Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Firmy Krauzego uspokajają rynek

Firmy Krauzego uspokajają rynek

Money.pl / 2007-08-31 10:41
Komentarze do wiadomości: Firmy Krauzego uspokajają rynek.
Wyświetlaj:
shejkh / 83.13.45.* / 2007-09-01 15:17
wedlug mnie cala ta sprawa
moze najbardziej odbic sie na prokomie
bo ta spolka w najwiekszym stopniu zalezy od skarbu panstwa
moze miec trudnosci z dostanie nowych zlecen panstwowych
JHózek / 83.29.195.* / 2007-09-01 01:23
Jak mówili o Ryśku, ze jest największym płatnikiem...
spekuluję / 170.252.80.* / 2007-08-31 17:22
heh, political fiction:
po sztucznie wywołanej przecenie pani Jadwiga K. kupuje duży pakiet akcji wymienionych spółek, a za parę dni okazuje się, że Ryszard K. jest krystalicznie czysty.

nie zdziwiłbym się, gdyby o to chodziło. zawsze to trochę więcej kasy w partyjnej skarbonce (a należy pamiętać, że mają im obciąć fundusze) :))
eh / 85.222.13.* / 2007-08-31 11:21
te wszystkie aresztowania sa grubymi nicmi szyte, a wiec nie rozumiem reakcji rynków. Spokojnie Panowie.
bufon warren / 2007-08-31 10:41 / Tysiącznik na forum
ale kitowanie, przecież wiadomo że nie powiedzą prawdy, wartość wszystkich spółek zawsze zależy od dobrego kłamstwa
welasquez / 2007-08-31 19:52
Nie dziwmy sie reakcjom akcjonariuszy. Wszystko jest zgodne z założeniami gry giełdowej. Jeśli jest nadwyżka sprzedaży to akcje spadają. Inni decydują się na zakup i następuje zrównoważenie na poziomie odpowiednim do oceny rynku. Wiem że to klasyczny truizm podręcznikowy, ale nie oburzajmy się na reakcje osób odpowiedzialnych w spółkach za działania mające na celu uspokojenie akcjonariuszy. Akcjonariusz ma podjąć decyzję na podstawie własnej oceny faktów. Jeśli chce być zachowawczo bezpieczny to sprzedaje. Jeśli oceni że sytuacja jest przejściowo niekorzystna ale ma przeświadczenie że ryzyko mu się opłaci to kupuje. Gdyby nie było żadnej reakcji ze spółek Krauzego to mielibyśmy większy powód do zastanawiania się co zrobić i dlaczego nie ma informacji? Ja dokupiłem Bioton na wczorajszym spadku a dzisiaj wszedłem w Prokom na dogrywce i myślę że nie będę na tych inwestycjach "w plecy".
jgoch / 2007-09-01 14:03
Bioton - tylko w górę nie może być inaczej
kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-09-01 00:51
Kupiłem Polaque i jestem do przodu...Chciałem kupic Biotka ale byłem za pazerny zleconko po 1,07 mi nie porzeszło szkoda....Ale i tak jestem zadowolony...Pozdrawiam wszystkim którzy maja zimna krew jeżeli chodzi o spółki Krauzego...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy