Forum Forum inwestycyjneForex

forex- warto w to iść??

forex- warto w to iść??

kraul / 2008-01-18 08:02
witam ? jak w temacie. Czy to teraz pewniejsze niż giełda? Czy ktoś z Was w tym siedzi. Z jakim minimalnym kapitałem można wejść czy 1000 wystarczy?
Wyświetlaj:
papke / 37.30.17.* / 2019-09-25 10:33
Dziwne pytanie. To inwestycja jak każda inna. Warto w nią wejść, jeśli się na tym znasz. Rynek walut nie jest prosty, ale za to daje ogromny potencjał zysku. Co do początku - najlepiej ruszać na systemie XTB. Tam macie wszystkie istotne rozwiązania i narzędzia, jest gwarantowany stop loss. Dalej to już kwestia poświęcenia analityce.
traderm / 2016-12-12 21:47
W Forexie siedzę od 5-ciu lat i zarobki zwiększają się stopniowo, warto pamiętać,żeby być

cierpliwym, Trzeba być silnym psychicznie i umieć język angielski. We wszystkim można
się wyszkolić, najlepiej na początek szlifuj język i zapisz się na kurs www.forexyestrader.pl
pooglądaj, może akurat Ci się spodoba, później oglądaj różne filmiki na YT po angielsku,
warto tez posiedzieć na angielskich forach http://www.forexfactory.com/forum.php
Wyszlifujesz język i umiejętności ;)
Korneli / 2016-10-11 07:05
Forex jest ryzykowny, ale i daje zarobić. Kilka miesięcy temu zacząłem inwestować na akcjach, bo bałem się dźwigni i ogromnego ryzyka na forexie. Niewielkimi sumami inwestowałem i zbierałem po parę groszy. Czasami była też i strata - z tym trzeba się oswoić. Przyszła jednak chęć na większe zyski i spróbowanie własnych sił na demo, chciałem wyczuć rynek, wybrałem kilka par, które obserwuje. Traduje ostrożnie, zawsze stawiam stopa,bo najważniejsze to ocena ryzyka. Są straty, ale udaje się tez zarabiać. No i najważniejsze, wybrałem polskiego brokera, bo wszystko mogę wyjaśnić telefonicznie po polsku, a z wypłatą kasy nigdy nie było problemu. Teraz brokerzy muszą ujawnić wyniki klientów na rachunkach,także polecam i to sprawdzić. Pzdr.
Nonuno77 / 2016-10-10 11:16
Ludzie piszący że to hazard czy ruletka, nawet nie wiedzą co to jest. Na Forexie tak samo jak na gpw mozesz mieć skuteczność bardzo słabą (mieć wiecej stratnych transakcji niż zyskownych) a i tak możesz zarabiac. To jest prosta matematyka tylko wystarczy poczyt.. ;)
karols140 / 85.115.58.* / 2016-09-07 09:58
panowie. liczą się strategia i konsekwencja. nie jest ważne że jednego dnia zarobisz 300% depozytu skoro następnego dnia tracisz to. Liczy się systematyczność i poszerzanie wiedzy. jeśli straciłeś to dlatego masz negatywne nastawienie do działania forex. systematyka, systematyka i jeszcze raz systematyka. chodzi o powtarzające się wyniki.

jesli w ten sposób postapisz sukces będzie gwarantowany.
SZOK898 / 31.174.40.* / 2016-09-06 04:53
LUDZIE TO HAZARD STRACICIE MAJĄTKI NA TYM OSZUSTWIE .
Alfredo / 37.47.207.* / 2016-09-05 15:18
Równie dobrze możesz zagrać w ruletke;) Zasady są proste i nawet podam Ci pewną strategie jak wygrać zawsze (teoretycznie! - przy ciągu obstawień zdążającym do nieskończoności). ;)
Stawiaj na kolory. Stawiaj na dany kolor (stawka x2) np. 2zł natępnie 4zł,8,16,32,64,128 itd. (potęgi dwójki).
A jak chcesz bardziej bezpieczna strategie - żeby tyle nie wtopić to ciąg Fibonaciego (suma 2 ostatnich elementów czyli 1zl,2zł,3,5,8,13,21 itd. - oczywiscie jak wygrasz lecisz ciąg od początku - to dobry trening na początek. Po takim treningu jak już troche pograsz (tak w sieci jak i na żywo - polecam szczególnie rulete na żywo!) to zobaczysz i sam dojdziesz do tego czy warto atakować forexa i jak;)
MacioekP / 91.189.31.* / 2016-09-01 11:33
Z Pańskim doświadczeniem radzę nawet nie myśleć o Forexie, bo wkrótce straci pan życiowe oszczędności i mieszkanie.
Jacek600 / 176.221.120.* / 2016-09-01 21:12
straciłem mieszkanie w 2006
krystian89 / 2016-10-10 11:09
Bez przesady, ja uwazam,ze nic się nie straci tylko trzeba dobrze na początku w siebie zainwestować albo sie wyszkolić,
nie rzuca sie z motyka na slonce bo wszystkiego trzeba sie nauczyć, kursy takie jak np http://forexytrader.pl itp powinny pomoć lub kśiązki no i czywiście
oglądaj/czytaj tez o forexie po angielsku, bo jezyk jest równiez wazny.
Konno / 188.146.146.* / 2016-08-29 08:36
Na demo najpierw wypadało by zacząć. na GKFX takie jest i to na nim stawiałem pierwsze kroki. a do tego mają darmową edukacje.
Antoni820 / 83.28.67.* / 2015-02-02 16:26
Witam,to praca jak kazda inna,rezultaty zaleza tylko od nas samych,aby zaczac z rynku Forex zyc w zupelnosci wystarczy 1000 dolarow.A zeby sobie dorobic to mozna zaczac od 100 USD.
Dawid173 / 83.6.48.* / 2012-06-15 14:40
Witam.

Ja zaczynałem od 5k pln.
Pozdrawiam.
lawa87 / 2008-01-24 22:06
Na poczatek duzo poczytac i pograc na koncie demo, zeby zobaczyc jak to wszystko funkcjonuje i pozniej sprobowac grac malymi ale prawdziwymi kwotami, bo gra ne demie to nie to samo nasze decyzje sa inne jak w gre wchodza prawdziwe pieniadze. I polecam ciagle powiekszanie wiedzy, czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie !
lawa87+1 / 78.88.31.* / 2016-09-11 23:15
gdyby wystarczyło czytanie, czytanie, czytanie.......... to autorzy tych publikacji byliby milionerami albo więcej.
bnm / 83.26.9.* / 2008-01-18 18:21
Wejdz z taką kwotą, którą będziesz mógł stracić nie mówiąc sobie, że "x złotych poszło się ...". Myśle, że 1000 zł na początek to jest AŻ za dużo, szczególnie że chyba nie masz żadnego doświadczenia. Pierwsze depo jak nic stracisz :) Nikt nigdy nie chce w to wierzyć, a poszukaj gdziekolwiek na necie i poczytaj historie graczy to sam sie przekonasz :] Oni też myśleli że są sprytniejsi od innych i nie stracą ;)
jacekplacekityle / 193.41.113.* / 2008-01-19 09:05
prosze sie zapoznac literatura stosowna najlepiej takich co zbanktutwali tam ze 3 razy zanim sie opamietali i doksztalcili
mozna zarobic ja od czasu do czasu gram na walutach ale raczej na "pewniaka"
przede wszystkimochrona kasy
dobry gracz lapie trend i czeka (trzeba wiele poczytac o aktualnej sytuacji)
Jak nie wiesz co robic idz na spacer:)))))))))
Ja tak robie i jest calkiem oki
1/ Nie musisz miec pozycji
2/ jak chcesz kupic to musi byc okazj oraz powod jak tego nie ma lapy pod tylek
3/ zarzadzanie kapitalem
4/ jak jusz cos zarobic to przypomnij sobie ze mozesz wtopic - staraj sie wyplacac zyski
to jest dobre ja tak robie i git
to sa zelazne zasady zobaczysz jak zlekcewazysz bedzie w dupala i papa:)))))))))
JA WIEM CO PISZE
P.S. nie szukaj "graala" bo go nie ma po prostu nie doradzaj nie badz guru geniuszem
i takie tam durne pomysly to wypalic goracym zelazem
Jak komus doradzisz i bedzie odwrotnie to zrobisz sobie wroga
papa
powodzenia jacek
JA NIE DORADZAM TYLKO GRAM
GRAM JAK WIDZE DUZA OKAZJE A RYZYKO ZAWSZE JEST
PPOSO / 83.26.20.* / 2008-01-19 15:55

Jak nie wiesz co robic idz na spacer:)))))))))
1/ Nie musisz miec pozycji
2/ jak chcesz kupic to musi byc okazj oraz powod jak tego nie ma lapy pod tylek


Dokładnie. Nawet jak już ktoś wiele wie o Forexie i nie stosuje się do tych 3 reguł i gra szukając wejść na siłe, to nie ma mocnych - prędzej czy później traci, a w najlepszym wypadku nie zarabia tyle ile mógłby zarabiać gdyby się do nich stosował
kraul / 2008-01-19 20:29
dzięki, to ile nallepiejna początek w to włoży ?? jaką literature polecacie, jak w to wejść??? jak zdobyć jakiś program do symulacji gry?? będę wdzięczny za rady
Parker / 2008-01-19 21:57 / parker.bblog.pl
Najpierw pograj na demie i zacznij zarabiać więcej niż tracić. Jak dojdziesz do tego momentu, za pół roku czy po roku, to pogadamy ile najlepiej włożyć jako pierwszy depozyt.
smichael / 85.89.162.* / 2008-01-25 02:43
mysle, ze nie ma co sie zastanawiac, ile wlozyc na poczatek. nie wiem jak na innych zagranicznych platformach (przede wszystkim nie wiem, czy mozna na nich legalnie grac z polski - w koncu podatek belki i polskie biura wysylaja nam zestawienia) ale zarowno na x-trade, jak i tms min wklad to jest 2 000 pln.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy