Forex

steinhagen71 / 2006-12-26 12:47
Czesc wszystkim !
Chcialbym uslyszec opinie o Forex.
Czy moze ktorys z forumowiczow orientuje sie w tym temacie i zechce o tym opowiedziec ?
Sam zaczalem niedawno probowac swoich sil na nim
i ..
Wiecej napisze gdy pogram troszke dluzej.
Wyświetlaj:
Dagma / 2012-06-26 11:23
Ja też gram :) Mam na razie konto demo, ale może za jakis czas zainwestuję prawdziwe pieniądze. Mam swojego brokera. a Ty na jakiej platformie grasz? Najważniejsza jest praktyka, potem będą zyski (albo i straty niestety...)
Dagma / 2012-06-26 11:21
Ja też próbuję swoich sił na forex :) mam na razie konto demo, bo podobno lepiej na nim próbować o co w tym chodzi i nauczyć się, zanim zacznie się inwestować pieniądze. bo praktyka jest najważniejsza. trzeba wybrać swojego brokera, ja jestem zadowolona ze swojej platformy. a Ty gdzie grasz?
krysiawesoła / 94.154.30.* / 2018-10-23 15:29
a ja chcę Wam napisać że dzisiaj cały dzień szukam wykresu kursu euro i nie ma .Zrobiliście coś czego nie mogę zrozumieć.Pokazujecie wykres z wczoraj bo dzisiaj jeszcze nie było 23-ciej,taki wykres to musztarda po obiedzie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy