Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fiskus pozwoli przewoźnikom przywieźć więcej w baku

Fiskus pozwoli przewoźnikom przywieźć więcej w baku

skomentuj
Wyświetlaj:
Sankcja / 2008-06-21 21:07
Przeciesz po co obniżyć akcyzę. Lepiej aby przewoźnicy kupili za granicą UE i wwieźli a potem odsprzedali innym. Budżet straci tylko kilka milardów cóż to jest. Działamy dla dobra np. Białorusi, Rosji te kraje są biedne przyda się wieć zastrzyk pieniędzi od Polskich przewoźników. A jakrze bo po co Polski budżet ma zarabiać ??? Pytam po co.
myśle sobie czasem czy za wymyslanie tych durnot ktoś mi płaci, bo nikt rozsądny nie ma takich DURNOWATYCH pomysłów.
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-21 20:53
Obniżki podatkó to teoretycznie bogacenie się obywateli i ubożenie kasy państwowej. Jaka włądza na to pójdzie? Inteligentna, bo więcej kasy w kieszeni ludzi to większe wydatki na rozrywkę, tanie paliwa, wakacje, wyposażenie domów itp. co oznacza wpływy do kasy państwowej z innej strony. Zsk czyniony jest przez obrót pieniadza w kraju, a nie jego ściąganie. Ale by to sobie wyobrazić, trzeba mieć głowę na karku, a nie makówkę jak Pan Tusk
hen / 83.12.76.* / 2008-06-21 14:23
Waldemar Pawlak, Grzegorz Schetyna
Rozmawiał Krzysztof Grzesiowski

G.S.: Żeby obrazowo, trzeba by mówić o konkretach. Wprowadzenie, obniżenie VAT na benzynę z 22% na 15% to jest obniżenie ceny za litr benzyny o 30 groszy. To jest skala takich obniżek i o tym mówimy. Wie pan dobrze, że jeżeli zdusimy, obniżymy ceny benzyny, ceny energii elektrycznej, to wszystko, co wyprodukowane, wytworzone będzie dużo tańsze. Wszyscy to wiedzą. Dlatego my mówimy o tym. Proszę nie mówić o nieprzetworzonej produkcji rolnej, proszę mówić o konkretach, które dotykają wszystkich mieszkańców, nie tylko mieszkańców wsi, ale też miasteczek i miast. "

no proszę a teraz premier tusk krytykuje obniżanie vatu i akcyzy ,długie prxeciągłe hehehehhehe wyrywa się z gardła
oc / 79.186.139.* / 2008-06-21 09:56
Jaki ten Tusk mądry, to moze da mi samochód cieżarowy ekologiczny.
cobithree / 2008-06-21 10:55
"Tusk skrytykował próby efektownych, krótkoterminowych zagrań politycznych, z których nic wcale nie musi wyniknąć."
prosze prosze, samokrytyka;] wreszcie
skomentuj

Najnowsze wpisy