Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Firmy już nie chcą zatrudniać pracowników

Firmy już nie chcą zatrudniać pracowników

Money.pl / 2012-04-18 14:59
Komentarze do wiadomości: Firmy już nie chcą zatrudniać pracowników.
Wyświetlaj:
n. n. / 77.254.100.* / 2012-07-19 08:27
Kryzys, kryzys, wszędzie kryzys tylko nie w urzędach państwowych.
dgen / 2012-04-18 18:19 / Tysiącznik na forum
ten łysy po licencjacie z ekonomii (kolega rudego) powinien chyba znowu podnieśc składki zusowskie bo prywaciarze sie buntują
jacol201 / 2012-04-18 16:15
To nie druga fala kryzysu,to kretyńskie działania rządu,który kieruje się tylko interesem budzetu,dławiąc konsumpcję(paliwo,rekomendacje KNF.rosnący fiskalizm), powoduje spadek produkcji,wzrost bezrobocia,i pogłębia kryzys.Co zrobił rząd by ulżyć tym ,którzy tworzą PKB i dzięki który mają słone wynagrodzenia (urzędnicy i reszta nierobów z Tuskiem na czele)?Otóż nie zrobił nic.To po co taki rząd który nie wspiera a poprzez wzrost obiążeń tylko bierze z naszej kieszeni.Panowie politycy to wy jesteście dla NAS a nie odwrotnie.
alwaro_italy / 93.175.108.* / 2012-04-18 16:03
Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? ostatnio natrafiłem na pewien projekt, w który zaangażował się Wrocław, po to aby wspierać firmy, które mają atrakcyjne miejsca pracy i szukają pracowników. Więc byłbym ostrożny co do stwierdzenia,że firmy nie chcą zatrudniać pracowników, może po prostu ludzie źle szukają, albo tylko narzekają i nic więcej nie robią! Słyszeliście o tym projekcie we Wrocławiu?
ja_x / 195.212.29.* / 2012-04-23 15:16
A tak się składa, że niestety bardzo dużo zależy tu od wieku oraz wykształcenia jak i regionu zamieszkania. Przede wszystkim osoby koło 50 roku życia w dalszym ciągu mają wielki problem ze znalezieniem pracy, a zwłaszcza Ci, których w przeszłości nie było stać na uzupełnienie swojego stanowiska. W dalszym ciągu kuleje również, niestety, edukacja na wsi. Dodatkowo, również niestety, wschodnie tereny Polski mają nieporównywalne mniejsze możliwości niż inne. Co innego prężnie rozwiający się Wrocław - praca jest trzeba tylko porządnie szukać i być cierpliwym.
sansa / 93.175.108.* / 2012-04-20 18:28
Kto szuka, ten znajdzie. A wszystko zależy od tego, jak kto szuka. Skończmy z narzekaniem i bierzmy się do roboty, bo praca jest, trzeba tylko trochę zaangażować się w poszukiwania i nie wystarczy przeglądanie ogłoszeń w gazetach. Jest jeszcze mnóstwo innych źródeł, z których najwyższy czas skorzystać, np. biura karier, czy właśnie wrocławski projekt. Dla chcącego nic trudnego, nieprawdaż?
studnet_pracujaący / 83.8.22.* / 2012-04-21 11:27
Chyba, że skończyło się jakiś czołowy, nikomu niepotrzebny kierunek studiów humanistycznych na nic nieznaczącej uczelni i przehulało czas studiów. Wtedy najrozsądniejsze wydaje się CZEKANIE na oferty pracy 5tys. na rękę, służbowe mieszkanie, samochód i 250 dni urlopu płatnego w roku.

alvaro_italy, rzuć linkiem. Może się w przyszłości przydać, gdybym zmieniał pracę z dobrej na lepszą.
Wrocławianin / 89.70.93.* / 2012-04-22 17:42
@studnet_pracujaący - nie jestem pewien, czy alvar_italy pisał konkretni o tym, ale te oferty pracy wydają się całkiem sensowne :) http://polskiczempion.pl/oferty-pracy/
cieski / 93.175.108.* / 2012-04-22 20:48
przegladałem i wygląda to całkiem sensownie, nie wiedziałem, że np. impel, to takie usługi dla biznesu świadczy! myślałem, że to firma ochroniaRSKA, a tu prosze, aż się zainteresuje
:)))) / 83.15.13.* / 2012-04-18 15:33
Kryzys nadciąga do Polski, a swiat z niego wychodzi. jak zawsze będziemy musieli gonić, tylko w pojedynkę trudno to robić. Dziękujemy panie premierze. dalej niech sie pan otacza takimi geniuszami od finansów, tylko nie kosztem prawie 38 milionów polaków. pana i pańskich potakiwaczy nie liczę.
bajk / 2012-04-18 15:41 / Bywalec forum
pzrestańcie strszyć kryzysem, od 2 lat mówi się okryzysie, a nasz gospodarka ma się dziwnym trafem całkiem nieźle, ludzie kupują nie wiedzieć czemu więcej i wydają więcej kasy - tak, zdecydowanie nadciąga kryzys
dfgtr / 195.47.227.* / 2012-04-18 15:50
Nie kupuja wiecej, kupuja tyle samo lub mniej po prostu mamy inflację
RealLive / 83.136.224.* / 2012-04-18 14:59
Super - i teraz proszę o opinię ekspertów którzy mówili że wydawanie pieniędzy by ożywić rozwój gospodarczy jest do bani - czy niemcy mają problem z rosnącym bezrobociem? NIE słychać, ich PKB jest zaskakująco wysokie a nasze leci na łeb nas szyję - ot specjalista "prf" rostowski z rudym złodziejem okłamali baranów :)

Najnowsze wpisy