Forum Polityka, aktualnościKraj

Flis: Wybory to próba sił dla partii. Próbują wszystkiego

Flis: Wybory to próba sił dla partii. Próbują wszystkiego

Wyświetlaj:
niewierzący ateusz / 83.21.174.* / 2010-11-19 19:00
na platformę chce głosować 33,4 proc
na pis chce głosować 25,1 proc

niech mi jakiś uczony politolog lub socjolog wyjaśni ,jak to jest ,gdy do wyborów daleko na PO chce według sondaży głosować nawet ponad 50% a na pis nawet poniżej 20%

zaś w ostatni dzień przed ciszą wyborczą nagle ukazuje się sondaż w którym na PO chce głosować 10 czy nawet 15% mniej niż jeszcze tydzień czy dwa wcześniej, a na pis 5 czy 10% więcej

JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA? niech mi to jakiś socjolog lub politolog spróbuje wyjaśnić

na mój rozum badacza piśma świętego ,powód jest taki , oczywiście odrzucamy oszołomskie twierdzenia o manipulowaniu wyborców sondażami : ) no więc moje wyjaśnienie tego fenomenu wzrostu poparcia dla pisu i spadku dla PO jest następujące

zaczyna się kampania i politycy ruszają na spotkania z wyborcami i wyborcy widzą i słyszą polityków na żywo a nie za pośrednicywem mediów ,czego skutek jest taki,że poparcie dla polityków z PO spada dla pisowców rośnie
***() / 89.79.216.* / 2010-11-20 04:33
Młodzi ludzie olewają wybory bo uważają, że takie wybory jak nam politycy oferują to jest to zwykła farsa i oszukiwanie ludzi.
Coś w tym musi być !?

Najnowsze wpisy