Forum Forum dla firmKadry

Firmy boją się kryzysu. Będą zwolnienia

Firmy boją się kryzysu. Będą zwolnienia

Money.pl / 2009-01-30 11:01
Komentarze do wiadomości: Firmy boją się kryzysu. Będą zwolnienia.
Wyświetlaj:
Ela_1 / 80.54.200.* / 2009-01-30 11:01
No WŁAŚNIE! Przedsiębiorcy zwalniają ............. a minister sportu zrobił dziurę na 1,7 mld zł i co?????????? i dalej jest ministrem ......... tam zwolnień nie ma ......... a Tusk powiedział, że przecież każdy popełnia błędy .......... tylko zapomniał dodać że za błędy się płaci ........ Jak przedsiębiorca popełni np błąd podatkowy to FISKUS rozwala go na łopatki i nikt nie może się wytłumaczyć że każdy popełnia błędy i NIESTETY PODATNIKOWI SIĘ NIE DARUJE. Muszę przyznać że coraz bardziej jestem wkur.............a na ten Kraj i cieszę się że nie głosowałam na takiego jełopa jak Tusk
Kasikkkkkkkkkkk / 77.252.179.* / 2009-02-28 14:29
Popieram........
moja / 2009-07-01 07:41
Mając przed sobą wizję nadchodzącego kryzysu, można się przed nim lepiej zabezpieczyć, niż zwalniając ludzi. Byłam jakiś czas temu na szkoleniu Franklin Covay'a, gdzie dowiedziono mi, że można inaczej. Zachęcam kadrowców do niego. Moim zdaniem w każdej firmie jest potrzebne takie szkolenie. Ostatecznie, sukces firmy zależy od ludzi.
moja / 2009-07-04 10:28
Wszędzie kryzys jest odczuwalny. Nie można jednak opuszczać rąk. Wychodzę z założenia, że w obliczu trudności trzeba jeszcze bardziej walczyć o sukces. Ja swoje zamierzenia, cele osiągam. Udało mi się zaangażować pracowników, polegać na ich samosterowności. Idziemy ciągle do przodu. Zawdzięczam to także własnemu rozwojowi (o którym często się zapomina), zdobyciu nowych, praktycznych umiejętności, których nauczył mnie Covey.

Najnowsze wpisy