Forex Signum

lukas649948 / 178.43.44.* / 2014-12-29 14:41
Naciągacze,i oszuści wczesniej się nazywali matrading.co straciłem z nimi 3 tyś a grałem tak jak kazali a wyniki na stronie to bajki które nie ozdwieciedlają otwartch pozycji którą są duuużo na minusie
Wyświetlaj:
CNSORINO / 2016-07-26 21:58
Witam wszystkich.

Jako przedstawiciel firmy ForexSignum chciałbym odnieść się do komentarzy tutaj występujących i po krótce przybliżyć model działania serwisu.

Nasze strategie inwestycyjne oparte są o wieloletnie doświadczenie praktyków rynku w handlu online i każda transakcja jest starannie i nieustannie monitorowana. Każdy użytkownik naszego serwisu ma możliwość dopasowania wielkości pozycji względem swoich możliwości finansowych oraz akceptowalnego ryzyka. Doświadczenie wynikające z handlu manualnego na rachunkach prywatnych przekładane jest na ofertę serwisu, a wyniki prezentowane są na naszej stronie www.ForexSignum.com dziennie i każdy zainteresowany może sprawdzić ich aktualny stan. Model, w jakim sprawdzić można rezultaty handlowe (w zakładce "Wyniki") jest przejrzysty i przedstawniony w pipsach po to, aby każdy, w razie zainteresowania mógł dopasować wielkość pozycji do zainwestowanego kapitału.

Darmowe sygnały, które oferujemy są modelem biznesowym, który wybraliśmy nie bez powodu. Tak jak jeden z użytkowników miał przyjemność zaznaczyć, współpracujemy z brokerami i jesteśmy wynagradzani na zasadzie prowizyjnej bazującej na obrocie wygenerowanym na rachunkach. Z tego względu liczy się dla nas długoterminowa współpraca i dokładamy wszelkich starań, aby kapitał na kontach klientów stale pracował na ich korzyść.

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności zapraszam do kontaktu drogą mailową pod adresem info@forexsignum.com

Z najlepszymi pozdrowieniami,
Robert9812 / 51.255.192.* / 2016-07-17 11:58
Wpis z 2014 roku...
Forex Signum oferuje automatyczne sygnaly z TP i SL, jezeli odpowiednio ustawisz wielkosc lota, to nie ma mozliwosci stracic depozytu, jezeli grasz all-in czyli stawiam calosc kazdego dnia i wykorzystuje max leverage, to jest mozliwe, poniewaz sygnaly wysylaja na 10-12 par. Przeczytalem kilka komentarzy i sa prawdziwe, reszte napisala konkurencja, nikt nie podaje szczegolow itp, poniewaz nie korzystali z sygnalow...Jak chcesz darmowe sygnaly to trzeba otworzyc konto u wskazanego brokera, min 3000$ i ustawic lot 0.08, sprawdzone i depozyt bezpieczny przy locie 0.08 i kopiowaniu 10 par, pakiet standard. Ja proponuje platny dostep i mozna ustawic lot wedlug uznania i kopiowac np 2-3 pary. Ja kopiuje 3 pary, eurusd, gbpusd, usdcad poniewaz na nich maja najlepsze wyniki i jest najmniejsze ryzyko. Pisanie opowiesci ze ktos korzystal z sygnalow, a w rzeczywistosci nie korzystal nie jest na miejscu. Polecam w 100% ten serwis, sprawdzilem kilka innych sa dostepne na rynku i z wszystkiego zlego i dobrego co jest dostepne, tylko z nimi mozna co miesiac zarobic.
Gregory89 / 90.174.5.* / 2016-08-07 12:57
Świetne sygnały, dostęp mam darmowy. Doświadczeni traderzy co można odczuć po kilku dniach korzystania.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
seba24 / 94.254.161.* / 2016-05-31 16:35
Popieram, wszystkich którzy narzekają na ta firmę . Zawsze przed wystawieniem opinii sprawdzam na własnej skórze co jest grane. Firma mimo " darmowych" sygnałów ( wiadomo że dostaje prowizję od brokera za transakcje, co w skali wielu klientów przynosi wymierne korzyści). Ale pomijam ten fakt bo to akurat normalne. To co mi najbardziej przeszkadza to niekompetentna obsługa, dopiero w trakcie kopiowania dowiadujemy się np że maja minimalny lot z jakim można kopiować lub też mogą w każdej chwili odciąć od sygnałów wedle swojego "uznania”. W moim przypadku nie dostałem żadnego telefonu ( tylko email) o tym że konto zostało odcięte, nie byłoby w tym nic złego ALE w koncie została pozycja bez STOP LOSA- co uważam za karygodne. Oczywiście mogli podłączyć konto ale za opłatą - mimo że warunki zostały spełnione do korzystania z darmowych. Czyli w prosty sposób można stwierdzić że wyzerują konto a ty im jeszcze za to zapłacisz. Reklama o darmowym dostępie jest tylko chwytem reklamowym.
Reasumując , ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy.
protex608 / 81.169.143.* / 2015-09-15 12:17
Dzisiaj mija 3 miesiac, jak otrzymuje sygnaly od Forex Signum, moge potwierdzic ze to najlepszy serwis jaki oferuje sygnaly, czytalem rozne opinie, wychodzi na to, ze wiekszosc pisze konkurencja lub inne osoby, ktorym nie odpowiada ten serwis.
michalll / 195.205.166.* / 2015-04-16 12:02
Hm, ostatnio odkryłem taką stronę jak – www.forexsignum.pl. Można się paru patentów na temat rynku Forex dowiedzieć. Ja tutaj zlecałem usługę sygnałów. Jestem z niej bardzo zadowolony, zdecydowanie pozwala mi zaoszczędzić czas i usprawnić transakcje.
ug78tgik / 5.172.247.* / 2015-04-16 12:29
A sposób Polaka na pierwszy milion?
Pierwszy krok - zapisz się do PO
Drugi krok - załóż konto w zagranicznym banku i zostań posłem.
Krok trzeci - zbędny. Teraz możesz kraść do woli, jeździć po pijaku samochodem, defraudować publiczne pieniądze .......... a prokurator oraz wyborcy mogą ci skoczyć.
Jeżeli jakaś afera się wyda to dostaniesz inne stanowisko być może jeszcze lepsze a więc awansujesz i tym samym będziesz mógł kraść jeszcze więcej. Do sejmu nawet nie musisz wtedy zaglądać bo przecież masz tyle roboty w terenie............
Miro78 / 82.139.18.* / 2015-03-18 21:14
Na pewno plusem jest to, że sygnały są darmowe i jest możliwość otrzymywania cashback. Niezależnie od kopiarki sam kontroluję SL. Najważniejsze to odpowiednie ustalenie wielkości lota, bo czasem są dni z większymi obsuwami rzędu 150-200 pipsów. Ja gram bardzo małym lotem w stosunku do kapitału a nie robię skoku na kasę, więc jest ok. Jak będzie później to nie wiem...
Jak będzie stabilnie przez 3-4 miesiące, to wtedy można zwiększyć lot.
moczyk4 / 31.0.1.* / 2015-03-18 20:46
Witam ,
Korzystam z ich sygnalow i tak jesli ktos liczy , ze z kilku tysiecy zaraz zarobi miliony to nie tedy droga . Mala lyzeczka i powoli do przodu , odpowiedni SL i wielkosc pozycji do rachunku to dogmat i tyle . Widac po emocjach zawartych w komentarzach , ze z tymi parametrami bylo na bakier . Co jeszcze dziala na niekorzysc , stale patrzenie na otwarte pozycje . Jesli ktos chce stale i systematycznie cos zarabiac to moze probowac , z naciskiem na parametry na ktore mamy wplyw.
alek76 / 88.220.52.* / 2015-03-06 09:51
forexsignum i mytrading.co to ci sami naciagacze.zeruja konta wzorowo.nie polecam tych sygnalow.po miesiacu sie wycofalem
AndrzejW320 / 203.174.86.* / 2015-03-13 16:00
To i ja sie dopisze Panowie. Maja slabsze dni w ktorych potrafia troche punktow stracic, ale caly miesiac wychodza na ladny plus. Alek to nie ty oferujesz na innym forum sygnaly forex? Ip te same.... Nie wiem w jaki sposob mozesz stracic pieniadze, jak po swojej stronie w kopiarce mozesz ustawic wartosc sl w pipsach, ja mam ustawione na stale 40 pips i kazdy sygnal ktory przychodzi przypisuje mi automatycznie sl na 40 pips, nawet jak oni wpisza u siebie np 100 to ja mam 40 zawsze...w jaki sposob straciles depozyt? Jak ustawiles lot o 10x wiekszy to wcale sie nie dziwie, pod taka gre nie znajdziesz zadnego serwisu. Korzystam z Forex Signum od grudnia 2014, osobiscie polecam i co najlepsze, ze maja darmowy dzien w ktorym mozesz sprawdzic jak na prawde dziala serwis, bez zadnych kosztow czy zakladania rachunku u brokera. Reklamuj dalej inny serwis i pisz bzd....
Dodatkowo co miesiac wyplacaja zwrot prowizji, za kazda zamknieta pozycje, otrzymujesz darmowe sygnaly + zwrot kasy.
Automatyka / 88.220.52.* / 2015-03-18 10:23
Na stronie sa wyniki bardzo dobre,ale jak podpinam rachunek to jest tragedia!!, naciągacze. Powyższe pozytywne posty są napisane przez pracowników
Robert453 / 63.142.161.* / 2015-02-09 14:08
Według mnie to najlepszy darmowy serwis jaki istnieje, dodatkowo płacą cashback. Osobiście polecam.
Andrzej Pietrzka / 84.123.146.* / 2015-02-02 21:02
Korzystam z ich usług od ponad miesiąca, jak na razie cały styczeń wyszedł na ładny plus, pozycje wysyłają z poziomami Take Profit oraz Stop Loss.
Zobaczymy jak wyjdzie Luty, tak czy inaczej nie inwestuje więcej niż 7% depozytu, przy czym w styczniu zarobiłem 18%, także nawet jak Luty zaliczą straty to i tak bedę na swoim:)
hektor2363 / 109.201.137.* / 2015-02-01 18:22
Piszesz bzdury kolego, każda pozycja zawiera SL i TP, wielkość SL 20 do 30 pips, TP 10. Widać, że nie korzystałeś z tego serwisu, ja korzystam od 2 miesięcy i wyniki mają najlepsze, dodatkowo można sprawdzić przez 1 dzień za darmo, więc za nim ty i twój kolega napiszecie kolejną bzdurę warto sprawdzić przez 1 dzien za darmo na koncie demo.
Cały czas serwis Mytrading.co funkcjonuje, brak słów...Konkurencja działa w brutalny sposób:(
alek76 / 88.220.52.* / 2015-02-10 16:48
ForexSignum.com to ci sami zlodzieje i oszusci co mytrading.co.dzialaja na forex.Zeruja konta wzorcowo.ostatnio poplynalem dzieki nim na eurusd.zero bezpieczenstwa.
AndrzejW320 / 203.174.86.* / 2015-03-13 16:03
Czytaj jak wyzej i najpierw na prawde sprawdz serwis,a pozniej oczernial ludzi ktorzy udostepniaja ci darmowe sygnaly przez 24 godziny.
edu222 / 93.105.176.* / 2015-01-06 14:45
Popieram, totalni amatorzy i naciągają ludzi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy