Forum Forum inwestycyjneForex

FOREX - JAK SKUTECZNIE INWESTOWAĆ NA FOREX:

FOREX - JAK SKUTECZNIE INWESTOWAĆ NA FOREX:

sprawdzonemetody / 109.243.199.* / 2012-01-02 07:53
Wystarczy sięgnąć do zasobów PawlaJus przez przeglądarkę go znajdziecie,tyle
Wyświetlaj:
mateusz654 / 2012-06-28 18:49
Ja osobiście polecam ForexClub.pl. Z pewnością tak jak mi pomoże i Wam w podejmowaniu decyzji i rozwiewaniu wątpliwości.
Dagma / 2012-06-29 21:01
Widziałam tę stronę: ciekawa. Ja gram na ironfx.com , ale na na Twojej stronie nie ma żadnych informacji - a w sumie powinny, bo to jeden z bardziej znanych brokerów.
Dagma / 2012-06-28 16:01
Im więcej inwestujemy, tym więcej możemy zyskać. 5000 $ to większe profity (albo straty) niż 500. a jednocześnie nie każdego znać na duży kapital na początek.
Karrramba / 2012-06-17 22:07
Hmm... to może nie do końca prawda z tą prowizją, ale rzeczywiście coś z tym jest, żeby uważać na tego typu oferty. W każdym razie im większa inwestycja tym większe zwroty, przy obiecanych 8-12% zysku. Tu się nie ma co kłócić. Choćby wspomniany przez Ciebie Secured Forex oferuje, bodajże 5000$ dolarów jako min wpłatą. Tu już można myśleć o jakimś fajnym zysku...
dox / 109.243.211.* / 2012-06-29 14:21
A i owszem zysk jest całkiem niezły. Mam Secured Forex rachunek i narzekać nie mogę. Dodatkowo dostałem 100-procentową gwarancję bezpieczeństwa kapitału, więc o swoje pieniądze jestem spokojny. Zresztą cały czas mam dostęp do swojego konta i w każdej chwili mogę środki wycofać jeżeli zauważyłbym, że coś niedobrego się dzieje. Na razie jednak wszystko idzie tak, jak miało być, czyli stałe zyski co miesiąc są.
Wendigo / 94.42.238.* / 2012-06-12 19:29
Zgadzam się daarekn. Rachunek zarządzany wydaje być się nie głupim rozwiązaniem jeśli tylko ma się pod sobą odpowiedni kapitał. No i nie trzeba się martwić o inwestowanie, bo tym zajmuje się ktoś z doświadczeniem i algorytmy. Jest już w Polsce kilka firm które się tym zajmują (hmm... chyba Secured Forex, o ile mnie pamięć nie myli). Aha, lepiej typu 1000$ dolców za taki rachunek, bo większość zysku i tak może zostać pożarte przez prowizję.
daarekn / 2012-05-30 23:30
Rachunek zarządzany to nie jest zły pomysł ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że aby zacząć myśleć o takim rachunku trzeba dysponować sporym kapitałem. Natomiast indywidualnie możemy zacząć inwestować na forex mając już 1000zł.
Joanna M / 2012-05-30 09:58
Myślę,że swoimi pieniędzmi każdy sam powinien zarządzać a jak ktoś tego nie umie to niech zaniesie swoje oszczędności do banku i czeka aż mu 2% rocznie przybędzie i już.
Jak chcesz inwestować na Forexe to trochę wiedzy nie zaszkodzi,a wręcz przeciwnie.
Roboty też są dobre ale jak coś nie wyjdzie to pretensje do robota?Jasne zawsze można podjąć błędną decyzję ale to zawsze Twoja.Rynek Forex jest nieprzewidywalny ale można go przeanalizować i wyciągać wnioski.
Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać-a więc?co więcej na ten temat-głowa musi pracować a wtedy i wyniki są niezłe.
greg606 / 77.115.211.* / 2012-05-23 22:10
A co sądzicie o rachunku zarządzanym na Forexie? Podobno jest to dobra alternatywa dla zwykłego rachunku handlowego. Z tego co się dowiedziałem to decydując się na takie rozwiązanie nie potrzeba wiedzy z zakresu Forexu ani w ogóle inwestowania, przy czym ma się gwarancję bezpieczeństwa, bo pomimo że naszym kapitałem operuje ktoś inny(doświadczony trader w oparciu o strategie algorytmiczne), to jednak my mamy całodobowy dostęp do swojego konta i w każdej chwili możemy pieniądze wycofać, gdyby zaczynało się robić nieciekawie... Może znajdę tu kogoś zaznajomionego bardziej z tym tematem?
ewelina23 / 2012-01-10 05:18
trzeba miec dobrego robota, ktory jest w stanie przewidzieć kierunek ruchu cen kilka sekund przed ich zmianą!
asss / 93.182.132.* / 2012-01-03 17:11
od tego pajaca nie chciał bym zadnej rady , pamietam jakie p******* pisał na innym portalu

http://www.wp3.pl/b975210d9099/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy