten pomysł ma sens. ale musisz być konkurencyjny, no i oczywiście mieć rzetelnych pracowników, w innym razie prędko zginiesz... na forach jest masa opinii o różnych ekipach sprzątających - raz lepiej, raz gorzej.
Brzydkie Kaczątko / 2011-05-13 14:55
Pomysł genialny!! Teraz jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi , zwłaszcza w większych miastach!!
Banalnie / 2011-03-30 14:03
Na taki interes można dostać dotacje z Unii, jest ciekawym pomysłem i jeżeli się jest kobietą mieszkającą na wsi sprawa jest niebywale prosta!!
Dako7 / 77.111.247.* / 2022-05-12 09:59
Jestem bardzo zadowolony z usług http://solveit24.pl/gdzie-szukac-profesjonalnej-firmy-sprzatajacej/ z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.
syska / 2009-09-17 20:24
Firma sprzątająca wg mnie rokuje dobrze, a swoje przypuszczenia snuję na podstawie obserwacji rynku angielskiego. Przeglądając ogłoszenia o pracę co drugie dotyczyło sprzątaczki i każdą niemal posadę oferowała firma sprzątajaca, a nie indywidualny zleceniodawca. Firmy sprzątające mają tę przewagę nad zwykłymi sprzątaczkami, że po pierwsze możesz zaoferować gwarancję profesjonalizmu, umowę, zamawianie sprzątania na konkretne dni, zlecenia itp., czego pojedyncze sprzątaczka często nie robi. Dodatkowo firm sprzątających często poszukują biura i firmy zajmujące się remontami - do prac wykończeniowych, przy takim sprzątaniu stawki są naprawdę niezłe. Mając firmę możesz też śmiało się ogłaszać, reklamować, promować...polecam ogłoszenie się na początku na portalu firmy.net, który oferuje darmowe umieszczenie informacji o Twojej firmie. Dodatkowo możesz uzyskać tam fachowe porady dotyczące promowania Twojej firmy, masz dostęp do statystyk liczby wejść na Twoje ogłoszenie i darmowego testowania różnych usług promujących. Na początek to bardzo fajna opcja, potem w miarę konieczności można zażyczyć sobie pozycjonowania itp., jednak dla osoby otwierającej swoją firmę możliwość darmowej reklamy w sieci jest godna uwagi.
Mam nadzieję, że Twój biznes przyniesie oczekiwany efekt i już niedługo dasz pracę kilku kolejnym osobom:)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy